Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ford Club "Hot Engines" e.V. 15.-16.8.2008 in Spie
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ford Club "Hot Engines" e.V. 15.-16.8.2008 in Spie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 7:31 pm    Předmět: Ford Club "Hot Engines" e.V. 15.-16.8.2008 in Spie Citovat

Ford Club "Hot Engines" e.V. 15.-16.8.2008 in Spielhof (D)

Kdo by jel? Je to cca 80km z Plzně Smile . V Sedlčanech je pouť tak já jedu na 90%.

Kód:
http://www.ford-club-hot-engines.de/

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 9:49 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem se zúčastnil setkání "Hot Engines" Ford Clubů. Jako jediný český zástupce ( žádná novinka Sad ). Tento sraz byl situován na posekanou louku nedaleko lesa hned za vesnicí Spielhof. Tato vesnice leží cca 7 km od Rozvadova ( hranice ČR ).

Při příjezdu jsem byl v očekávání co to bude zač Rolling Eyes . Přeci jenom moje němčina je die Scheiße Surprised a proto to pro mě bylo jako obvykle překvapení. ( Paní co byla na vstupní bráně si kvůli mě bráně trochu užila Laughing ). Díky velmi dobrému značení srazu jsem vůbec nebloudil Super . Cedule s velkým logem značky "Ford" mohlo ukazovat buď za A) na FORD SRAZ nebo za B) na blízké VRAKOVIŠTĚ těchto strojů. A) bylo správně Smile ( vrakoviště jsem nenašel Very Happy ).

Do areálu přijelo mezi 300 až 400 auty různého data "narození". Od skutečných veteránů po úplné novinky. Všechny tyto auta byla perfektně udržovaná, radost pohledět. Taky mě proto teď večer bolí za krkem Crying or Very sad , jak jsem se stále otáčel. Pokud někoho zajímá, jaká byla účast pum. Tak nezklamu. Čtrnáct naleštěných krasavic a jedna šmudla od bláta Embarassed . Všechny pumy zdokumentovány. Všechny auta ne, na to jsem neměl dostatečnou pamět ve foťáku Sad . Mě nejvíc zaujala bílá s černými koly a modrá se zlatými BBSy. Při pohledu na jednu zelenou pumicy, můj mitfára Zdenda, prohodil "Ty vo*e německej sid je tady Laughing ". Nebudu popisovat proč doložím fotografiemi. DŽUVA, Mircelo, Ace i další asi uviděj své vzory.

Pokud někdo nepřijel z čech kvůli počasí udělal chybu. Zatím co v čechách doslova chcalo, na německý straně jen lehký deštík kolem 13 hodiny. To počasí bylo téměř ideální. Nebylo ani vedro, ani zima. Prostě tak akorát.

Co se týče financí: Vstup 2 osoby a auto 15 euro = cca 375 kč ( opravte mě pokud se pletu ). Benzín za cestu Sedlčany-Spielhof a Spielhof-Sedlčany = 350 km = 3/4 nádrže = cca 800 kč. Dohromady cca 1175 kč.

Příští týden se chystám do mimoně a jsem si 100% jistej, že mě neohromí. Dokládá to i fakt, že v mimoňi udělám mezi 30-50 fotkami a tady jsem jich udělal 170 a bylo to málo.

MALÁ OCHUTNÁVKA, AŽ ZAKTUALIZUJU FOTOGALERII ( někdy příští týden ) BUDE ZBYTEK.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

moc moc peken fotky...

kurnajs chlape, ja sa stahujem do CR... to nie je normalne aby som musel na vsetky v pohode zrazy jazdit skoro 500km. pak budu jazdit stebou Johniku po zrazech Laughing

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2008 12:46 am    Předmět: Citovat

Teď mě zvala Steffi z Puma-team.eu do holandska, ale to už je i na mě krapet moc. Musel bych mít naplánovanejch víc věcí. Ať tam nejedu jen kvůli srazu, možná příští rok a rovnou na víc dní. Navíc chci trochu šetřit. Jsem se letos moc rozšoup Surprised .

Když je to 500 km párkrát do roka tak se to dá ještě zvládnout, letos jsem měl se Zdendou naplánovaný asi 4 akce. (Magdeburg, Wöthersee, Nürgburgring-nakonec sme nejeli , Ingolstadt-ten se teprv pojede). Viltshofen a Bautzen nevyšli časově a měl jsem to pod 500 km. Ještě zkusim vyšašit jestli nenajdu Cult Society of tuning. Mělo by to bejt u rakouskýho LINZe. To bych měl taky pod 500 km. Výhoda je, když máš kamaráda, se kterym se střídáš, kdo bere auto na srazy.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 11:47 am    Předmět: Citovat

Najkrajšia je ta biela snehulienka.
Stále som si hovoril ako može vyzerať sériova Puma v bielom...pekná fakt Shocked

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MiroPB
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Považská Bystrica, Bratislava

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Ja som to vedel, že biela bude na pume popi.i farba. Velmi pekná... a aj ta fotka je dobrá. Smile Shocked
_________________
Ford FOCUS 5D 1,6 16V r.v.2004
PUMA 1,7 VCT r.v.12/1999 - predané
Nissan Almera 3D 1,4 16V 87PS - totálka
-------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

Vlivem nedostatku místa jsem byl nucen předělat fotogalerii a promazat některé starší složky Sad . Nicméně konečně všechny fotky ze Spielhofu tady:
Kód:
http://www.freeworld.ic.cz/tuning/spielhof/spielhof.html

Každý auto ve skutečnost bylo ještě o 100% lepší.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Pekné fotečky...je vidieť,že tam je to už na trochu inej úrovni a tá "zbesilá" Puma s tým cool drakom ma dostala Very Happy Very Happy Very Happy ...
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund