Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Tak mě dostali :-(
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Tak mě dostali :-(
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:31 am    Předmět: Tak mě dostali :-( Citovat

Ahoj, tak jsem jel v pátek do Klobouk u Brna na hody a před Olomoucí je taková vesnica. Tuším, že se jmenuje Drahotuše nebo tak. No a tam se moc cesta nezmění, ale najednou tam je 50-tka. Já tam moc nejezdím a už vůbec to tam neznám Sad. Tak si tak jedu a najednou se za mě přiřítí passat s Polákama, pustím ho a hned se na něho nalepím a tlačím ho Laughing prostě takové blbosti po cestě on mi potom taky uhnul, tak jsem jel dál a on výměna zase nalepený na mě a tlačil. No jak jsem tak koukal do zpětného, tak mě vůbec nenapadlo koukat na cedule ani na policajty a tak mě změřili a tak 2km dál zastavili. No 125km v 50-tce je docela naprd. Je to o papíry. Policajt říkal 6-12 měsícu no. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Puman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:57 am    Předmět: Citovat

No smůla... Taky znam takový rádoby vesnice, kde když si člověk nevšimne cedule, tak ani neví že projíždí obcí... A je jasný že policajti maj takový místa nejradči...
_________________
1.7 VCT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:09 am    Předmět: Citovat

Tak tohle znám moc dobře. Puma na cestě asi dost provokuje - vždycky se najde nějakej vůl co to chce zkusit. Nalepí se těsně za prdel a hraje na nervách tak dlouho, dokud na to nešlápneš a nezmizíš mu - to je situace kdy tě čerti zblejsknou jako stvořená. Nebo začne předjíždět v takovém úseku, kdy si může rozbít hubu a ještě ohrozit ostatní - pak se na poslední chvílí s vytřeštěnýma očima zařadí, ale má pocit že tě krutě dostal. Člověk by se neměl nechat vyprovokovat, protože to může skončit rozflákanou károu, nebo papírama v háji.

Tohle by mi mělo vždycky vyskočit na tacháči když se rozhodnu hájit barvy Pumy Wink Taky na to sem tam šlápnu.

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:12 am    Předmět: Citovat

Cool Takových borečků,co se lepěj na prd...,jsem,za dobu,co jezdím,poznal HAFO. Dřív jsem si nenechal nic líbit a auto šlo na doraz.Jenže to tenkrát poliši,měli na salámu Teť sice,prý jezdím jako prase,ale takové co se lepí jako buzíci,si vychutnávám v serpentýnách do i z kopce.Papíry jsem měl v čistírně a tak ZNÁM ten pocit! Dneska je k tomu ještě pokuta a TO JE RANEC.... Cool
P.S. Lepší je stratit minutu,než v minutě život..............

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Hydrovar
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.3. 2007
Příspěvky: 86
Bydliště: Znojmo

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

No na jaře jsem se takhle honil u Břeclavi s nějakýma borečkama v "tuněným" Favoritovi Very Happy .. byla to docela sranda do tý doby, než mě začali předjíždět přes plnou čáru do zatáčky proti kamionu .. silnice je tam sice docela široká, ale došlo mi, že bych mohl rozmlátit auto i sebe, tak jsem je nechal jet a pokračoval v pohodičce dál ... snad měli kluci dobrej pocit, že jsem to vzdal Very Happy Very Happy Very Happy ... jinak co se týká rychlosti a policajtů, tak šoféruju už přes deset let a zatím jsem měl asi celkem štěstí a na rychlost mě ještě nevybrali .. ale je taky pravda, že i když na okreskách pádím celkem svižně, tak v obci se krom předjíždění snažím padesátku držet, i když mi občas cuká v pravé noze Very Happy .. nejhorší to je, když si člověk vpohodě jede 130 a najednou ves, br, to mi vždycky připadá, že stojím na místě Cool
_________________
1,4 ZETEC SE, r.v. 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Cupis
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 6.12. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

Já si myslím,že nejezdím pomalu,ale ani rychle,ale strašně rychle se nechám vyprovokovat,stačí mi,aby se na mě někdo na chvíli nalepil a mám před očima červeno a jedu co to dá,zatím mi to vychází a mám hodně skalpů nejen aut pod 600tis Very Happy Vždycky si pak řeknu že už ne a zase se najde nějaký variot a zase tomu dávám Smile No jinak mě chytli jednou,v 50 sem jel 64...no litřík pokuta a body zatím nevím,prý by se to mělo řešit u přestupkové komise,kde ti ty body vemou,prý je rok promlčecí doba,už je to 8 měsíců,nevím co je na tom pravdy,ale snad si na mě nevzpomenou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:21 am    Předmět: Citovat

2Cupis: jestli si uz platil pokutu tak se nic resit uz nebude nikde, u prestupkove komise by se to resilo kdybys to takhle rekl policajtum.. s klidnou hlavou ti muzu rict ze pokud si uz ten litr platil tak si bez dvou bodu, bez litru a fakt to uz nikdo resit ani nebude.. proste te vybrali..

ja kdyz sem to resil ve spravnim a prisel dopis z tama jak bylo rozhodnuti tak tam se o bodech ani nezminovali, bylo mi po te vysvetleno ze o bodech se nikde nepise v tech dopisech a nemluvi.. ty jdou pryc proste automaticky

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 12:02 pm    Předmět: rychlost Citovat

Tak ja to obcas s tou rychlosti prezenu. Ale kdyz Puma to chce... Smile Stane se ze na 90-tke jdu 170 a na 50-tke 90, ale ten pocit je super. Kdyz ale slysim v radiu, ze nekde jsou policiste, tak hezky spomalym, ale to je pak jako stani. Minule jsem sel z Kosic a na celem slovensku byla velka policejni akce, takze na vyjezde z dalnice merili 40-tku a podobne, takze tam jsem se vyprovokovat nenechal. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

ja jezdim sviznejs porad a obcas me to chytne poradne, ale na okreskach mam 120km/h limit prez kterej nejdu a kdyz tak treba na kilometr a pak hned zpomalit.. Ve vesnicich se snazim dodrzovat +10km/h akorad na vjezdu do obce zbytecne moc nebrzdim takze u cedule by mi klidne 80 namerili.. Praha je pro me neco jinyho, tady jezdim jak si zada situace a na rychlost moc nekoukam
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:00 pm    Předmět: tak me chytli Citovat

Vidím, teda spíš čtu, že jsme my pumáci asi všichni stejní! Puma je auto se kterým se prostě nedá jezdit pomalu. A jsou frajeři v jiných fárech, co provokujou a vubec netuší na CO že to narazili. Miluju ten pocit radosti a uspokojení, když ho vidím jak se mi ztrácí ve zpětném zrcátku. To pak tu mou pumičku i pohladím. No a už jsem byl taky jednou v čeřenu. 73 v obci mi nepřipadlo nijak moc, když jsem brzdil ze 160. Ale té krásné brunetě v policajtské uniformě jo. Auto se zájmem obešla, dokonce i pochválila, pronesla že mi docela rozumí, ale.....Prostě stálo mě to 2500 a 3!!! body. Jo a Mad má pánové pravdu, body jdou automaticky taky a nikdo vás nebude o tom informovat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 12:32 am    Předmět: Re: tak me chytli Citovat

supecek napsal:
.... Jo a Mad má pánové pravdu, body jdou...


ale MAd tu nic nepsal :P kdybysme si byli podobni.. ale i tak. :D

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:53 am    Předmět: Citovat

Sorry SiDe, až jsem to odeslal mi docvaklo, ze jsem to zdrbal. Ale nic to nemění na faktu, že máš pravdu![/img][/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund