Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Divné zvuky - odstraněno!!
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Divné zvuky - odstraněno!!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Timebuster
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.4. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so duben 14, 2007 10:26 am    Předmět: Divné zvuky - odstraněno!! Citovat

Takže ze středy na pátek jsem měl Pumu u doktora, velice šikovnej borec co dělá only Ford a výhradně Ford dováží z Němec - podle mě machr. A teď k závadám. možná všichni ví o co jde, ale kdyby někdo něco neveděl tak se trochu poučí - mě to pomohlo.

1) Při rozjezdu divné klepání jako když od převodovky nebo někde tam - zvuk jako když Puma mele z posledního - odstraněno - kolem výfukového potrubí je hliníkovo jakési obložení - po 6 letech se uvolnilo a rezonovalo při kritických otáčkách motoru. Stačí ho dotáhnout připevnit a zvuk je pryč.

2) klepání přední nápravy - třeba na kostkách nebo na panelce - jednoznačně tyčky stabilizátorů - jedná se opravu za 1000Kč a zvuk jako když jedete s vozíkem plnym šrotu je pryč!!!

3) Silné písknutí či vrznutí při najetí na díru či nějakou větší nerovnost - jedná se o rozbitý horní úchyt předních tlumičů - nebo spíš vyklepaný.
Stači znovu vypodložit a zvuk je pryč.

4) Klepání od zadní nápravy - podobné jak tyče stabil. - zajímavé - na místě rezervy jiné kolo než má být ( užší ) dekl a úchyt na rezervu upraven na užší kola a zvuk je pryč.

5) Jemné pískání či vrzání z interiéru - jak kdyby plasty byly vyklepané - žádný problém, zadní sedačka je výklopná a oka o které se přichycuje
do spodní části (jedno) bylo trochu ohlé a tak to rezonovalo.

Takže teď to vypadá že jsem koupil šrot co?? Ne není to tak sám říkal že tohle jsou mouchy který se vychytají a jinak je to motorově a celkově jak to vypadá super stav. Teď když to metu v Olomouci po kostkách v centru, tak tu vydává pouze takový dutý tlumený zvuk a nic kolem. Což je snad ideální stav.

Timebuster
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Timebuster
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.4. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2007 2:10 pm    Předmět: Citovat

tak to bych kecal - určitě ale nějaká 14 kolo ale šířku nevim a podívat se na to se mi fakt nechce. Není potřeba ani upravovat ten dekl, stačí jen z kumy vystřihnout kolo a vložit ho !!NA!! rezervu, taky možnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Paradko
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.7. 2007
Příspěvky: 88
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

S tym bodom 4 si mal cistu pravdu,akurat to nebolo mansim kolesom,ale sa proste otierali kovove casti o seba.Vsate tam kde sa spolu dotykali i pod a na rezervu som dal gumu a vsetko ok.Tak diky moc,dobry postrech,lebo ja som uz chcel riesit tlmice:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund