Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Autodrom Vysoké Mýto - 1.8.2010
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Autodrom Vysoké Mýto - 1.8.2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 11:54 am    Předmět: Autodrom Vysoké Mýto - 1.8.2010 Citovat

Kdo by měl zájem, pošlete přihlášku.

Citace:
Chtěl bych všechny majitele vozů RS a ST ( pro ty co nevlastní ST či RS čtěte níže ) pozvat na další setkání a to na okruhu ve Vysokém Mýtě 1.8.2010.

Začátek akce je plánován již na sobotu 31.7. v nedalekém kempu Hluboky. V odpoledních až večerních hodinách. Kde proběhne přátelksé setkání, pokec a grilování. V nedeli ráno přesun na okruh ve VM.
Ti, kteří nezvládnou dorazit už v sobotu budeme očekávat v neděli ráno u okruhu.

Předně je akce pro majitelé vozů RS a ST, ale pokud se najde někdo z řad jiných vozů ford, tak ať neváhá odeslat přihlášku a myslím si, že se místo najde. Pokud by měl zájem některý z vašich kamarádů, či známých ( s úplě jiným vozem ) tak můžete odeslat přihlášku i za něj. Bude zařazen na seznam pro doplnění počtu 25 aut. Popřípadě přesažení počtu a snížení ceny.


Info:

Okruh je pronajatý na celý den, tj. od 8:00 do 18:00.

Cena je bohužel oproti minulému roku o něco větší. A to 17.000,- bez DPH ( 20.400 ,- s DPH ) - rozdělěno na účastníky. Plánovaný počet účastníků je minimálně 20 lidí. ( 1.000 kč na hlavu ). V případě překročení 25 účastníků je pevná cena na osobu a to 800 Kč s DPH ( bez ohledu na počet účastníků ). Naše představa v rámci udržení přehledu o účastnících a přijatelné organizaci je +- 25 aut.

Stejně jako minulý rok od přihlášených bude vybírána záloha 500 kč, která se bude skládat na účet os. STdriveRS.cz ( účet by měl být zveřejněn do týdne )


Prosím všechny zájemce ať pošlou na mail stdrivers@stdrivers.cz přihlášku kde bude uvedeno:

1. Nick
2. Jméno
3. SPZ ( bude se uvádět pro odeslání záloh )
4. zájem o zarezervování chatky / účast na okruhu



PS: Pro nejmenované osoby. Dokažte, že jsem pomalý.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
JX
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 6.2. 2006
Příspěvky: 113
Bydliště: okres Vyškov

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si to Johnikovo PS vzal osobně a budu mu to dokazovat Laughing
Kdo se z dalších urejpanců přidá ke mě? Wink

Teď vážně - i když je to pro někoho dost peněz, tak si myslím že je to dobrá investice. Už jen z toho pohledu, že si otestujete co Vaše Puma umí a to si v normálním provozu a nebo na tuning srazu nevyzkoušíte tak, jak na okruhu... Chápu, že to asi nemá smysl pro někoho, kdo má Pumku oplácanou laminátem. Navíc členi z STdriveRS jsou pohodoví, takže po zkušenosti z loňského roku jen doporučuji!


TAK KDO SE TEDA PŘIDÁ? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

já.. Johnikovi to taky dokážu.. Twisted Evil

věřím, že budu už mít obuté 15ky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 11:11 pm    Předmět: Citovat

No tak to se budu těšit na konkurenci. 4 pumy a Ondra s Fiestou ST je víc než jsem čekal.

Ještě nějaké doplňující informace:
Část peněz se posílá předem nebo po dohodě mailem jinak.
Citace:
takže číslo účtu pro odeslání zálohy na Vysoké Mýto je následující:

Název banky: FINANČNÍ SKUPINA FIO
č.ú.: 27 000 73 912 / 2010
Zpráva pro příjemce: STdriveRS_OKRUHVM_NICK_SPZ
Variabilni symbol: SPZ - pismena a mezeru nahradit 0 napr. 2B6 6677 => 20606677
Částka: Kč 500,-

Pro naše Sovenské bratry platí při úhradách následující:

Nikoliv zahraniční platba! ale:
Zadat : Platba Tuzemsko (EUR) - Platba EUR >
Č.Ú.: 27 000 73 912 / 8330 - jiné číslo banky! písemný kód FIOZSA
Zpráva pro příjemce: STdriveRS_OKRUHVM_NICK_SPZ
Variabilni symbol: SPZ - pismena a mezeru nahradit 0 napr. 2B6 6677 => 20606677
Částka: EUR 20,-

V případě nejasností, pošlete SZ.

Za Team STdriveRS.cz

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
peters
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.7. 2009
Příspěvky: 3
Bydliště: Kroměříž

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

minule to byla maximálně povedená akce, takže se přidávám i letos. Přece jen dat 1000 korun za ježdění na okruhu je lepší, než to zadarmo omotat kolem stromu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

Když by to bylo těch 800,- tak je to myslím supr nabídka. Pokud je možnost si tam zajet několik desítek kol Smile

Neni akorát ten okruh malý (úzký)?? Včera jsem jel přes mýto a přišlo mi to jako dráha pro motokáry Smile

Pokud mi auto vydrží do příštího roku tak bych tam asi jel odvařit destičky a gumy, už jsou zpuchřelý jak galuzka Rolling Eyes Letos bohužel odlétám 2. směr sever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 3:03 pm    Předmět: Citovat

Je to motokárový okruh. Velký by si za tuhle cenu nesehnal. Šířka je taková, že se vedle sebe vejdou 2 auta. Maximální rychlost kolem 100km/h.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 11:07 pm    Předmět: Citovat

Před chvílí jsem se vrátil. Snad to kvantum materiálu co mám ve foťáku a kameře brzo zpracuju. Akce opět suprová.

Neměřil čistě náhodou někdo čas? Né, že by na tom nějak moc záleželo.

Malý předkrm fotek z dneška. (Některé od Dandýna.)

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út srpen 03, 2010 11:16 am    Předmět: Citovat

Rozsáhlá fotogalerie zde:
Kód:
http://janhavlat.rajce.idnes.cz/Autodrom_Vysoke_Myto2_1.8.2010/

Jsou tam fotky od Dandýna, mě, Honzy (bráchy JXe) a asi i od JXe.

Ve full kvalitě budou na ulozto.cz

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

Chce to tu trošku oživit Wink . Tady jsou odkazy na fotky a video z akce co jsem zatím našel. Jestli ste si je už našli na focus foru, tak nic Cool .

Kód:
http://www.facebook.com/album.php?aid=19006&id=105259919505863&ref=mf

Kód:
http://krupetra.rajce.idnes.cz/Ford_tun ... _1.8.2010/

Jeden článek na Tuning.cz
Kód:
http://www.tuning.cz/a1841:stdrivers-2010/


Moje video, kde jsou nejrychlejší kola pum, krom Eltona, protože si o to neřekl a hlavně mi ujel.
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=1Z7Pzgjf9Qc

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: pá srpen 06, 2010 2:20 pm    Předmět: Citovat

Sákryš, to musela být prima akce... snad mi to časem taky vyjde a přijedu se svézt na nějaký okruh Smile

Četl jsem report na Tuning.cz (díky za link, Johniku) - kdopak to tam driftil s Pumčou? Smile

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 7:34 pm    Předmět: Citovat

Charon napsal:
Četl jsem report na Tuning.cz (díky za link, Johniku) - kdopak to tam driftil s Pumčou? Smile

Všici Wink . Něco pro diváky musí být.

Ještě hodim link na ulozto.cz (nesestřihané videa a fotky full)

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund