Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Má Puma výškově nastavitelné sedačky??
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Má Puma výškově nastavitelné sedačky?? Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

ono by bylo ideální mít auta dva, ale kdo na to jako student má... Navíc to vypadá tak, že otec vyfasuje služebního Focuse v kombíku, takže puma bude asi jasná volba. Když budu chtít někam na čundr, vypůjčím focuse a tatíkovi dopřeju pocit jako kdysi v eRku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

Hehe, tak já to mám úplně stejný, otec má Fofo II kombíka. Tak jsem si říkal že na praktický cesty budu brát jeho, taky že jo, takže Pumou sem jezdil hlavně po Praze a tam stojí dost za h.... Puma patří jednoznačně na okresky, točitý Smile Tam funguje, v Praze ne. Těď jsem jí protáhl na pár delších výletů a je to supr. Ale teď si focuse pujčit nemůžu a čeká mě cesta na moravu :/ Ale stjně asi jsem prd závodník, ale já prostě nějak nepotřebuju jezdit všude rychle, nehledě na to že pak začně přítelkyně brblat Very Happy Až bude po škole, tak se nasměruju směrem k Fofo ST, pořádnej zátah a hlavně zvuk, ten Pumě taky chybí Smile

Co na Pumě oceňuju nejvíc je naprosto úžasná odezva ve volantu a alespoň pro mě, naprosto ideálně nastavenej posilovač.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 4:46 pm    Předmět: Citovat

K tomu posazu, měřím 169 cm Smile a mám sedačku úplně dole... Přítelkyně je ještě menší a nemá potřebu jí dávat nahoru, takže elektricky stavitelné sedadlo řidiče jsem použil jen jednou, když jsem Pumu koupil Very Happy

Na druhou stranu jsem vpředu vezl i spoustu dlouhánů a nikdo si na nedostatek prostoru v žádném směru nestěžoval!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 6:39 pm    Předmět: Citovat

No, ja merim asi jako Vajt a vyskove staveni sedadla taky nepouzivam. Ale myslim, ze ho nemam uplne dole, kousek jsem se vyzvednul, abych si uzival vyhled Very Happy
Jinak jsem se na nem driv vozil nahoru a dolu, kdyz jsem se nudil Twisted Evil ale to bylo jen kratce po koupi Surprised

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

hernajs kluci vy jste vysoký tak na boj ve vysoký trávě Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy když to tady tak čtu tak se jen usmívám.Já mám 2metry sedačka dole opěradlo mírně ležmo a tak dva zoubky od dorazu posunu.Za mnou tak jedině náše čubina ležmo.No žena má 1,65m a ta má sedačku na doraz u volantu a opěradlo že i já nadávám že tam leží ale to si ji nejdřív musím posunout Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Za ní sedět je v pohodě.Je fakt že když to třeba srovnám s druhým sporťákem co máme v garáži tak v Pumině sedim ještě hodně vysoko.Tam se sedí ještě níž.Jen už přemýšlým o středový opěrce nějako jsem si na ni zvyknul a naše čubina taky odkládala si na ni hlavu.A že se nedá nastavit volant????Jsou horší věci nežli tohle člověk si zvykne a když chce takovýhle blbůstky tak si hold musí takový auto koupit a oželit spousty věcí které zažije jen s Pumou Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Andy
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:11 pm    Předmět: Citovat

já mám recara el.nastavitelné a ještě k tomu jak u řidiče tak i u spolujezdce el.vyhřívané,docela jsem na to čuměla když jsem na to přišla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Jooo? Kde máš ovladače na to vyhřívání? Dej foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

to by me taky zajimalo s tim vyhrivanim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Andy
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 13, 2010 10:58 pm    Předmět: Citovat

jj ovladač je na sedačce po nohama-čudlík na 3 polohy-na mín,víc a vypnuto Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PUMAra
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.6. 2010
Příspěvky: 375
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 12:04 am    Předmět: Citovat

Polda napsal:
K posazu v pumě... Mě zbyvá asi 5 Cm k tomu aby mi bylo vidět koleno z okýnka Sad Se někdy asi nechám vyfotit, ale to by se mi všichni smáli Very Happy


vyfot se to chci videt Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund