Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Pochlub se novou úpravou, doplňkem, pozdrav se....
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Pochlub se novou úpravou, doplňkem, pozdrav se....
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ashleynka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: okr. Hodonín

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 10:04 am    Předmět: Pochlub se novou úpravou, doplňkem, pozdrav se.... Citovat

Ahojte všichni...
Není tak dlouho, co jsem si sem dala fotky moje krásné pumičky, není ani rok, co v ní jezdím, přemýšlela jsem o tom ju prodat, ale nakonec to dopadlo úplně jinak Sad
Jak už je tu v popisu fora : Pochlub se novou úpravou, doplňkem, pozdrav se. Vše, co souvisí s pumou / automobily obecně ...
tak se teda chlubím, spíše plaču nad touhle situací.... Crying or Very sad
Dneska ráno ve 2 hodiny se mi stala nehoda, která mi moje plány zkazila, vyvázla jsem snad s lehkými zraněními, i kámoška bude "snad vpořádku". Měla jsem čelní náraz do mostu, takže mám zrušený předek, erbegy ven a nemluvně vnitřek palubky... Strašně jsem si pobrečela nad mojí pumičkou, bude mi chybět, ale aspoň že mi jsme vyvázli kupodivu s lehkými zraněními : SNAD Sad
Proto radím všem, nikdy nevyhýbejte zvířatům, raději je přejeďte, nevyplácí se nad nimi slitovat a pak dopadnout s rozbitým autem na odpis... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:27 am    Předmět: Citovat

no tak to si mala teda stastie...skus potom poslat foto ako to dopadlo. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:28 am    Předmět: Fibi Citovat

To mě moc mrzí,to je škoda.Možná se dá auto ještě opravit,třeba Elton umí zázraky,doporučoval bych ho.Jinak s těmi zvířaty,já bych asi taky uhnul,ale to je otázka prostě reakce v té situaci a nedá se to tak dopředu říct.Jinak já věřím na osud a pokud se to stalo,tak to tak mělo být z nějakého důvodu.Hlavně že jste živé a to je důležité a auto je pak až na druhém místě. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Tak to mě mrzí.....pumky je škoda, ale hlavní je že se vám nic vážnýho nestalo. Pumku si zase nějakou můžeš koupit ale zdraví je jen jedno..... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

Cool Kruci,to je pech.Kudy dost často jezdím,se hojně pohybují srnky
a musím říct,že ikdyž tudy jezdím volně,měl jsem kolikrát namále.
Hlavně,aby jste se vykulírovaly a vše dopadlo OK.

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 12:07 pm    Předmět: Citovat

to je my lito no co se stalo neda se odestat ale hlavne ze ste v pohode a zdravi
jinak klidne sejmete i lidi Evil or Very Mad ja uz cekam 5 mesicu na pumicku jen proto ze sem se mu vyhnul a dneska si rvu vlasy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:10 pm    Předmět: havárie Citovat

Kruci to je pech, taková škoda, ale já jsem dopadl málem podobně v pátek 28.3. jsem jel ráno do práce a srazil jsem poměrně velikýho zajíce.
Byly to dvě obrovský rány a šlo to přímo pod levá kola, cca v 60-ti kilometrové rychlosti, chvilku asi 5 sekund tam cosi mlátilo, ale do práce jsem dojel v pořádku.
Naštěstí mi to jen odřelo lízátko a trošku sesadilo přední nárazník, ale vše jinak bylo ok.
budu stejně kupovat nárazník nový, tak se zas nic moc nestalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:20 pm    Předmět: Citovat

pošli fotky, mrknu na to, možná to nebude tak horké...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:59 pm    Předmět: Citovat

A sakra... Sad
No ale každopádně pokud jsi narazila do mostu, tak jste jednoznačně měli štěstí, že se vám nic zásadního nestalo. Pumy je sice škoda, ale vem to čert, zdraví je zdraví...
Jinak se zvířaty je to těžké. S tím vyhýbáním hodně záleží na konkrétní situaci. Je zatraceně těžké v těch zlomcích sekundy rozhodnout, co je v tu chvíli lepší. Menší zvířata je asi lepší raději přejet, ale třeba takový střet se srnou už může být obrovský problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 12:00 am    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:52 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ashleynka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: okr. Hodonín

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:10 am    Předmět: Citovat

Fotky se budu snažit dodat, dneska jsem mluvila s jedním známým, který dělá do aut a má firmu Fordů... Díval se na to a říkal, že oprava by vyšla tak na 60 000, jenže to má vyletěně ty erbegy, které by tam už nebyly, dále to má motor vytrhlý a posunutý směrem do první třídy Sad Jenže pohlá je i střecha, to už je prý horší... Můj táta chtěl opravit pumičku, ale rozmluvili mu to kvůli bezpečnostním vlastnostím atd. Takže je jí konec Crying or Very sad Půjde na náhradní díly, najdu téma, kam ji hodím, pokusím se jí vyfotit, jak sem řekla a ceny dílů budou dohodou Sad
Jinak nám bylo prokázané namožení krční a hrudní páteře, dále od erbegů naražení hrudníku a já teda dlahu na levé ruce od erbegu. Nepočítám odřeninky a modřiny v oblasti klíční kosti...
Ono to bylo vlstně tak, že mě ta kočka seběhla z mostu pod kola, jenže v momentu, kdy jsem se soustředila na to, kdo má pod mostem přednost (v mém případě já ne), tak druhým okem jsem viděla něco, co na mě lettí. Auto tam ovšem žádné nejlo, takže jsem mohla jet dále... Napadlo mě kámen, koho by napadla kočka z nějakého mostu...
Jenže v tu desetinu sekundy jsem to strhla od té oné věci dál, najela na patník, a ten mě vymrštil přímo do rohu mostu... Jinak jsem nejela moc, nedá se to jinak vybrat jak v max 50Km/hod, ovšem já jela zhruba 40Km/hod...A táááková paseka....
Ta kočka tam snad čekala na mě, až pojedu ráno a skočí tam. Jakmile se to stalo, kočka se tam promenádovala a my byly polámané, jak už jsem psala....
Strašně mě pumička už chybí a je to jeden den, mám vcelku před očima, co se vůbec odálo, zvracela jsem z toho, když sem sedla do druhého auta, ten šok se mi znovu vybavil. Nikomu nepřeji, co se stalo nám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Naozaj je mi vás kočky lúto.Auto je super vec,ale zdravie je len jedno.
Človek by ani neveril že sa dá v 40km/H rýchlosti rozflákať auto na cucky.

Rýchlo sa baby uzdravťe.Viem že Puma je srdcová záležitosť,ale netreba nad tým roniť slzy.

Hlavné je že sa Vám nestalo horšie. Smile Smile

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Auta je škoda, ale hlavně, že vy dvě jste to zvládly jakž takž a nedopadlo to hůř. Můj kamarád takto reagoval na vlčáka, dostal smyk a skončil na střeše v potoku. Našli ho až ráno kolemjedoucí, bohužel se utopil! Od té doby, když vidím zvíře tak JEN brzdím. Skočil mi před auto zajíc v 90ce, stihl jsem ubrzdit na asi 60, chytil ho přímo na značku. Podtabulka a spodní mřížka na šrot, značka pokroucená, ale jinak ok. Otázka je jak by to vypadalo po srnce nebo divočákovi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ashleynka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: okr. Hodonín

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

No, já jsem si taky říkala, až někdy potkám zvíře, tak začnu brzdit a nestrhnu volant, ale v té situaci rozhodlo něco jiného, ne mozek, ale reakce...:(Jak píšete, hlavně že mi jsme vyvázli vcelku vpohodě, akorát je fakt, že mě strašně puma bude chybět.
Zvykla jsem si na ni, nevím, zdda si budu moct koupit druhou, ne kvůli financím, to by se ještě nějak dalo, ale kvůli tomu pocitu... Nerada se loučím se starýma věcma a nová puma by mě připomínala tu moji zelenou kačenku, kterou jsem tak milovala:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund