Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Skrabanec
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Skrabanec
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 3:56 pm    Předmět: Skrabanec Citovat

Ahojte priatelia uz davno som tu nebol ale teraz sa chcem podelit o neprijemny zazitok z parkoviska. Ked som vysiel z Tesca a prisiel pri moju PUMU tak som zbadal skrabanec na zadnom narazniku tak som hned pozeral po vinnikovi. Vedla mna stalo Audi ktore malo trocha zrasovany predok tak som si hned pockal majitela nech sa vyjadri. Podlhej dobe prisla mlada dievcina s matkou tak som sa jej spytal ze ci vie co slecna spravila. Ani nie tak ona , skor jej matka do mna spustila ze co si dovolujem jej dceru obvinovat ze to maju narazene uz dlho ze to oni neboli ze od nich nedostanem ziadne peniaze. Paradox je ze ja som este ani o peniazoch nevravel. Chcel som ich iba upozornit co sa stalo. nedali si to vysvetlit a hukali ako 2 sovy. Fakt jej mamka chytala hystericky zachvat. zacala mi nadavat do debilov. Potom volala priatelovi ktory ked prisiel tak poznamenal ze to si mam zatriet a ze to oni nemohli spravit. Viete hadat sa s ludmi nieje moj styl. Takze vam posielam obrazky s toho miesta a skuste sa na to pozriet a napiste prosim co si o tom myslite. Inak ta Audi naozaj bola dobre buchnuta co urcite nebolo do mna ale zasa nikde nieje napisane ze o mna nesuchla. Mozno obvinujem nepravom ale aj vyska jej naraznika zodpovedala vyske mojeho skrabanca. mam to az do plastu( to cierne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Tiež by som to tipoval na tu Audinu,ale 100% netvrdim že to bola ona.
Tažko povedať...

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

proč si nezavolal policii a nenahlásil to jako nehodu??
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 10:47 am    Předmět: Citovat

Ked to Peter nevidel tak volať Policiu by bolo asi zbytočné.
Ked sa s autom jazdí,musi mať aj nejaký šrám a pod (to by sme museli mať Pumy iba v garáži).
Skôr či neskôr sa to stane každému...Pre mňa je dôležité aby auto šlapalo po technickej stránke.

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Presne ako vravi Beastie. Len tu ide o ten princip, ze ako sa vedia ludia zachovat. Keby ste to poculi ako nadavali na mna ze: Co ty idiot. Fakt Vam poviem ze tie dve boli z toho viacej rozculene ako ja. A zaujimave bolo to ze zacali do mna skakat a pritom ani jedna sa nesla pozriet na ten moj skrabanec. Takze asi nieco v tom bude. Viete ako sa vravi: trafena hus zagaga. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 10:53 am    Předmět: Citovat

Me se stalo neco podobneho s BMW. Stal jsem jako posledni v rade a kdyz jsem prisel k autu, videl jsem promackle dvere-vedle me na "miste nemiste" stala zadkem k mym dverim Fiesta (poskrabana jak jen to jde). Inu zavolal jsem policajty a ti mi uz davali za pravdu a chteli sepsat protokol. Z niceho nic se vsak obevil cikan a zacal se s Fiestou stavit, aby policajtum dokazal ze on to nebyl.
No shrnu to, chlap byl opravdu dobry jezdec co mel sve auto zmakle. Predtim ho parkovala manzelka, co jela ze supermarketu s nalozenym autem, takze to mohla byt ona.Vzhledem k tomu, ze !prazdne! auto ale melo cerny skrabanec v jine vysce nez na mem aute, policajti prohlasili ze to toto auto nebylo. Protistrana dostala pokutu za spatne parkovani.

Neslo mi ani tolik o ty dvere (i kdyz mi to snizilo prodejni cenu auta), ale o jiste zadostiucineni, ktere se mi dostalo. Proste od zadneho tukance se neodchazi.

Policajti to vyresili opravdu salamounsky. Vlk se nazral a koza zustala cela Very Happy
______________________
Vesele vanoce vsem a hlavne spousty stastnych kilometru a minimum starosti!

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

ako nehodu to nahlasit nemozes lebo to nepresahuje sumu 82 tis. ... a podla mna to ona nebola lebo strieborne auto by ti velmi ciernu ciaru nenechalo... ale mozne je vsetko ... ja by som to vobec s nimi neriesil ... mohol si im kopnut do dveri a necakat na nich ... ircite by sa ti viac ulavilo a ich to viac nasralo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 2:39 am    Předmět: Citovat

no je to 2 roky zpatky a hlasil jsem to. policajti v pohode i kdyz muj odhad skody byl 20tis. Vinika jsem pri cinu nezastihl a tak to bylo treba vysetrit. Dnes se to resi formularem pro nahlaseni pojistovne.

Otazka je, jak by se k tomu pojistovna postavila, kdyby oba dva tvrdili opak. Pak je to na posouzeni pojistovny.

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2008 10:18 am    Předmět: Citovat

To DOM: ta ciara je cierna pretoze to je moj plast. Zoskrabalo to striebornu farbu a tym padom odkrylo farbu naraznika. Smile Ale Beastie mi uz poradil ze vo forde mi namiesaju podla cisla farbu tak to na jar spravim. Mozno tych skrabancov bude este viacej, clovek nikdy nevie....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: po prosinec 29, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

JEDNOZNAČNE VINA AUDINY - TO VIDNO ! ale nehodu možeš oznámiť neviem dokedy. Teda podať trestné oznámenie... ak máš ečv audiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund