Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Výfuk - výkon
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Výfuk - výkon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 10:17 am    Předmět: Výfuk - výkon Citovat

Ahoj,

mám dotaz pro zkušenější. Měl jsem originál výfuk, kde byl nahrazen středový díl trubkou a koncový díl byl originál.
Nyní jsem pořídil BOSAL středový i koncový díl. Bohužel mám pocit, že mi dost poklesl výkon. Odmyslím-li si, že jsem přišel o zvukové efekty, tak mi přijde, že mi chybí i trocha výkonu.
Máte někdo nějaké zkušenosti, kolik by to mohlo dělat, případně zda se mi to jen zdá? Bohužel jsem před výměnou neudělal žádná objektivní měření, abych mohl porovnat.

Díky za reakce a zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 5:52 pm    Předmět: Citovat

A mas dobre utesnene spoje vyfukov ? A co spotreba? Pretoze ked das miesto tlmicu trubku idu spaliny rychlejsie von. Cize vykon to o nieco zvysi Smile Ale ten rambajz potom Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 6:09 pm    Předmět: Citovat

Zvuk byl super, byl pouze střední díl vynechaný. Utěsněné je vše výborně, to jsem kontroloval. Spotřeba bych řekl, že pořád stejná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

A jak vypadá ten Bosal - koncový díl? Je vyrobenej podle specifikace Forda, nebo vypadá jinak?
Když jsem měnil koncový díl před 2 lety, automechanik mě rozmluvil (myslím) Bosala právě s tím, že není konstruovanej podle specifikací ale pro úsporu materiálu a že s ním ztratím výkon. Tak tam šlo to Ford economy řešení, myslim že Walker.
Nevím, co je na tom pravdy, ale bylo mi to takhle řečeno.

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tak to by mě naštvalo, kdyby to tak bylo Sad. Protože by to byly částečně vyhozené peníze. Dali jsme auto pěkné nové gumy, nějakou tu údržbu a koukám, že asi ubrali i trochu výkonu. Budu to muset někde zkusit trochu projet víc, abych poznal, jak se to chová. Případně vymyslet nějaké řešení, protože to se mi moc nelíbí Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund