Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ford Fiesta ST zkušenosti
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ford Fiesta ST zkušenosti
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Creyzy
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 12.6. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 1:19 pm    Předmět: Ford Fiesta ST zkušenosti Citovat

Zdravim všechny Pumáky Smile Pokukuju do budoucna po Fiestě ST...Má někdo s tímhle autem zkušenosti, postřehy atd? Byl bych moc rád za cokoliv co se týká toho auta Smile Díky moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lukinho
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvky: 74
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem o tomto autě uvažoval. Auto jako takový vypadá dobře, dobrej motor, dobrý brzdy. Nakonec s nakupu auta sešlo, protože jsem chtěl mít na autě rozšířený bodykit z wrc a po dlouhém pátrání a debatách jsem usoudil, že to za tu námahu nestojí. Ale auto je fakt dobrý a dá se dobře vyladit třeba na 180koní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DarthVader
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.2. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Je to moc hezky auto. Take ted vybiram dalsi a bylo v mem uzsim vyberu (vypadlo protoze pritelkyne nechce 3 dver). Ze zkusenosti muzu dat za priklad kamarada ktery ma starsi CLK 230 (r.v. okolo 2001) a na okreskach dle svych slov "tu splasenou nakupni tasku" nedohonil ani za nic. Ma to pry uzasny podvozek. Motor jde naladit i na vice nez 180 k, vse je jen o penezich (kouknete na st150 sekci na pumaspeed).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Creyzy
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 12.6. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 8:07 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi Smile Prošel jsem všmožný recenze a auto dost vychvalujou, super podvozek,brzdy,motor a hlavně auto rok 2006 najeto třeba 50 tis. za 200 tis? to je dost slušná nabídka se mi zdá Smile Jako láká mě dost i Focus ST orange, to je zase cenou jinde.Fiestu bych mohl mít jako druhé auto na lítání Smile Koupil jsem levně Octu 1.9 TDi takže mi zbylo dost peněz tak koukám do budoucna a Fiesta ST jako druhý auto na řádění se mi jeví super.Zajímli by mě taky např. náklady na servis,dostupnost dílů a jejich ceny ale to auto se mi líbí víc a víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 12:03 am    Předmět: Citovat

Tak to znam - uplne stejne jsem to mel s Pumici Twisted Evil Proste to vzniklo jen jako takovy napad a pak se mi libila cim dal tim vic, az z toho byla "laska" Very Happy
Rekl bych ze s ND to bude podobne jako s Pumou. Nejezdi jich tolik, ale vzdycky se to da nejak sehnat. A treba casem narazis na nejakeho Fiesta-Eltona Very Happy Very Happy

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Creyzy
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 12.6. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: Rakovník

PříspěvekZaslal: ne březen 07, 2010 5:18 pm    Předmět: Citovat

Tak nakonec to asi dopadne jinak Very Happy ikdyž je Fiesta moc hezký auto,tak ještě počkám a půjdu asi do Focusu II ST. Svezl jsem se v tom a jsem unešen Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: út březen 09, 2010 10:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj Ondro Smile Jsem rád, že se ti sny splní Wink Projížďka většinou vyřeší všechna teoretická dilemata - mezi Focusem ST a Fiestou ST musí být slušný rozdíl... ale možná by nebylo od věci protáhnout i Fiestu (přinejmenším v Praze byly nedávno na prodej hned dva krásné kousky - asi jsi je taky viděl). Tvůj názor to už asi nezmění, ale o zkušenost víc a budeš mít jistotu, že jsi vybral dobře. Držím palce a až koupíš, určitě bychom se měli srazit a projet se Smile
_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund