Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
 Jarní nabídka u Ford Service - akce prodloužena

Anonymous nám odeslal(a) následující článek: "Komu svěříte své zdraví ?
A komu své auto Ford ?

Akční jarní nabídka obsahuje diagnostický test řídící jednotky za pouhých 299 Kč, obnova antikorozní vrstvy podvozku za 299 Kč, prohlídka vozu po zimě ve 14 bodech za 299 Kč, údržba a dezinfekce klimatizace. Nabídka platí do 30. 6. 2007 ! Jako dárek USB Flash disk o kapacitě 512 MB !

Více Ford akci na Ford Auto IN zde

Při využití nabídky diagnostického testu a minimálně jedné z níže uvedených nabídek získáváte po odevzdání vyplněného a podepsaného kuponu USB Flash disk o kapacitě 512 MB.


Diagnostický test řídící jednotky motoru

Diagnostický test řídící jednotky motoru jen za 299 Kč s DPH. Využijte této akční nabídky a prověřte s jistotou funkci řízení Vašeho motoru. O výsledku diagnostického testu Vám bude vystaven podrobný protokol.

Obnova antikorozní vrstvy podvozku

Obnova antikorozní vrstvy podvozku jen za 299 Kč s DPH. Jak dopadl Váš podvozek po zimě? Zabraňte dalšímu šíření koroze! Na všechna narušená místa na podvozklu naneseme elastickou hmotu, která zamezuje vzniku koroze, chrání před odlétajícícm štěrkem, je odolná vůči vodě a posypové soli.

Prohlídka po zimě ve 14 bodech

Prohlídka po zimě ve 14 bodech jen za 299 Kč s DPH.

Zkontrolujte svůj vůz po zimě s naší prohlídkou: Tlak a stav 5 pneumatik Stav brzdových kotoučů / bubnů Stav brzdových destiček Stav karoserie (prorezivění a lak) Kontrola antikorozní vrstvy spodku vozu Výfuk (stav a upevnění) Stav předního skla a zpětných zrcátek Opotřebení stěračů Vizuální kontrola tlumičů Žárovky Zavěšení kol a řízení Stav / únik provozních kapalin Stav baterie Datum expirace lékárničky

Dezinfekce klimatizace

Dezinfekce klimatizace jen za 590 Kč s DPH. Pociťujete při zapnutí klimatizace zápach? Provozem klimatizace se ventilační systém zanáší mikroorganismy, které mohou být zdraví škodlivé. Dezinfekce odstraní nežádoucí látky z ventilačního okruhu a z povrchu výparníku. Cena zahrnuje funkční kontrolu, aplikaci dezinfekčního spreje, práci a DPH

Údržba klimatizace

Údržba klimatizace jen za 1690 Kč s DPH. Připravte se na léto. Kompletní údržba klimatizace Vám zajistí její optimální funkci a ochrání Vás před nežádoucími vlivy. Cena zahrnuje funkční kontrolu, odsátí a vyčištění chladiva, kontrolu těsnosti systému vakuovým testem, doplnění chladiva a maziva na předepsané meze, práci a DPH.

Pylové filtry Ford

Pylové filtry Ford jen za 692 Kč s DPH. Víte, jaký vzduch ve voze dýcháte? Od slzení očí, dýchacích potíží a zamlžených skel Vás ochrání pylový filtr. Jeho výměnu je potřeba provést při každé údržbě či dezinfekci klimatizace.

Srovnávejte technologie. Teprve potom cenu.

Baterie Ford a Motorcraft jen za 1695 Kč s DPH. Baterie Ford a Motorcraft mají díky technologii PAG (legování pozitivní desky stříbrem) výrazně lepší parametry startovacího proudu. Od roku 1999 je dobíjecí napětí 14,8 V, při kterém obstojí jedině baterie s technologií PAG.

Bude-li během prohlídky zjištěno výraznější opotřebení brzdových kotoučů a destiček, tlumičů pérování či koncového dílu výfuku, autorizovaný opravce Ford AUTO IN Vám na místě na požádání připraví cenovou nabídku na výměnu těchto dílů. Celková cena za výměnu a materiál Vás jistě mile překvapí.
Více Ford akci na Ford Auto IN zde" 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 5
Účastníků: 1

Výborný

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Jarní nabídka u Ford Service - akce prodloužena" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Jarní nabídka u Ford Service (Hodnocení: 1)
Od: Lex_Luthor (slamatx@volny.cz) - Pátek, 27.04. 2007 - 22:38:42
A kde že má Ford Auto IN pobočku? Potřebuju na nějakou podobnou prohlídku už zajet, tak proč to tam nehodit.


Re: Jarní nabídka u Ford Service (Hodnocení: 1)
Od: cochee (cochee@mybox.cz) - Středa, 30.05. 2007 - 03:43:48
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
2 Lex Luthor: na webovkách to najdeš - pobočky jsou sice čtyři, ale servisy jen v Pardubkách a Chrudimi. Nic pro mě :-(Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund