Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - STK 2010
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
STK 2010 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

Charon:No tak čti pořádně jinak neboj neflámuju nemam na to čas ani náladu to možná kdybych byl v tvým věku.To že bych si vyměnil xenony tím ale nikoho neohrožuju ani tím dením svícením.Křídlo je s homologací tak nevím proč bych ho sundával.Takže nevím v čem je podvod?????V tom že mě auto projde poctivou STK?????A já tam dam zpět xenon????Dobře tak to ber jako podvod ale nemusi uplácet aby se případně technik koukal někam jinam ať to jsou světla jiný kola nebo klidně brzdy.To tedy nevím proč ty STK ještě jsou.A nejlepší je tohle uplácení hlásat na internetu.Možná by stálo za to aby jste uvedly jěště adresu kde to dělaj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Polda napsal:
Hehe, Bakan je slušnej Flamer Laughing (nežerte mu to tolik Wink )


Přesně tak. A navíc je zajímavé, že člověk, který má tolik v ČR nelegálních úprav na autě (xenony, home made denní svícení, křídlo atd. atd.) tady s takovým zápalem mluví o poctivé technické. O stylu, jakým tak činí, ani nemluvím.
Prostě aby bylo jasno... odmontovat polovinu auta, abych prošel STK a pak to zase všechno naházet zpátky, je OK, protože to tak dělá bakan.
Dát někomu všimné za to, že nesundávám před STK půl auta, není OK, protože bakan to takhle nedělá.

btw není flamování jako flámování. Laughing
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Flame_war
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

s4nch3z:seš uplně mimo mísu nejdřív čti a pak plácej.Mam tolika nelegálních uprav?????Povídej to ani sám nevím krom toho deního svícení.......Prošel jsem oficialní STK aniž bych něco sundával.Nebo mam snad někde napsáno že mam v autě xenony????To těžko psal jsem že jsem schopnej je za 10minut přehodit.Nic víc.Aha všimné....No kvuli takovým jako jste vy tak se ty STK spřísnily a jsou víc hlidaný.A jestli si myslíš že mě urazíte tak jsi na omylu jen si pěkně skládám ty správné osoby do Z..... Týmu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

LOCKED... dokud neproctu, zatim to tu vypada akorat na hadku, az bude zmoderovano, tema bude odemknuto

pokud ma nekdo jiny nazor tak PM nebo ICQ

SiD

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund