Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - 3. Ford Puma Czech sraz
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
3. Ford Puma Czech sraz Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1967
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 10:29 pm    Předmět: Citovat

Pokud se uskuteční na jaře ten Táborskej sraz měl by někdo zájem o video z něho?

Napište sem kdo by měl zájem popřípadě jaká muzika by v ňom měla hrát atd.
PS: pouze inteligentní připomínky vítány.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 1:51 pm    Předmět: Citovat

Johnik napsal:
... PS: pouze inteligentní připomínky vítány.


aha, tak proto se tu od 19.11. neobjevil žádnej další příspěvek Very Happy

já teda něco zkusím Very Happy :
- např. před Táborem je most s středovým pilonem alá Bayview (NFSU 2), takže průjezd tímhle místem by mohl na videu, s patřičným hudebním doprovodem, celkem dobře vypadat
- mám možnost nechat si vyrobit rám pro ukotvení kamery na sedadle spolujezdce/ven z okna spolujezdce, což by atraktivnost natáčení ještě zvýšilo
- samozřejmě vymyslet, jak by mělo být natočeno vaše auto, jaké záběry, kde a odkud je zcela na vás

- pokud by byl zájem (zatím není Sad ) máme možnost potom videa přenést do PC (je jedno jestli z analog nebo digitálních kamer - čím víc kamer na srazu bude, tím líp) a následně je sestříhat, já v Pinnacle Studiu, doplnit titulkama a hudbou (odmítám pracovat pouze s hudbou od Jarmily Šulákové, Evy a Vaška, a Daniela K-ndy) a záběry různě "dotrikovat", a pro vypálení na DVD i opatřit authoringem s vytvořením menu atd, aby to k něčemu vypadalo

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1967
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 2:34 pm    Předmět: Citovat

Nebereš to už moc profesionálně ( studio Pinnacla ).
Napiš my sem prosim tě ceník toho studia.
Titulky, sestříhání zvládnu a nějaký triky snad taky.

Na venkovní zaběry vezmu i ten stativ mám na to ještě tak půl roku abych ho vyhrabal.
Most bude Ok Super
Hudbu bych použil asi ze 60sec Music ( PS: ten tvůj výběr best of hitovek ani neznám, kde s to vyhrabal? ).

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 3:23 pm    Předmět: Citovat

to Johnik : Pinnacle neřeš, jde jen o střihovej software, kterej mám, kartu si můžu půjčit kdykoliv ...
BestOf :
1) Jarmila Šuláková zpívá lidové moravské písničky a váží asi víc než Halina P.; když má kroj, tak Terminátor proti ní vypadá jako tintítko Very Happy
2) Eva a Vašek viz. Teleshopping v TV (maximálně fekální záležitost) Very Happy
3) Daniel K-nda = bývalý nácek (vlastenec) Daniel Landa ... místo pomlčky si doplň písmeno "u" Very Happy Very Happy

ad stativ : hrabej hluboko Smile ...

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 3:54 pm    Předmět: Citovat

Frostik napsal:
Johnik napsal:
... PS: pouze inteligentní připomínky vítány.


aha, tak proto se tu od 19.11. neobjevil žádnej další příspěvek Very Happy

já teda něco zkusím Very Happy :
- např. před Táborem je most s středovým pilonem alá Bayview (NFSU 2), takže průjezd tímhle místem by mohl na videu, s patřičným hudebním doprovodem, celkem dobře vypadat
- mám možnost nechat si vyrobit rám pro ukotvení kamery na sedadle spolujezdce/ven z okna spolujezdce, což by atraktivnost natáčení ještě zvýšilo
- samozřejmě vymyslet, jak by mělo být natočeno vaše auto, jaké záběry, kde a odkud je zcela na vás

- pokud by byl zájem (zatím není Sad ) máme možnost potom videa přenést do PC (je jedno jestli z analog nebo digitálních kamer - čím víc kamer na srazu bude, tím líp) a následně je sestříhat, já v Pinnacle Studiu, doplnit titulkama a hudbou (odmítám pracovat pouze s hudbou od Jarmily Šulákové, Evy a Vaška, a Daniela K-ndy) a záběry různě "dotrikovat", a pro vypálení na DVD i opatřit authoringem s vytvořením menu atd, aby to k něčemu vypadalo


dobrej napad.. Wink

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1967
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 6:07 pm    Předmět: Citovat

Frostik napsal:
to Johnik : Pinnacle neřeš, jde jen o střihovej software, kterej mám, kartu si můžu půjčit kdykoliv ...
BestOf :
1) Jarmila Šuláková zpívá lidové moravské písničky a váží asi víc než Halina P.; když má kroj, tak Terminátor proti ní vypadá jako tintítko Very Happy
2) Eva a Vašek viz. Teleshopping v TV (maximálně fekální záležitost) Very Happy
3) Daniel K-nda = bývalý nácek (vlastenec) Daniel Landa ... místo pomlčky si doplň písmeno "u" Very Happy Very Happy

ad stativ : hrabej hluboko Smile ...

Budiž tvé přání bude vyslyšeno, lidovky a D. K-nda mě stejně neberou Mr. Green .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 8:28 pm    Předmět: Citovat

O video by asi zájem byl, ale nejdřív by to chtělo ten sraz Surprised
_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:41 am    Předmět: Citovat

Šotnik napsal:
O video by asi zájem byl, ale nejdřív by to chtělo ten sraz Surprised


Asi tak nejak.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 3:26 pm    Předmět: Citovat

takovej navrh na muziku: uz tady padla hra nfsu tak co z nekterych tehlech her vyhrabat music?? 1,2 i MW maji hudbu hodne peknou.. carbon sem jeste neslysel a nehral Sad neni cas skrz skolu..

a co natacet.. okoli neznam takze z meho pohledu jestli budou sprintiky, pak treba nejakej postupnej prijezd na parkoviste do jedne lajny a nahrat jak parkujem vedle sebe (treba se da pouzit jako intro Smile ) no ale to se asi bude resit az na miste.. Smile

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 7:43 pm    Předmět: Citovat

Jojo - v Pinnacle se dělá celkem dobře, zvlášť pokud jsou k dispozici Gold FX studio nádstavby - dá se s tím kouzlit, když se to zkombinuje ještě z MagixVideoMaker Prof. tak je to mazec - úplnej Matrix. Takže na sraz beru taky kameru, ať je záběrů co nejvíc.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1967
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 8:49 pm    Předmět: Citovat

já pracuju v Ulead Video Studio 8.0, podle mě je to ale všechno podobný
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 8:49 am    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
SiD napsal:
takovej navrh na muziku: uz tady padla hra nfsu tak co z nekterych tehlech her vyhrabat music?? 1,2 i MW maji hudbu hodne peknou.. carbon sem jeste neslysel a nehral Sad


Carbony jsem dohral minulej tejden a zda se mi, ze nehzezci hudba je zatim stejne v MW... Jinak muzu eventuelne vzit na sraz... Ted to posloucham v aute...nfsu 1,2 i mw a myslim ze kdyz se k tomu dokopu, stahnu i soundtrack carbonu. Surprised


Sakris, chtel jsem se prihlasit a taky napsat, ze ne stahnu, ale samozrejme koupim.... Confused Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 1:42 pm    Předmět: Citovat

no kvuli me to stahovat fakt nemusite Smile sem na kolejich v brne a verte mi ze tam se da "neco" sehnat Smile

btw: kdopak se nam neprihlasil tentokrat?? Smile

2 Aluna: ty tri ost sem chtel palit, ale kazdej se na jedno cd nevejde.. nenasel si nekde seznam tracku s rozdelenim co ma byt na kterym cd? ?popripade obaly na ty ost??

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 6:39 pm    Předmět: Citovat

SiD napsal:

2 Aluna: ty tri ost sem chtel palit, ale kazdej se na jedno cd nevejde.. nenasel si nekde seznam tracku s rozdelenim co ma byt na kterym cd? ?popripade obaly na ty ost??


Jo tak to nevim...mam to na mp3, ale kontroloval jsem to ve hre a pisnicky mam vsecky...akorat si myslim, ze obal original na to nesezenes, protoze pokud ja vim, tak to neni ofiko vydany...ja jsem si delal svuj... Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

Aluna napsal:
... a taky napsat, ze ne stahnu, ale samozrejme koupim.... Confused Very Happy


jo, třeba tady : http://music.katz.ws/?g=1 Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 11 z 15

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund