Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ford Trip po Evropě. FordFair 7.8.2011
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ford Trip po Evropě. FordFair 7.8.2011 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:48 am    Předmět: Citovat

johnik: hilberath poprosim slovensku vlajku Very HappyVery Happy
_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 8:06 am    Předmět: Citovat

Pokusím se zajistit Smile .
Nechceš počkat až vás najdou na mapě Very Happy Very Happy . (joke)

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

Už sa teším, dovolenka vybavená aj s 2 dňovou rezervou ... Smile

Inak neviem ako chalani, ale ja som za južnú cestu aj s návštevou toho technického múzea ...

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne duben 17, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Nějaké novinky:

Paní Hilberath mi již potvrdila ubytování.

Sinsheim budeme muset asi trošku osekat. 2hodiny, co mi vycházejí i s hodinovou rezervou, je zatraceně málo na něj. Nejpozději ze Sinsheimu musíme odjet ve 14hodin, pravděpodobně tam přijedeme až kolem 12hod. Výhoda je, že je přímo u dálnice a tudíž ho nemusíme nikde hledat. Do svého výpočtu jsem nezahrnul ani čas na oběd, který dáme jen někde na odpočívadle nebo na dálničním FastFoodu.

Upřímně jsem chtěl spíše hrad Frankenstein, hned mě totiž napadla nějaká kokotina Very Happy , ale uznávám, že Sinsheim je pro vás zajímavější.


Hledal jsem něco na tu Paříž. Koukal jsem i kam jezdí české cestovky, které tam jezdí na víkend a mají toho na ty 2 dny o něco více. My tam budeme přes všední den, ale o prázdninách. Takže to nebude o mnoho lepší. Holt co stihneme, to stihneme.

Paris (Paříž):

Pondělí (8.8.2011):

Eiffel Tour (Eiffelovka)
Kód:
http://www.tour-eiffel.com/

Opening times:
from 9 a.m. to midnight from 17 June to 28 August

From April 1st 2011 to March 31st 2012
Lift entrance ticket (valid to 2nd floor) €8,20
Lift entrance ticket to top €13,40
Stairs entrance ticket (valid to 2nd floor) €4,70

Tour Montparnasse (Nákupní centrum)
Kód:
http://www.tourmontparnasse56.com/#/home

Díky za tip Pepo.

Champs-Élysées
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Avenue_des_Champs-%C3%89lys%C3%A9es

Arc de Triomphe (Vítězný oblouk)
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADt%C4%9Bzn%C3%BD_oblouk_(Pa%C5%99%C3%AD%C5%BE)

L´atelier Renault (Champs-Elysees 35)
Kód:
http://www.atelier.renault.com/renault-atelier-home-en.html

Ač tu značku nemusím, tak by tam mohli mýt i nějaké zajímavé kousky. Když by byl čas a nálada.

Place de la Concorde
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Place_de_la_Concorde

FIA
Kód:
http://www.fia.com/en-GB/global/pages/contact.aspx


Montmarte
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Montmartre

Kavárna, kde se natáčel film Amelia z Montmartu
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Caf%C3%A9_des_2_Moulins

Abychom to trošku ozvláštnili.Podle map se tam můžeme zastavit taky až večer s Moulin Rouge
večer Moulin Rouge
Kód:
http://www.moulinrouge.fr/

Do vnitř se nedostanem, ale podívat se kolem můžeme.

Další den úterý (9.8.2011):

projít třeba podél Seiny
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seina


Statue of liberty (Málé sochy svobody – ostrov Cygnes dostaneme se přes post Pont de Grenelle)
Kód:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Pa%C5%99%C3%AD%C5%BEsk%C3%A1_Socha_Svobody

U té jsem před lety nebyl, takže tam chci jít určitě.

Notre Dame
Kód:
http://www.notredamedeparis.fr/

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2011 2:30 pm    Předmět: Citovat

Aby sa vedelo odkial sme ...

Nad to pôjde ešte logo "FordFair trip Europe".

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 7:45 pm    Předmět: Citovat

Ou, já mám možná na té první stránce chybu 2x 9.8.2011 Surprised , ale Trip končí 10.8.2011

Takhle nějak by ta samolepka mohla vypadat.


Datum bych tam dal pouze 7.8.2011FordFair, protože ta samolepka bude stejná pro všechny a každý jedeme jinak. Myslím, že LAMA se o to chtěl přímo postarat. Zítra bych se s ním mohl setkat, tak mu ukážu návrh a nějak to skloubíme Smile .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 8:51 pm    Předmět: Citovat

Ja si to dam opraviť. Very Happy
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po duben 25, 2011 8:53 pm    Předmět: Citovat

Jasně, neboj se Smile . To je to nejmenší.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:17 am    Předmět: Citovat

Špatná zpráva, paní Hilberath (penzion u Nürburgringu) mi napsala, že naší rezervaci ruší neboť má obsazeno. Hledám jiné ubytování na čtvrtek. V okolí je spousta jiných penzionů, takže nemějte strach. Proto jsem už psal na jiný penzion, čekám na odpověď. Třeba seženu ještě nějaký tip kam napsat. Hlavně, aby na Ringu nebyla nějaká mega akce a nebylo všude plno. Nicméně, teď je stále ještě čas ubytování zařídit Wink .

Ještě napíšu kam se podíváme v pátek ráno u Ringu:
Můžeme se podívat třeba k bronzové soše monopostu Mercedesu a k hlavní budově Nürburgringu, před kterou je umístěna pamětní deska od autoklubu Československé republiky, věnovaná Čeňkovi Junkovi. Tam jsem u Ringu ještě nebyl a nezabere to moc času.

Nezapomeňte si vzít plavky. Když bude nálada a čas tak se můžeme zastavit v Belgii v nějakých termálních lázních. Pořád koketuji s myšlenkou zastavit se i ve Spa, které jsou po cestě do Dunkerque, ale to jen za předpokladu, že stihneme ve čtvrtek Nordschleife. Trošku prohledám internet, třeba najdu malou náplast pro Beastieho, který se na Spa těšil. Dříve se jezdila mnohem delší varianta závodního okruhu, která je dnes volně přístupná podobně jako u starého Brněnského okruhu. Zajížďka by byla asi 15km, což ve srovnání s kilometry co najedeme je pakatel.

Ceny za 3hodiny v termálních lázních se pohybují do 20€. Ještě budu zjištovat.

Tohle doporučuji si přečíst pokud budete mít čas, protože ty místa zřejmě navštívíme a je to moc hezky napsané Wink .

Kód:
http://t603-marathon.tatraportal.sk/akce/nurburgring07/nurb07_1.htm

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: st duben 27, 2011 9:10 pm    Předmět: Citovat

Pekný článok, bohužial som ho nedočítal po tretej strane majú moje oči dosť. Rolling Eyes

Do Spa sa ísť aspom pozrieť a nasať tu atmosféru okruhu.

Zálohu ešte netreba ??

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

O záloze budu informovat co nejdříve. Měj jí připravenou. S LAMou jsem se ještě nesešel. Do konce týdne se s ním uvidím. Zeptám se ho na to.

Ty penziony kolem Ringu jsou docela problém. Možná tady pak napíšu řešení. které nebude ideální. S tím, že něco z toho co bylo v plánu zrušíme. Na GP okruhu je DTM. Možná budeme proto muset zrušit Sinsheim, v pátek se už k Ring nevracet a přespat až v Belgii. Sad

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...


Naposledy upravil Johnik dne čt duben 28, 2011 10:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Tak bohužel mě to určitě nevyjde. Mrzí mě to, ale doufám, že vy si to užijete!
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 6:44 pm    Předmět: Citovat

aj to je riesenie.. nurburgring zajazdit trosku skor a prespat uplne niekde mimo...
qua inak johnik jak toto tu hladas tak minimalne jednu veceru za toto si zasluzis Smile

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
JX
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 6.2. 2006
Příspěvky: 113
Bydliště: okres Vyškov

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 8:22 pm    Předmět: Citovat

Scary napsal:
qua inak johnik jak toto tu hladas tak minimalne jednu veceru za toto si zasluzis Smile


NIC! Vyžranej by byl a zpychl by Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt duben 28, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

JX napsal:
NIC! Vyžranej by byl a zpychl by Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy

Dneska jsme s LAMou zaplatili FordFair (jízdu na okruhu a lístky). Wink

Dohodli jsem se, že mu zaplatíte zálohu 200€ (plus/mínus by to mělo sedět s náklady včetně ubytování a trajektu). Aby bylo zaintersováno co nejmíň osob tak peníze předáte Scurymu (kamarád LAMy z Plzně, který často jezdí do BA) Termíny, kdy bude v BA vám napíšu snad zítra do SZ i s kontaktem. V KFCčku nám šel špatně free net a papír tužku jsem zapomněl v autě. Co mi přišlo do mailu už mám ostatní ještě ne.

Abychom mohli zabookovat a zaplatit i zbytek, potřebuji od vás:

Pošlete mi do SZ díky.


Trajekt
SPZ auta
jméno řidiče

Ubytování
jméno řidič i spolujezdec
¨
Zítra budu volat do UK ohledně prostoru pro klubové stání, tak držte palce ať jim aspoň trošku rozumím Laughing .

to Beastie: na téma nálepky jsme se bavili. Datum tam dej 7.8. jinak to klidně nech. Obdobně to uděláme taky.

To je asi vše co mě teď napadá.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund