Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Bucha mi zadna naprava
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Bucha mi zadna naprava
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trezalka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 15.7. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2011 3:20 pm    Předmět: Bucha mi zadna naprava Citovat

Prosila by som o radu. Bucha mi zadna naprava pocujem to vpravo. Zvuk je taky divny ako kov na kov, aj na rovnej ceste to tak jemne bucha a ked sa mi podari najst jamu je to supa. Ono to vyzera aj ako keby mi buchali zadne zvere kufrove, neviem. Dost ma z toho poraza... Vyfuk to neni.
Minuly rok mi menili tlmice, silenbloky zadne, tento rok v januari mi menili horne oblozenie tlmicov a v servise mi povedali, ze na zadnej naprave mi menili uz vsetko a ze je ako nova. Ale mne to stale bucha, tak som bola opat v servise. Priatel mi aj rozoberal zadnu napravu a vravel, ze medzi karoseriou a silenblokom je velka medzera. V diskusii sa to uz v minulosti riesilo, bola tam aj fotka a presne tak to mam aj ja. V diskusi bolo tak pol napol nazorov ze to tak ma/nema byt, ale tym padom ta guma nesplna funkciu (sorry za nepresnosti az tak moc sa tomu nerozumiem:)). Dala som to spat do servisu a oni mi zbrusili nejaky srob co drzi tlmic? aby ten silenblok naliehal tesnejsie. Tvrdili, ze to nebucha ale ked som do toho sadla, tak to bucha. Uz som sa tam nevratila, lebo si pripadam ako deges. Neviete mi poradit co by to mohlo byt? Viem ze je to takto nadialku tazke, alebo aspon nejaky normalny servis v ba a okoli kde su normalni? Dakujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2011 4:56 pm    Předmět: Re: Bucha mi zadna naprava Citovat

A co horní uložení tlumičů.To máš taky nový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2011 6:32 pm    Předmět: Re: Bucha mi zadna naprava Citovat

Já bych moc nevěřil servisu, pokud tohle všechno udělali, zadní náprava musí být krásně tichá a poslouchat na slovo, navíc u Pumy to není žádná věda, jednodušší to ani být nemůže...

Takže bych zkusil vyřadit všechny jiné příčiny, třeba jestli tam náhodou nebouchá rezerva nebo zadní lavice nebo bůhví co a pak zkusit jiný servis...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2011 7:07 pm    Předmět: Re: Bucha mi zadna naprava Citovat

Jinak co se mě stalo na Pumě.Vzadu mě bouchala.Vyměnil jsem uložení tlumičů a bylo po bouchání,ale uběhl měsíc a začalo to znova tak jsem si říkal to neni možný je tam nový uložení.Schodil jsem kola a koukam že mam dorazy na tlumičích jako by rozříznutý v půlce po celý dýlce což není normální je v kuse(známka tlumiče KO)takže tlumiče ven a uložení taky.Bylo normálně utržený uprostřed.Takže nezbejvalo než nové tlumiče a znova i uložení.Takže když někde něco zustane starýho a dá se k tomu nová věc neznamená ,že to bude v pohodě.Může ale taky nemusí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: st březen 16, 2011 8:04 pm    Předmět: Citovat

Já měl např. špatně přišroubovanej hever a taky jsem nemohl přijít na to co to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
faRRik
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

ja mam podobny problem akorad me bucha predni naprava,prave kolo,ale vetsinou to dela jen po prejezdu po malych nerovnostech,kdyz vletim do jamy tak to nebuchne ale neni to pokazde... Nevite co s tim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 12:56 pm    Předmět: Citovat

tyčky stabilizátoru,gumy na stabilizátorech nebo klidně přední ramena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund