Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Dobrej nález :-)
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Dobrej nález :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:26 am    Předmět: Dobrej nález :-) Citovat

Dostalo se mi docela pěknýho překvapení, když sem viděl mojí přítelkyni hrát na playstationu co tam nebylo....... Shocked
docela stará hra GRAN TURISMO 2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

Týýý bláááho, mám Gran Turismo 4 na PlayStation 2 a už jsem to strašně dlouho nehrál. Až bude chvilku prostor, tak to vytáhnu ze skříně a mrknu, jestli je tam taky Pumice. To mě nikdy nenapadlo. Dokud jsem neměl Pumu ve skutečnosti, tak mě moc nebrala, takže jsem se po ní v GT nikdy nepídil, protože těch ostatních aut tam je obrovské množství.
Díky za super tip!!! Laughing
Pod svícnem je největší tma...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 1:53 pm    Předmět: Dobrej nález :-) Citovat

no možná tě zklamu, ale v GT 3 a myslím i 4 už pumice nebyla, mám takový tušení, ale kdyby si ji náhodou našel tak to by byl masakr, ale myslím je ještě na PC Rally championchip extreme a tam je taky už je to propracovanější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

colin mc rae rally taky dokonce tu mame turnaj Laughing
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

No tak jsem zjistil, že naposledy byla Puma v GT2 (tzn. ještě pro PS1). V GT3 a GT4 už není. Z Fordu je tam všechno možné (třeba i Ka), asi jen ta Pumice chybí.
Ale i tak jsem se na Gran Turismo nějak nažhavil a pokud bude čas, tak to znovu pozapojuju k TV a trochu zajezdím.
2 Lopez: jj Colina mám, ale už není nainstalovaný. Měl jsem ho na starém kompu a už se mi k tomu nechce vracet. Singl stojí docela za velké kulové a na mulťák jsem se k vám nikdy nedostal, protože mi to nikdy nevyšlo časově. Navíc jsem zvyklý jezdit s gamepadem a ten mi na novém PC nefunguje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Entonixx
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 12.11. 2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a zkoušely jste někdy Ford racing 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 8:20 pm    Předmět: Rally Championship Citovat

Kto si dobre pamata na hru Rally Championship tak vie ze Ford puma tam je tiez.

edit: Ak niekto z vas hral hru Mafia tak urcite si tam vlozil nejake doplnkove auta,chcem sa spytat ci niekto z vas programuje a ci nevie spravit model Ford Puma do tejto hry, pretoze na strankach som nasiel mnozstvo modelov ale pumu nie.

mod.edit: slouceny pispevky, pouzivej tlacitko EDIT, viz pravidla!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

2 Entonixx: No nějaký Ford racing jsem zkoušel demo a znechuceně jsem to asi po dvou minutách odinstaloval. Katastrofa! Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:23 pm    Předmět: Citovat

to Entonixx: aluna má FR3, já měl jen FR2 a moc mě to nenadchlo a navíc mi to neběhalo na novym kompu tak to zůstalo v šuplíku.

to Palenasp: neni to otázka programování, ale otázka 3D modelování. něco jsem zkoušel, ale je to na dlouho Sad .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ashleynka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: okr. Hodonín

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

Nene, pumička už není v GT 4 Sad Je tam tušík focus, KA - sice nevím proč, ale je Smile A je jich tma velmi málo těch fordů...Jestli 3?Nejsu si teď jistá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 6:34 am    Předmět: Dobrej nález :-) Citovat

Co já vím, viděl jsem Pumu jen v
1.Gran turismo 2
2. Rally championchip extreme stojí cca 150 Kč u nás v hypernově
je to sice grafika nic moc, ale je to dobře propracovaný, dokonce sem i povedlo přední nárazník pověsit na sloupy elektrického vedení a jiné drobnosti co v jiných hrách nejdou.
tady jsem na netu našel sreenshot.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund