Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Koupit či nekupit?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Koupit či nekupit?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

vela info mas aj na tomto fore, ale co sa tyka spotreby, tak to mas jedno, ci mas 1,4 alebo 1,7. Rozdiel je tam mozno pol litra. A aj mna vsetcia odradzali, ale je to na tebe. Ja som velmi spokojny a je to aj o tom, ze kupujes ojazdene auto. Vela zalezi, aky bol majitel alebo majitelia pred tebou. Ja som natrafil na druhykrat na super kusok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

1,4 je v poho.I kdyz jezdím celkem rychle,dost po městě a na spotřebu vůbec nehledím,tak se vejdu do 7 litrů.Jede taky dobře,jen se musí trochu více točit.S motorem jsem zatím žádný problém neměl,jen klasické výměny.Klínový řemen i rozvodový stojí stejně ,kolem 600Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Vsadím se že ti lidi, co tě od Pumí odrazujou ji sami nemají. Bych tedy rád věděl, z jakých zkušeností k tomu dospěli. Jasně že se nějaký prašule do staršího kočáru nastrkat musej - jenže to nebude Pumou. To chce každý auto.

Já říkám, že Puma je skvělý autí jak dizajnově - (není hezčí auto z toho roku výroby a boduje i dnes po tolika letech), tak jízdně (lítá jako čert a spoustě jinejm autům to v pohodě natře).

Jen bych raděj volil motor 1.7 na spotřebě to nepoznáš (spousta článků tvrdí že je na tom dokonce líp než 1.4 Wink ), ale výkon pocítíš určitě.

Co se mne týče - koupil bych ji znovu - kolem 100 000,- je to skvělá kára !!!

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

S Pumou je to jako s každým jiným jetým autem, je potřeba hledat. Spolehlivá je jako každý Ford, spoustu dílů má společných s Fiestou, takže laciné. Jen možná nebouraná se bude hledat hůř. Já jsem koupil lehce bouranou, ale dobře opravenou, a všechno je v pohodě. Být tebou, určitě koupím 1,7, protože na povinném ručení stejně neušetříš (je to stejná kategorie), umí jet i za 6 litrů (je to ale utrpení a odříkání) a ten výkon je fajn.

Pročti si tohle fórum, určitě se toho hodně dozvíš.

A napiš odkud jsi, vsadím se, že někdo z tohoto fóra který bydlí v tvém okolí ti svojí Pumu rád ukáže a dá výklad. Jestli jsi z Prahy nebo okolí, dej vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

Co ti rikali by me zajimnalo..?
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drago
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.7. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Me ji taky porad vymlouvali. Neco jako ze je to sportak takze to bude zhuntovany pritom ani nevedeli jak vypada. A kdyz jsem s tim prijel tak jim spadla celist Smile . Asi mysleli, ze myslim Tigru hodne se to zamenuje.

Proste jako u vsech ojetych aut zalezi na predchozim majiteli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 1:16 am    Předmět: Citovat

me zase kazdy rikal, je to vysoky jak koza, nesedi to, neni to zadny sportak a bla bla,,,na tom mi ale nezalezelo, j to lehky, takze zivy a jak jsem mela tu bouracku, tak jak jsem uz jednou zminovala, sedelo t ocelou dobu a to na origos 195/50, takze at ti, co pomlouvaji, radeji sklapnou, neni to zadne zihadlo a pod, ale je to vyborny a jak jsem se sama presvedcila, paradne bezpecny auto a nemenila bych, alespon ne ted Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

jj puma je bezpecne auticko. Mam 1,4L , ale kebyze kupujem pumu este raz tak si kupim 1,7L je to o poznanie zivsie auticko a ma aj kvalitnejsi motor...
(zas je fakt ze u nas na slovensku za 1,4l usetrim na povinnom ruceni 2000sk ale tie 2000cky stoja za tu 1,7)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Bruni
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Košice,SK

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

ja mam pumu kratko,ale som velmi spokojny.narazil som na skvely kus.ta mala sranda vytrie zrak podstatnne silnejsim a vacsim autam.podvozok je vynikajuci,vlastnosti super a aj interier je priestranny.samozrejme,nie pre 4 osoby .o)))
_________________
Japan positive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
deadlift
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.4. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: VC

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2007 2:52 am    Předmět: Citovat

Dily jsou cenove vpohode dostupne jako na vsechny Fordy.
_________________
Ford
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund