Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
 Ztlumení pípáku rozsvícených světel by Nic.Nebude

Opravy a úpravyLopez nám odeslal(a) následující článek: "Asi většinu z vás štve ten otravný a velmi pronikavý zvuk, který se rozezní když otevřete dveře při rozsvícených světlech. Zde je stručný návod jak ho ztlumit.¨

K pípáku je celkem snadná cesta, kterou lze absolvovat i před panelákem na parkovišti. Nejdříve je třeba odendat kryt vnitřích pojistek, který je zároveň odkládací schránka nalevo od volantu. Doporučuji tahem odspodu-je tam pro tyto účely i úchyt.

Po odendání krytu na vás vykouknou pojistky a dva šrouby nad nimi. Ty je třeba odšroubovat a následně vycvaknout packy po obvodu, čímž celá pojistková skříňka vypadne ven.

Kdo by hledal repráček, hledal by marně-pípák je ta bílá krabička s dírama po straně co vypadá jako relé. Já jsem ji pouze obmotal izolačkou, ale vám bych doporučoval ji vycpat molitanem, nebo vatou-lépe to tlumí. Pokud by vás napadlo pípák nevracet vůbec, příjdete tím o možnost rozsvícení světla interiéru při otevřených dveřích.

Pípák zandáte zpět a můžete otestovat, zda se dobrá věc podařila. Pokud ano, vše zašroubuje jak bylo předtím. Nezbývá než si zatleskat jak se to povedlo.

Doufám že se návod líbil a výsledný efekt vás potěší jako mě.

Za tip děkuji Pajos_ -ovi!

fotky v galerii" 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4.5
Účastníků: 4

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Ztlumení pípáku rozsvícených světel by Nic.Nebude" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund