Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
 Tuning sraz Milovice 2006

ObecnéŠotnik nám odeslal(a) následující článek: "V celém areálu jsem napočítal pět fordů puma. Bohužel nevím, jestli všichni byly z našeho klubu. Pro tyto účely by se hodili nějaké vizitky našeho klubu se jménem, které by měl každý člen za předním sklem své pumy nebo by to vyřešila nějaká ta nálepka.

Vyrazili jsme v sobotu ráno s MAdem v jednom autě (v mém). Cestu jsme zvládli v pohodě, až na koncovku, kde jsme se nějak ztratili a na letiště dorazili jinou příjezdovou cestou, což bylo velké plus, protože jsme neplatili vstupné :o) Chtěli jsme zaparkovat u tigra teamu, ale byli jsme vyhoštěni, takže jsme se dál nevtírali a zapíchli to jinde. Jestli jsou všichni v tigra teamu takto příjemní, tak se asi společného srazu nikdy nedočkáme. Letiště jsme prošli dvakrát dokola, zastavili jsme u libovek a pak se odebrali na čumendu na volné sprinty. Zde trápil svou pumu i Frostik. Nejdříve jsem si chtěl dát taky volnej sprint, ale když jsem viděl tu poslepovanou dráhu, chuť mě rázem přešla. Tak jsme se uvelebili na konci sprintovací dráhy a sledovali cvrkot (viz. fotky). Po volných sprintech následoval program, který jsme nějak nezaregistrovali a radši podlehli nástrahám v podobě kulinářského umění občerstvovacích stánků (jídlo ale nebylo skoro poživatelné). Pak už následovaly ostré jízdy. Bylo celkem na co koukat, náš obdiv si získaly hlavně přemotorizované škodovky a pár vícekoňových lahůdek jako corvette Z06 nebo Viper. Po skončení sprintů měl ještě následovat sprintík Frostika proti pumě, jejíž majitelkou byla přítelkyně jednoho z pořadatelů. Tato puma by měla disponovat něco okolo 150HP. Nakonec se však toto porovnání sil neuskutečnilo L. Omrkli jsme ještě jednou libovky a vyrazili domů. Tento sraz mě dost zklamal, nečekal jsem tak malou účast, nakonec se to ale celkem lidmi hemžilo, ale pořádně "vytjůněnejch kár" bylo málo.

Fotogalerie" 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Obecné
· Další články od autora mad


Nejčtenější článek na téma Obecné:
IV. Ford Puma sraz - video

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 4
Účastníků: 1

Velmi dobré

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Tuning sraz Milovice 2006" | Přihlásit/Registrovat | 2 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Tuning sraz Milovice 2006 (Hodnocení: 1)
Od: Frostik (frost.michal@pragis.cz) - Pondělí, 19.06. 2006 - 12:29:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
já jsem Pumu netrápil, ale spíš "vytáčel" ... nad 6500 ot/min :-)))Re: Tuning sraz Milovice 2006 (Hodnocení: 1)
Od: Šotnik (subrtr1@seznam.cz) - Pondělí, 19.06. 2006 - 14:55:26
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Mám i jiný fotky, ale ty se puma klubu moc netýkaj, takže jsem je do galerie neposílal, ale kdyby měl někdo zájem...Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund