Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Klepnutie pri rozjazde
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Klepnutie pri rozjazde
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matino
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.1. 2007
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:40 am    Předmět: Klepnutie pri rozjazde Citovat

Zdravim všetkych

pumu mam asi tak 2 tyzdne a znepokojuje ma jedna vec, ked sa po dlhšom státi rozbieham na mojej Pumičke tak mi niečo hlasno klepne.. pripada mi to ako keby udrel kov o kov.. skuste poradit čim to može byť ozyva sa to z predu od kolies..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 3:20 pm    Předmět: Citovat

Nevím, co je pro tebe "delší stání" ... Stává se, že přireznou destičky ke kotoučům a "utrhnutí" je pak slyšet ...

A nemáš na mysli náhodou "zachrastění" při cca. 15km/h ? Tak to buď v klidu, v tuto chvíli se aktivuje ABS (když použiješ hledat, tak tu nějaké téma o tomto najdeš)

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 12:24 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
tak přesně tohle jsem řešil když jsem koupil pumu. Po delsim stani - nastartuju - rozjedu se - zaradim 1, 2 - a náhle zepředu něco jako když škrtne kov o kov.
Tak to jsem rád, že to není porucha a ze to neni jen u me Very Happy
Snažil jsem se zjistit čemu je ten zvuk podobnej až pak jsem ho slyšel, když jsem vyheveroval jednu stranu auta, nastartoval, zaradil jednicku, nechal protacet zvednute kolo a pridal jsem plyn Smile
Díky diferenciálu se samozžejmě protácí zvednuté kolo a to kolo na zemi samozřejmě stojí. Zvednuté kolo se roztočilo a ihned zbrzdilo za doprovodu přesně toho škrtnutí Wink
Leve kolo mi stalo a prave se roztocilo, tedy "prokluz" a tak mi doslo ze to bylo ASR!
Tedy jsem usoudil ze tento zvuk pri rozjezdu je aktivace nejakeho takoveho systemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 6:50 am    Předmět: Citovat

Dela mi to taky, je to ASR..
podle me se v tu chvili spina nebo prempina do nejakyho rezimu.. Me to dela na kazdym prvnim rozjezdu na dvojku asi pri 1200ot/min

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matino
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.1. 2007
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
Dela mi to taky, je to ASR..
podle me se v tu chvili spina nebo prempina do nejakyho rezimu.. Me to dela na kazdym prvnim rozjezdu na dvojku asi pri 1200ot/min


Tak diky chlapi.. upokojili ste ma.. Mala by sa tu zaviest moznosť poďakovať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bruni
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Košice,SK

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

tiez mi to nedalo pokoj ked som skusal pumu co som chcel kupit.ked sme ju dali na diagnostiku,bola nastastie v poriadku.ale puma je prve auto,ktore vydava take brutal zvuky Smile
_________________
Japan positive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 5:12 pm    Předmět: Citovat

Arrow Arrow TAK PRESNE,ten zvuk..Myslel jsem,ze je to moturek ve svetlech,a ejhle..clovek se uci i v padesati. DIKY. Super Drinking Super
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund