Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - moj NAZOR na 4.PUMA zraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
moj NAZOR na 4.PUMA zraz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:58 pm    Předmět: Citovat

k te rychosti - jelo se takhle rychle prave kvuli tomu aby nikdo nikde nemusel necekane mackat brzdy.. ver mi ze mam zrovna s podobnyma vyjizdkama a spanilyma jizdama hodne zkusenosti jako ucastnik a kluci s motorkama i jako organizatori a vedeli jak na to.. a prosim, opravdu mi ver ze kdyby se vsude jezdilo skoro maximalni povolenou rychlosti dopadlo by to mnohem hur nez dve zborene auta.... tot vlastni zkusenost

jeste edit: jinak to ze sem patril mezi organizatory znamena ze se nemuzu chvilku bavit a treba se podivat na sprinty? nebudete tomu asi verit zrovna vy dva, ale ja pro sraz udelal vsechno co slo od A az do Z a bylo v mojich silach, dal bych chtel navrhnout podle toho co tady pisete.. co kdybyste na pres rok zkusili zorganizovat sraz vy? jak si rozdelite praci a s kolika lidma je jenom na vas a sem zvedavy jak to zvladnete.. klidne kvuli toho pojedu pres celou cr i sr, jenom abych videl vysledek a mohl se bez problemu a starosti pobavit s kamaradama

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:00 pm    Předmět: Citovat

tak toto tu citat, to chce nohy v teple a tabletky od bolesti hlavy...

ohladom organizacie: velmi dobra... vsetky potrebne info bolo na fore (ked je niekto lenivy a nepripravy si ani kus papiera s napisanymi cislami ciest a menami dedin tak nech sa tu nestazuje...)

ohladom nehody: je mi jasne ze kopa ludi jelo spanilu jizdu poprve(ja som mal tiez pred sebou par krat medzeru viac ako 100m ale to som len pridal mozno na 60km/h a dobehol som si to v klude, lebo mi bolo jasne ze niekde bude miesto kde ta kolona bude musiet este spomalit...)
vinnik nehody: podla zakona a aj mna Semo- nic osobneho ale keby sa to stalo aj mne tak jednonacne by som si to priznal (nedodrzanie bezpecnej vzdialenosti, za to nemoze ziadna 4. puma pred tebou a ani ziadna vevericka ktora by ti vbehla do cesty... keby ta puma pred vami hnala 160km/h to by si tiez hnal aj ty???? )
je mi lito Lopeze- mozna taky hnal ale on to dobrzdil- proste u neho chyba nebola...

myslim ze nie ste tu nikto mimina aby sme vas vodili za rucicku...
tesim sa na dalsi zraz... dufam, ze uz bez nehody (len som zvedavy kto ho bude organiovat ked sa na to zrejme tych par ludi co organizovalo zrazy doteraz vysere...)

p.s.: ja sa este vyjadrim neskor ked budem doma a prestane ma boliet hlava ... (toto bol iba taky predslov...)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

jasne ja viem ze chyba bola na mne a je to moja vina..mna to sere tiez. Sad ale uz to neslo dobrzdit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

tak s tou rychlosti teda musim nesouhlasit, jel jsem jako treti a chvilema sem tam mel 70 a vy jste mi malinko ujizdeli... ale na tiom nesejde. tam slo o to, ze se nedodrzovala bezpecna vzdalenost.
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:35 pm    Předmět: Citovat

je mozne ze pak uz se jelo rychleji na za tim stavenistem, ale vim ze na odbocce na rosice sem mel 40 kdyz sme kolem ni projizdeli, pak za semaforama se jelo rychleji, ale to uz sme byli i mimo mesto uplne..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MeToYou01
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 32
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

Omluva za prispevek bez prihlaseni, podpis tedy ode me Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

Můj názor na organizaci,myslím že good.Motorkáři byli drsní,někdy až zbytečně moc.Když jsem si za jízdy fotil z okna ,tak mě okřikovali,jako bych někoho zabil a nemyslím si že bych zrovna nějak riskoval.
Nálepky: Nevěděl jsem,že nějaké vůbec dostanu,takže kdybych je nedostal bylo by mi to úplně fuk.Tím nechci říct,že to někdo dělal zbytečně,ale fakt bych se k vůli tomu nehádal.
Ubytování:Sice jsem tam nepřespával,ale příště se snad polepším a trochu to s váma taky zapiju Very Happy Myslím,že bylo řečeno jasně,že se chatky musí zamluvit do 14:00.Kdybych to nestihl vůbec by mi nevadilo přespat v autě,nebo si pro ten případ vzít stan:vždyť tady nešlo o nějaký komfort nocování ne?Těch pár hodin v autě by myslím přežil každý.Stejně jste byli určo všichni na kaši a bylo by vám jedno,kde na tu chvíli umřete Smile
Sema1 a Lopeze je mi fakt líto.Kvůli bouračky z toho neměli v podstatě nic.Ale jinak jasné nedodržení bezpečné vzdálenosti.No každý jsme jen člověk a stát se to může opravdu každému.Takže doufám,že budou mít Pumičky co nejdřív zase v pořádku a doufám,že na sraz nezanevřeli a příště se dostaví znovu.
Smile
Závěrem všem co v té organizaci měli prsty moc děkuji a fandím Čúúúúús Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Janina
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.4. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:08 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, musím říct, že podle mého názoru a názoru mého přítele byla organizace dobrá. Byli jsme jedni z tich, co SiDovi volali, že byla bouračka a on se nás snažil nanavigovat přes telefon do cíle. Pak se přidali motorkáři, kterým děkujeme za doprovod protože bez nich by jsme nedojeli. Teoreticky jsme vedli druhou polovinu kolony místama, kde jsme byli poprvé. Pomohli nám hodně motorky a SiD po telefonu. Je pravdou, že po několika km jsme dojeli první část kolony, která na nás čekala a to ne jednou. Je mi jasný, že zorganizovat takový srázek není jednoduchý a po netu už vůbec ne. Sama za sebe říkám, že bych taky nikomu koho neznám osobně chatku nezarezervovala. Jinak se na další srázek těšíme a budeme se snažit dorazit. Co se týče odjezdů v sobotu odpoledne z Konopáče. Mrzí mě to, ale máme doma malou holčičku a jet jsme museli. Bouračka podle mého názoru byla chyba Sema, že nedobrzdil. Měl jsi jet tak, aby jsi to zvládl. Viděli jsme, že to bylo rychlé, brzdilo více aut na poslední chvíli. A k té otázce, jestli jste v pořádku, tak na to jsem se vás ptala jako na první věc a byli jsme hned za vámi. Je mi to líto, ale zůstat tam s vámi jsme nemohli a navíc jsme byli tak zmateni ze všeho okolo, že jsme poslechli motorkáře a jeli jsme dál v domnění, že je všechno v pořádku a zařízené. Na obhajobu organizátorů, taky by mě nenapadlo mít předem zorganizovaný ťukanec. Mějte se fajn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

No teda já fakt nestíhám...
semo, já sice chápu, že jsi nasraný, že jsi naboural Lopeze, ale ty kecy jsou na mě moc!
Ty jsi snad tomu SiDovi schopný přišít i to, že na srazu občas zapršelo.
Nechce se mi tady reagovat na každou hloupost, kterou si napsal, takže bych to shrnul asi takhle:
- Byl jsem u toho, když jsi SiDovi říkal, že by to chtělo diplom za crash test. (zasmáli jsme se...ha ha ha a SiD myslím říkal, že se něco vymyslí. Pak někdo dodal, že sraz ještě neskončil...ha ha ha, takže tě možná ještě někdo trumfne - černý humor...). To že si ten diplom budeš pak nárokovat, by mě ani ve snu nenapadlo.
- Že jsi zaplatil 150 Kč a nedostal nálepky, tě sere? Mě těch 150 (50 vjezd a 100 sraz) přijde vzhledem k celému srazu jako naprosto směšná částka. Já jsem sice nálepky dostal a díky za ně, ale kdyby na mě nezbyly, tak bych to měl absolutně na háku... Ale asi jsem divný.
- A jedna zásadní věc mi dost uniká. Když byl ten sraz z tvého pohledu tak problémový, tak proč jsi to neřešil přímo na místě z očí do očí??? Místo toho tady teď brečíš na fóru. Confused
- Všichni tady snad máme občanku, takže jsme zodpovědní sami za sebe. Já jsem si myslel, že to byl sraz dospělých lidí a ne škola v přírodě (viz. třeba ty tvoje nářky na ubytování atd.).

Mě osobně ten sraz přišel parádní. Neříkám, že byl bez chybičky, ale jsme ku*va lidi, nejsme stroje, ne? Wink
Bral jsem to jako setkání s lidma, které jsem zatím znal jen z fóra. A třeba to, že naživo uvidím pohromadě 40 Pum, jsem fakt nečekal - do teď jsem z toho vedle jak ta jedle. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

(Jano)..no ked som si precital tento topic od zaciatku do konca,zistil som ze vsetko co som mal na srdci,to uz bolo napisane,ale predsa,,velmy som sa tesil na tento zraz z predstavou,ze tam spoznam kopec novych ludi z podobnym konickom..a?,trepeme sa tam pomaly 700 kilakov dojdeme konecne na miesto stretnutia a...nic,nevravim ze sme tam chceli mat prichystany cerveny koberec,chlieb a sol ale aspon pozdrav by potesil(narazam na teba Sid, vynimky sa samozrejme nasli)verim tomu ze si mal vela starosti ale..,k tomu ubytovaniu,ani tebe by sa asi nepacilo keby si dosiel k nam do SK na zraz a bol by si nuteny spat v aute alebo pod holym nebom len z toho dovodu ze si to casovo nestihol (alebo zabludil)verim tomu ze by sa to u nas nemohlo stat, ale clovek sa uci cely zivot takze v poh..,az na to ubytovanie to bolo celkom fajn,ty co ste nedosli lutujte Smile PS:najblizsi zraz SK
_________________
..........DLD Acoustics................
..tuning zraz Svidnik 139.7db ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:34 pm    Předmět: Citovat

2july: omlouvam se ze sem neobesel kazde auto zvlast, popripade nenasel sem jeho ridice a nepozdravil ho...

k spani: nevim kolik kdo z vas odjel podobnych srazu, ja osobne jich mam odjetejch z autem za tu dobu co auto mam opravdu hodne a s tatkou jezdim uz vic jak deset let na motorkarske srazy a verte mi nebo ne, spani v chatce na konopaci je jedna z tech lepsich moznosti na spani! ale nespocetnekrat sem spal pod stanem, pod sirakem, v obytnaku, v aute jak na prednich tak na zadnich sedackach kdyz uz sem jezdil autem sam nebo i ve dvou..

jeste k tomu pozdraveni.. sam pises ze sem mel urcite hlavu plnou starosti - ano mel, po obede kdyz se ke me pres tatku doneslo ze je potreba zaplatit auto sem ty starosti mel jeste mnohem vetsi, proc ste neprisli rict vy, ahoj SiDe, sme july a jano a chvilku nepokecat? vetsina lidi ktere znam opravdu jenom pres forum takhle za mnou prisli, ja sem se nestihl poradne ani pozdravit s klukama s kteryma se znam vic nez dobre nebo sem jim za nejake veci hooodne vdecny - konkretne dreamcathers, chtel sem s nim moc pokecat a sotva sem mu rekl ahoj na sprintech...

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:35 pm    Předmět: Citovat

myslym ze bylo receno vse co mnelo byt receno zaha se schladila na srazy jsme urcite nezanevrely pumy to rozchodi mi take a pokud teda semo1 a danika svoli tak myslym lock a zahodit klice Wink Wink
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:58 pm    Předmět: Citovat

myslim ze vse jeste nebylo receno...
konecne si mozno par ludi zacina uvedomovat kde bola chyba...

myslim ze ja a aj kopa dalsich clenov si velmi rada precita prispevky ktore budu nasledovat...

to semo:

semo1 napsal:
jasne ja viem ze chyba bola na mne a je to moja vina..mna to sere tiez. Sad ale uz to neslo dobrzdit.


myslim ze si ale obvinoval z toho niekoho ineho... neviem ale ak tak, tak povedat aspon pardon tym ktorych si obvinoval....

ten Lock tady byt nemoze a to z toho dovodu ze sa pise do sekcie Offtopic,
ktora je nemoderovana . jedine tak mozno pisnut priamu ziadost Madovi (ale to by bolo asi mozno aj porusenie pravidel keby sa to tu zamklo...)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 8:04 am    Předmět: Citovat

Mircelo napsal:
ten Lock tady byt nemoze a to z toho dovodu ze sa pise do sekcie Offtopic,ktora je nemoderovana . jedine tak mozno pisnut priamu ziadost Madovi (ale to by bolo asi mozno aj porusenie pravidel keby sa to tu zamklo...)


Ano, přesně tak. Zamykání v offtopicu nelze.

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:02 am    Předmět: Citovat

july: sidov tatinek sa pozdravil vsetkym, takze organizator sa pozdravil....

a k ubytovaniu: sid, pises ze chodievas s tatinkom na zrazy atd. spavate v roznych podmienkach... no to je vsetko pekne, ja sa tiez nemam problem vyspat v aute, ale toto bol zraz kde boli aj zeny.... a tym to uplne jedno nie je(vacsine, isto su aj vynimky)...
tymto teda nenarazam na toto ubytovanie co bolo, len na tu tvoju vetu...

a k ostatnym co pisu ze info trebalo hladat po celom fore...no neviem, nie kazdy sa doma nudi a cita 15 stran nejakych prispevkov...

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund