Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Letní Pneu- Levná koupě
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Letní Pneu- Levná koupě Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_X
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2009
Příspěvky: 97
Bydliště: Humenné, Slovakia

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

ja som nasiel na tejto stranke h
Kód:
ttp://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneumatiky.php?druh=1&vyrobce=&sirka=195&profil=50&prumer=15
zaujimave ceny... pneu s rozmermi 195/50 R15 tam najdes az za 31 EUR/ks

mod.edit: link mimo forum patri do code, viz pravidla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 10:19 am    Předmět: Citovat

Nejdřív napiš co je u tebe rozumná cena.Pokud se chceš pohybovat co nejlevnějc tzn guma za 1000 Kč tak bych určitě šel do Matador MP 43 Aquilla Evo popř maj teď novej model MP44.Jsou rozhodně lepší než Barumky a o čínské produkci ani nemluvim(každopádně to jsou jediný dvě gumy který bych si od matadoru koupil).Pokud chceš trochu něco dražšího tak už okolo 1200Kč se nechaj sehnat Brigdestony ER300 což by byl můj tip-za ty prachy super guma.Jsou určitě i dražší gumy ale pokud nejezdíš závody do vrchů tak to podle mě je nejlepší volba pokud vezmu v globálu sucho mokro hluk valivej odpor a opotřebení.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

To já si raději kupuji gumy "závody do vrchu", protože nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat zrovna (snad) lepší vlastnosti - při prudkém brždění, v nenadálé ostré zatáčce a tak dále.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 3:38 pm    Předmět: Citovat

v tom případě sis měl koupit lambo a na to dát gumu za 20000 Kč.ženeš tu otázku do extrému protože může vždycky někdo přijít a říct že existuje lepší guma-kolega se ptal na levné pneu.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

Já vím, já říkal jen svůj názor, ale taky nenapsal jaká je jeho cenová relace. Já mám na mysli pneu okolo 2 000 Kč. A pokud bych si koupil lambo, tak si koupím pneu za 20 000 Kč. ,c)


Jinak i Barumky za cenu okolo 1 000 Kč nejsou taky špatný. Jsou to takový "klasiky".

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 11:33 am    Předmět: Citovat

Taky jsem ze zacatku nebyl priznivcem Barumek, ale jelikoz jsem potreboval levnejsi zimaky a v zime clovek nepotrebuje zachazet do extremu tak jsem zvolil prave Barum. No a muzu rict, ze jsem spokojen. Smile Samozrejme, ze v lete na suchu pri ostre jizde zrovna dostacujici nejsou a na leto je opravdu pro radoby "zavodniky" lepsi volit drazsi a kvalitnejsi znacky, ale jestli nejsi zadnej letec, tak Barumky jsou dostacujici Wink
Mozna, ze ty Matadory budou lepsi, ale s tim vzkusenost nemam..
Jen mam vzkusenost s tim, ze kdyz jsem si chtel v lete zaradit na Barumech tak jsem poznal, ze na Pumku proste Barumy nepatrej Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2009 5:13 pm    Předmět: pneu Citovat

Za doboru cenu maji v
Kód:
http://www.rajpneu.cz/

Dobry vyber. Barum bych nebral na leto, na zimu klidne (mam je taky). I jine znacky se daji koupit za dobrou cenu.

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

Ahoj, já jsem kupoval letní pneu asi před 14 dněma. Nakonec jsem ho kupoval na
Kód:
www.az-pneu.cz

Měli tam super cenu a hlavně měli skladem ty co jsem chtěl, což byl horor všech ostaních eshopů. Prostě nikde nic skladem a na objednání možná někdy přijdou Confused
Jinak sem vzal nakonec Yokohama Parada....vypadaj krásně a několik lidí je tu chválí a ta cena je taky super.

Ale proč to píšu hlavně? Protože mě dostalo naprosto perfektní jednání ze strany tohohle shopu. Naprosto perfektní.
Kliknul jsem na dokončit objednávku, klasicky přišel mail atd, ale za 10 vteřin zvoní telefon, slečna Vítková (viz kontakt na stránkách Smile ) mi telefonicky potvrzuje objednávku a povídá, že pozítrí mám pneu doma.
Říkam že super a že děkuju. No ale co víc, fakt jsem je měl druhý den dopoledne.
Nechci dělat žádnou reklamu, ale tady mě prostě překvapilo dobré jednání a rychlost, což je na eshopech velká vzácnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:36 am    Předmět: Citovat

Mě by teda otravovalo, kdyby mi zavolali. :c) A kdy po doručení jsi je obouval? Já jen, že jestli jsi je potřeboval tak rychle.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz


Naposledy upravil redgoblin dne po březen 23, 2009 8:41 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:38 am    Předmět: eshop Citovat

Ohledne toho shopu co psal Levi, tak taky jsem tam naposled kupoval a bylo to v pohode a levna doprava. Doruceni do dvou dni.
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 10:01 am    Předmět: Citovat

já dneska nazul na focuse funglovky Kleber Dynaxer HP2.Můžu vám říct za ty prachy paráda.jsou krásně komfortní dobře držej na mokru a nehučej.kupoval jsem je na pneunetu.taky mám dobrý zkušenosti s nejlevnejsipneu.zatim vždycky dobrá zkušenost s e-shopama.vůbec se nedá říct kde jsou levný a kde drahý protože ty šopy se lišel kolikrát v cenách né jenom když vezmu značku ale i v drobný změně rozměru.když to řeknu blbě tak na pneu netu byl rozměr 185/60 14 drahej než jinde a zase 186/65 14 byl skoro nejlevnější.takže to chce vždycky hledat.taky se to dost liší zemí původu tý gumy ale to si myslim že vám dopředu jenom težko řeknou.Klebery zimní mám třeba made in United kingdom a letní jsou poland.vim že můžou bejt i francouzký a i turecký.je to bordel
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 12:02 pm    Předmět: Citovat

Přezouvat je jedu za chvilku. Nepotreboval jsem tak ukrutne rychle, ale me *erou shopy, kde maj jakoby vsechno, ale vlastne nemaj vubec nic a kdyz to objednas tak ti volaj ze to vlastne nema a ze vyrobce a kdovi cosi kdesi.....to me dokaze poradne vytocit. Vsude mas standartne u 90% dodaci lhuta do peti dnů nebo tak nějak. Tak přesně tohle už nikdy neobjednám. Ty Yokohamy jsem předtim objednal na jinym eshopu kde meli dodačku tušim 3-5 dní. Druhej den mi volá jakejsi zevl ze je jako teda nemaj, a že do 5 dnů jako určitě nebudou, spíš tak za 14 dní ale to prej taky neví.
Tak proto to píšu. Dodačky na eshopech jsou někdy dost problem a nejen pneu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 12:06 pm    Předmět: Citovat

tak na to existuje malej fígl.najdi si to na shopu a z vedni telefon objednej si to po telefonu a hned budeš vědět kolik toho maj na skladě Very Happy Surprised
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 1:13 pm    Předmět: Citovat

Jo, to mě taky štve, naštěstí jsem se setkal s takovým eshopem jen u dvou věcí, u prodejců pneumatik a počítačových her, kde mají předobjednávku třeba na Diablo 3 a to se ještě neví kolik bude stát či kdy to bude.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
marcos
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.3. 2009
Příspěvky: 59
Bydliště: Litoměřice

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 8:03 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem psal jinde, nevim jakou mate zkusenost s Pirelli, ale pokud by jste meli zajem muzu vam je sehnat za rozumnou cenu.. napiste mi jenom vzkaz jaky a ja vam poslu cenu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund