Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - hid sada- jaké světlo
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
hid sada- jaké světlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 7:56 pm    Předmět: hid sada- jaké světlo Citovat

caute...chci se zeptat jaké xenonové světlo je asi tak nejlepší...jaké máte vy a jestli se zlepší viditelnost......ty potkavačky na pumě zrovna moc dobre nesvítí tak asi udělam upgrade.....diky majte sa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drago
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.7. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

V sobotu jsem si namontoval Hid sadu 6000K a ze by to svitilo 3x vic jak halogen jak vsude hlasaj bych nerekl. Prijde mi to stejny ne-li horsi. Jedinou vyhodu vidim v tom, ze lip vidim do prikopu, ale taky je mozny, ze to mam spatne serizeny. Levy svetlo mi sviti vic do prava.

Jeste jsem nekde cetl, ze vsechny ty barvy sviti stejne, ale to je taky blbost. Nejvetsi svitivost ma 4300K do ty bych ted sel. Jinak je to podle me skoda penez.

Jinak potkavaci svetla nemaji svitit jako dalkovy tak od toho necekejte zadny zazraky. Proste kdyz nejede nic proti je nejlepsi vzdy prepnout na dalku.

Jeste mensi tabulka:
3000K - 2900lm - žlutá barva světla, většina automobilových žárovek, výborná viditelnost hlavně za špatného počasí
4300K - 3200lm - bílá barva světla, VŠECHNY originální xenony, výborná viditelnost za každého počasí
6000K - 2800lm - bílo-modrá barva světla, zhoršená viditelnost za špatného počasí
8000K - 2500lm - modrá barva světla, malá viditelnost za špatného počasí, vhodné pro efekt
10000K - 2300lm - tmavě modrá barva světla, velmi malá viditelnost za špatného počasí
12000K - 2100lm - modro-fialová barva světla, velmi malá viditelnost za každého počasí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 8:47 pm    Předmět: Citovat

ja si xenony nemuzu vynachvalit.. Daleko vetsi pohoda jezdit ve tme, auto budi vetsi respekt coz mi taky vyhovuje, a v neposledni rade se mi to libi


DSC_8552.jpg
 Komentář:
 Velikost:  45.59 kB
 Zobrazeno:  8849 krát

DSC_8552.jpg



_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010


Naposledy upravil Matěj dne po listopad 12, 2007 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

o xenonech uz tu par thredu bylo.. dva myslim urcite..

kazdopadne, mam hid sadu s 6000K a sviti to mnoooohem vic nez puvodni potkavacky, kdyz jezdim v noci tak dalkove skoro ani nedavam protoze se mi to zlute svetlo tedka fakt hnusi..

jinak barvu potom sam nepoznas.. poznaj to protijedouci a nebo ty na odrazu ze znacek.. jinak skoro vubec..

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

2Drago: No tak nevim, jestli sis nekoupil nejakou vietnamskou nahrazku HID sady, ale kdyz se podivas na fotku co sem hodil Matej, tak vlevo je moje pumicka s xenonem a vedle tusim Carlosova se seriakama a je to sakra rozdil...a to je mam z STKacka nastelovany dolu, abych prej kdyz uz je tam mam neoslnoval..(o dohadach na technicky jsem psal jinde Very Happy ) A ja osobne teda se zarovkama dost laboroval, ty seriaky vubec nesvitily, tak jsem tam dal ty Coolblue a to bylo o trosku lepsi, ale taky nic moc, za to ted je parada...Viditelnost je o tridu uplne jinde a prave hlavne za mokra...Jezdim porad tu stejnou trasu do prace a z prace a treba za mokra ty cary na silnici ted vyloze zarej...Pred tim to bylo takovy zazloutly spatne viditelny... Wink No a nebo v lepsim pripade je mas jen spatne sestelovany...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drago
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.7. 2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

Asi se nekdy stavim a porovname to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

Nemáte nekdo dobrej typ kde se daj na pumku nejlevneji sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2007 1:33 pm    Předmět: Citovat

ja to resil od mistniho uzivatele caraccas jak prodaval dvoubarevnou pumicku.. respektive s jeho brachou myslim.. nejsem si jistej, kazdopadne s postou me to tenkrat vyslo 4000 a nejake drobne.. kazdopadne uplne super komunikace a nemuzu si vubec stezovat.. fakt super jednani :)
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund