Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Himmelfahrtstreffen in Magdeburg (D) - 1.-4.5.2008
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Himmelfahrtstreffen in Magdeburg (D) - 1.-4.5.2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 8:34 am    Předmět: Himmelfahrtstreffen in Magdeburg (D) - 1.-4.5.2008 Citovat

Kdo by jel?
Má to být Ford sraz na tamnějšim letišti. A co jsem čet na D forech tak snad přijedou i pumy.
Odkaz na stránky srazu:
Kód:
http://www.himmelfahrtstreffen.de/

Odkaz na mapy.cz
Kód:
http://www.mapy.cz/#x=128598016@y=142442496@z=7@mm=ZP@st=s@ssq=Magdeburg@sss=1@ssp=120640421_122800001_150459301_149899137


Magdeburg je asi 380km od Prahy takže to neni až tak daleko.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt březen 13, 2008 11:10 am    Předmět: Citovat

Niekto to má "blízko". My iba 980 km. Confused A to nepočítam že sa treba aj vrátiť a cesta by vyšla na nejakých 6000.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 3:42 pm    Předmět: Citovat

uff, jela bych, ale datum je dost brzy Sad, resp tesne pred vyplatou Very Happy - spatnyy:-P kdyby to bylo alespon kolem 10.5. ...jak jsme se bavili neni v DE nahodou jeste neco? nebo jako loni...
Kód:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=979
sice ted neni zadne kulate vyroci,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:05 pm    Předmět: Citovat

Kouknu jestli nebude v květnu ještě jinej sraz v DE, hlavně blíž hranicím.

Ještě jsem počítal, že bych v létě jel na Nürburgring ( Recaro Days 2008 - je to někdy v srpnu ). Nürburgring je, ale od nás hodně z ruky.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 11:41 pm    Předmět: Citovat

Himmelfahrtstreffen 2008 in Magdeburg vom 1. - 4. 5. 2008

Poprvý jsem se s pumou zúčastnil ňákého srazu v zahraničí ( Německo ). Po původních plánech kdy jsme s kamarádem měli jet na několik dní ( vzali za své moji chřipkou a jeho prácí ). Jsme v sobotu v 6 ráno vyrazili směr Magdeburg. Na navigaci jsme si nastavili GPS souřadnice a doufali jsme, že nás čeká klidná cesta. To jsme ještě nevěděli, že tim že jsem jezdil zkratkami jsem naštval „Boženu“ ( navigaci ) a ta se mnou pak nechtěla mluvit. Musel jsem ji domluvit. Cestu tam jsem jel přes Chomutov ( kratší o cca 40km - možná ). Kdyby nebyly závody do vrchu v Chomutově ( nechtěně jsem se stal „předjezdcem“ ) tak bych řek, že to byla úplná chyba tam tudy jet, neb jsem si zasr… nablejskaný auto a cesta po okreskách stála celkově za hov.. ( vůbec to neodsejpalo ). Po 6 hodinové únavné cestě jsme dorazili na místo konání.
Němci mě zaujali přístupem, který vůči mě měli ( perfekt ), nic nebyl problém ( krom jazykového, který jsme řešili slovníkem ). Po okouknutí show and shine soutěže jsem se rozhodl, že to z prd… zkusím taky ( v čechách jsem na to sr.l a Německu mezi mnohem zajímavějšíma autama jsem do toho šel … dobrý co? ). Dostal jsem papír o registraci, koukal jsem na to jako puk. Všechno v němčině ( jak jinak, když jsem byl na německým srazu ). Jeden z organizátorů ( Norminator - taky pumař ) zvolal „Are you Johnik?“ ( bavili jsme se spolu na netu - D fóru ) následně se mnou šel k mému autu, pohodině lámanou angličtinou a slovníkem jsme dali dohromady co mám v autě a co ne. Překvapilo mě, že se Norm ( a pak porotci na place ) hodně zajímali o legalizaci úprav a pokud úprava nebyla v techničku, nebyla brána na zřetel. Norm mi popřál štěstí a já vyrazil směr libovky. Bohužel porota nedorazila do mého odjezdu tak neznám ohodnocení, ale aspoň podle reakce návštěvníků to nebylo tak hrozný. Seznámil jsem se s lidma z německých puma klubů a ford klubů, tak uvidím kam ještě letos vyrazím.
Odjezd už proběhl bez problémů, navigace už nestávkovala. A díky tomu, že já taky nejel zrovna podle předpisů ( to jsou v Německu benevolentní ). Nicméně cesta aspoň rychle ubíhala a v Čechách jsme byli za cca 2 hoďky a něco. A jelikož jsme se nezdrželi ani průjezdem Prahy tak jsme byli doma coby dup.

Závěrem trochu čísla:

Vzdálenost ( Sedlčany - Magdeburg a Magdeburg - Sedlčany ) cca 900km.
Cena za benzin ( celkem + tankování za 10euro v Německu ) cca 2000Kč.
Dojezd na jednu nádrž ( město, mimo město i dálnice ) cca 500km.
Cena za vstup ( auto včetně řidiče a spolujezdec) 22euro.

Zatím malej předkrm fotek.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 4:25 pm    Předmět: Citovat

pár lidí to tu zajímalo akže fotky tady:
Kód:
http://www.freeworld.ic.cz/tuning/magdeburg/magdeburg.html

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund