Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Autobusák
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Autobusák
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 6:55 am    Předmět: Autobusák Citovat

o vikendu jsem čekal na přítelkyni na autobusový zastávce u metra (vejde se tam alespon 6 autobusu za sebe) stoupnul jsem si az do rohu a dal výstražný. Prijel autobus stoupnul si hned za mě a dal dálkový, pak troubil, pak vylezl, kopnul mi do auta (je tam lavor) prisel ke mě, ja byl zamčenej a měl jsem postažený okynko a řval na mě že mi rozbyje držku ať tam odsud vypadnu. Řikam je takovej problem mě objet? On o tom moc diskutovat nechtel a bral za kliku ze me vytahne ven.. a Mlatil do dveří tak jsem nakonec najel pulkou auta na chodnik a on už odešel. Naštěstí jsem tam nebyl s Pumou tak mě ty díry do auta nevadí.. Nejvíc mě štve to že autobusák byl asi 3x větší než já.. Sad Měl jsem s sebou pepřák ale nedokážu si představit že bych ho použil (vezl plnej autobus lidí a ja tam neměl co dělat Sad )

stalo se vám to někdy? Jak byste reagovali?

Mě to rozhoupalo k tomu si koupit na sebeobranu něco lepšího Laughing

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:34 am    Předmět: autobusak odpoved Citovat

Podla uplneho znenia zakona c.40/1964Zb. Obcianskeho zakonnika a paragrafu §11a §13 Ochrana osobnosti , §420 odsek 1 vseobecna zodpovednost a §423 , Zodpovednost za skodu sposobenu umyselnym konanim proti dobrym mravom §424 by som toho cloveka pokial by to bolo na Slovensku "popohnal" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:38 am    Předmět: autobus Citovat

Ja se setkavam jen s tim, ze ma autobus smerovku na zastavku (pravou) a z niceho nic jak jsem vedle nej, tak prepne smerovku a pohne se vlevo. Ja pak uhybam a doufam, ze v levem pruhu nikdo neni. Ale to je normalni, vzdyt ma prednost. Confused
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 8:54 am    Předmět: Citovat

jako řidič MHD ti můžu říct že az se ti zase stane neco takovýho tak si napis cislo busu popr spz cas a místo,sezen si svedka a spoj se s dispecinkem popř.PČR a zarucuju ti ze to uz nikdy neudela nikomu (ono prijít o premie a jeste platit skodu na tvym aute ho ponauci)a neomlouvá ho ani fakt ze jsi stál na zastávce tohle si proste dovolit nemůze Exclamation
JINAK CISLO NA DISPECINK JE NA KAZDYM AUTOMATU NA JIZDENKY

Ale musim rict ze kdyz uz ridic vyleze to mam z vlastni skusenosti tak si byl jeho posledni kapka ono vozit lidi po praze neni zas takovej med jak to vypada ROZHODNE SE HO ALE NEZASTAVAM HULVATA mel si predstavit ze by kopnul do auta sám sobe to by mu taky nebylo po chuti

2jjoe to ma prednost asi jenom na morave Surprised tady u nas nic takovýho neplati viz obrazek pust me prosim dik Laughing

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Roman30
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.11. 2007
Příspěvky: 151
Bydliště: Rožňava, Slovensko

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:00 am    Předmět: Citovat

Tak toto by som si určite nenechal ľúbiť. Keď nijak ináč tak zavolám políciu a nech má aj on probémy keď poškodzuje cudzí majetok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:07 am    Předmět: Citovat

vzhladom na to kolko ludi bolo v tom buse by som na 100%volal policiu..svedkov habadej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

ja by som si zistil kde byva a niekde si ho pockal a slusnym sposobom by som mu vysvetlil, ze sa spraval nemiestne a, ze to uz nema robit Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 1:23 pm    Předmět: Citovat

Na me takhle vybehl trolejbusak v Brne, otevrel mi dvere od me pumicky a at si vystoupim, nebo si me vytahne a ze me to bude bolet, tak jsem v klidu vystoupil a predstavil jsem se jako podpraporcik dopravni policie a nejak se rychle rozloucil a odjel...Nejsou zas takovi hrdinove, na jake si hraji.
Jakozto obcanovi nemas povinnost predkladat doklad totoznosti a tudiz to nemuze skontrolovat jestli mluvis pravdu a maloktery ridic si troufne znepratelit dopravniho policistu. vetsinou to funguje... hlavne se nesmis bat a byt nejaky moc nervozni... chce to mluvit co nejvic sebejiste...
A samozrelme smat se az kdyz odjede...
A na zaver s drzosti nejdal dojdes, ale zas bacha, nebo pojdes, ma to hranice...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Roman9
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.3. 2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Slovensko BA

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Verím že robota autobusárov nieje ľahká ved po nociach vozia fetakov a opilcov ale to to je moc ved ak ma nie kto psychický problém nemal by voziť ľudí ved za nich zodpovedá. A čo ak mu niekto nedá prednosť narazí doňho a pôjde ho utĺcť palicou alebo niečo podobné. Veď všetko sa dá riešiť aj normálnou cestou nie násilím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

to Lopez: zajimalo mě co na to řekneš no, škoda, že mě nenapadlo napsat si to číslo.

btw: někdo mi dokonce řikal, že se v rohu zastávky může "zastavit" (ale moc tomu nevěřim)

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 4:59 pm    Předmět: Citovat

ja by som nevolal dispecing, volal by som polisov, ze ma ohrozuje: "auto som odstavil na zastavke koli tomu ze as mi prehrial motor a ked som chcel odist tak pan sofer z autobusu vystupil zacal mi kopat do auta a ja som nemohol tym padom odist... " takto by som to nejako vysvetlil polisom a ze este moja praiatelka dostala sok z tohot jednania autobusara(v pripade ze by som bol maximalne vytoceny by som jej este nechal zavolat od polisov zachranku)...
ty by si mozno cvaknul pokutu za statie na zastavke ale busak by sa po.ral. platil by ti opravy na aute, mal by pruser v praci a este by som ho nechal zaplatit traumu alebo sok co sposobil mojej priatelke... ten by sa nedoplatil...

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998


Naposledy upravil Mircelo dne po březen 03, 2008 5:01 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 5:00 pm    Předmět: Citovat

Jsem celkem nervák,tak bych se asi neudržel,ale s tím podpraporčíkem je to celkem dobrý nápad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
btw: někdo mi dokonce řikal, že se v rohu zastávky může "zastavit" (ale moc tomu nevěřim)
to děláš dobře je to blbost --->žlutá čára = zákaz zastavení

2 mircelo je pravda že policie má větší páky a máš pravdu že by se po.ral ale zaručuju ti že dispečeři DP tam budou 100x dřiv než PČR

2 semo1 v tuto chvíli musíš počítat s tím že se většina lidí postavý za řidiče opět vlastní zkušenost lepší je si najít svědka mimo dopravní prostředek MHD hlavně ale ne někoho kdo čeká na zastávce právě na spoj který, "zdržuješ" to bys mohl taky pěkně naletět Laughing Laughing Laughing

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund