Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
 Rozloučení

Obecnéconny nám odeslal(a) následující článek: "Ahoj lidi, tak jsem tento týden prodala svoji pumičku, bylo to smutný, měla jsem k tomu autičku takový vztah, jak člověk k člověkovi, ale muselo to být. Stála pouze 14dnů na bazaru a už si jí někdo začal všímat. Po každý když jsem jela kolem ní, bylo mě to líto, ale rozum zvítězil. Dneska si jí pán odveze a jelikož jsem si pořídila jiný vůz (Ford Cougar), tak snad na ní rychle zapomenu. Zlobila mě a já neměla pořád finance na každou opravu, nechala jsem ji nakonec u Fordu kompletně skontrolovat, už byla po všech opravách v pořádku, takže ten pán, který si ji koupil, bude mít autičko v suprovým stavu, pokud se mu nezačne zase sr.. něco jinýho. Budu vás stejně návštěvovat a sledovat co je nového u vaších mazlíčků. Ať jste spokojení a máte hlavně radost z vaše pumičky, o tom to je." 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Obecné
· Další články od autora mad


Nejčtenější článek na téma Obecné:
IV. Ford Puma sraz - video

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Rozloučení" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Rozloučení (Hodnocení: 1)
Od: cochee (cochee@mybox.cz) - Úterý, 19.12. 2006 - 00:17:23
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Conny, ahoj a ať tě tvoje nová PUMA poslouchá (Cougar je totiž v angličtině opět kočka puma, jen jiným slovem - všimli jste si někdy, jak je Cougar Pumě tak trochu podobný, jak z ní vychází? Jednou jel za mnou několik desítek km, měl jsem dost času si ho omrknout). Opravdu, po Pumě bych šel do Cougara, jenže já nejsem zvyklý auto měnit po 4-5 rocích a tak v té době už asi "zdravý" Cougar nebude...


Re: Rozloučení (Hodnocení: 1)
Od: haws (haws@centrum.sk) - Středa, 24.02. 2010 - 12:38:30
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
az sa mi tlacia slzy do oci asi ta to velmi mrzelo ked si sa jej musela vzdat ale to prejde lebo aj Cougar je fakt super auto a je to viac-menej NADOPOVANA PUMCA tak ti prajem vela stastnyx KM :-)Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund