Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - brzdy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
brzdy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
majsi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.12. 2009
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:00 pm    Předmět: brzdy Citovat

Ahoj, pred STK som sa rozhodol dat troska dohromady zadne brzdy. Vymenil som oblozenie a troska to cele precistil. Poskladal, siel skusit a zistil som ze mam strasne makky brzovy pedal a brzdi to az ked je uplne na podlahe. Niekde v strednej polohe citit troska odpor a potom sa pedal jednoducho prepadne az na podlahu. Pri tom cisteni sa mi podarilo vytiahnut jeden valcek von tak som ho zastrcil nazad. Pri pokuse odvzdusnit brzdy som ten zapeceny ventyl samozrejme odlomil Surprised No a teraz moje otazky

1. Ten makky padal je koli tomu zavzdusneniu? Pretoze ten ventil sa mi nepodarilo ani pohnut cize by mi nevadilo keby som chvilu jazdil s odlomenim.

2. Nenapada niekoho ako co najjednoduchsie odstranit tu cast ventila ktora ostala v bubne? Trci z nej asi tak 1 mm.

Vdaka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:21 pm    Předmět: Re: brzdy Citovat

Ahoj. Podařilo se ti vytáhnout ten pístek, trochu kapaliny vyteklo a dostal se tam vzduch. Řekl bych, že to máš krapet zavzdušněný, proto ten měkký pedál. A než si začal povolovat odvzdušňovák prostříknul si to WD-čkem?

Pokud si utrhnul hlavu odvzdušňováku a zůstal ti ven trčet jen 1mm, tak to asi budeš muset znovu rozebrat a vyndat váleček. Buď dát nový, když bys ho už měl venku nebo odvrtat odvzdušňovák (to co zbylo) a dát novej. Odvrtat nebo nějak jinak odstranit ten zbytek mě jinak nenapadá. Je tam docela dost málo místa. Hlavně dávej bacha až začneš povolovat ty dva šrouby (8-klíč) na prasátku, abys jim nestrhnul hlavy. Pak bys ho musel rozřezat Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bzikkk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 11.5. 2010
Příspěvky: 35
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Být Tebou tak to ještě jednou rozeberu,a vyměním oba válečky,protože to jenom otazka času kdy začnou prosakovat.Ty valečky se dají sehnat kolem 1000,- oba a máš čistou hlavu,a nové ovzdušnováky.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund