Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Plechace
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Plechace Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 10:28 am    Předmět: Re: Výměna šroubů Citovat

cochee napsal:
Dnes jsem kupoval/objednával plecháče a pán v pneuservisu mě dost přeqapil otázkou, jestli mám šrouby - což jsem nepochopil, tak mi vysvětloval, že u některých (hodně) aut se na zimu k plechovým kolcám musí vyměnit šrouby za kratší, jinak to nejde dotáhnout (plecháč je tenčí než alu kolo). Tady na fórku o tom nepadlo ani slovo - předpokládám, že u našich miláčků se to tak dělat nemusí??? Řekněte někdo, že ne, nebo mě střelí... Crying or Very sad ty šrouby totiž neměli...


Mne rekli v Mratine na vrakarne, ze na orig. plechy Ford(14ky) prej jiny srouby nepotrebujes... Nevim, ja si myslim, ze preci nemuze bejt na jinejch plechacich moc rozdil... Surprised Osobne tam davam na zimu ty original litaky, protoze na plechach to snad ani neni auto Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 10:42 am    Předmět: Citovat

Díky, to mě trochu uklidnilo. Asi by rozdíl být neměl. Ta kola objednávali u fy CSW Automont a to nevím, jestli oni dodávají origo Ford kola nebo ne, na internetu mají nabídku jen liťáků, plechy ne. No, uvidím.
Originál alu nemám, kocoura jsem koupil na kolech viz můj profil a líbí se mi, tak další alu kupovat nebudu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1966
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 10:57 am    Předmět: Citovat

Ty srouby nekupuj stejne potrebujes matky Very Happy
Ted vazne pokud davas plechace tak novy matky nepotrebujes Smile . Kdyz knim chces, ale dat i "okrasny" puklice tak uz se tomu nevihnes a musis sehnat matice z kratkou hlavou ( jsou to ty obic matice s dirou uprostred ) Confused .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 1:52 pm    Předmět: Citovat

ty matky tam teda pasujou taky jsem si vsiml nejakyho rozdilu oproti 15" kolum.. ty maj takovej konus a ty plechy ne..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1966
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 4:08 pm    Předmět: Citovat

koukám jak tady píšete tak mi to přijde jak kdyby ste nikdy "nemontovali" matku na šroub, když to nepasuje dá se podložka.

U těch puklic jsem to psal proto, že se origo matka nevejde do prostoru mezi plecháč a puklici. Smile

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 9:39 pm    Předmět: Citovat

presne to jsem myslel.. Zkusim je sehnat ve fordu..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 3:35 am    Předmět: Citovat

Ahá, teď mi to celé docvaklo. Šrouby se mění u aut, které mají v hlavě kola díry; my máme na Kočce na těch hlavách vyčnívající šrouby jako třeba Š120 (nebo T613, kterou jsem měl).

Johnik: ty podložky - to bych asi musel dát mezi kolo a hlavu, ale pak by zas to kolo mělo malou styčnou plochu s hlavou (viklání?) - nebo's to myslel celé ze srandy Question Laughing

(já bych měl mít ještě z Tatry ty matky s dírou, pokud bude sedět závit, tak bych mohl mít vyhráno - jinak taky naklušu do Forda)

Btw existují teda pro nás bezpečnostní (anti-theft) matky = ekvivalent bezpečnostních šroubů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 10:22 am    Předmět: Citovat

cochee napsal:
Btw existují teda pro nás bezpečnostní (anti-theft) matky = ekvivalent bezpečnostních šroubů?
Jasně, kupoval jsem je v AUTOKŠEFTU (www.autokseft.cz), zvolil jsem výrobek McGard (nejvíc možných kombinací, ale odpovídá tomu i cena) za 921kč (teď jsou o korunu levnějšíLaughing) . Byl to typ M12x1,5 kužel 60°. Sice je to e-shop, ale byl jsem tam osobně, prodavač hledal v katalogu model přímo na pumu, tak se snad trefil, v pohodě tam pasujou.

Díky tomu kuželu snad každýmu dojde, že to je jen na hliníkový kola Mr. Green

Jsou to přímo tyto:
http://www.autokseft.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=387_393_395&products_id=5164

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:26 pm    Předmět: Citovat

cochee napsal:
Ahá, teď mi to celé docvaklo. Šrouby se mění u aut, které mají v hlavě kola díry; my máme na Kočce na těch hlavách vyčnívající šrouby jako třeba Š120 (nebo T613, kterou jsem měl).


Vy mate nekdo na pumi stefty a matky?? Shocked Ja mam ty origo litaky a jsou u toho srouby... Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 12:37 pm    Předmět: Citovat

Šotnik napsal:
cochee napsal:
Btw existují teda pro nás bezpečnostní (anti-theft) matky = ekvivalent bezpečnostních šroubů?
Jasně, kupoval jsem je v AUTOKŠEFTU (www.autokseft.cz), zvolil jsem výrobek McGard (nejvíc možných kombinací, ale odpovídá tomu i cena) za 921kč (teď jsou o korunu levnějšíLaughing) . Byl to typ M12x1,5 kužel 60°. Sice je to e-shop, ale byl jsem tam osobně, prodavač hledal v katalogu model přímo na pumu, tak se snad trefil, v pohodě tam pasujou.

Díky tomu kuželu snad každýmu dojde, že to je jen na hliníkový kola Mr. Green

Jsou to přímo tyto:
http://www.autokseft.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=387_393_395&products_id=5164


vždyť tyhle jsou taky kuželový.. Urč. to jsou oni? Jinak 1000kč za matky docela husta cena..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 2:31 pm    Předmět: Citovat

Aluna napsal:
Vy mate nekdo na pumi stefty a matky?? Shocked Ja mam ty origo litaky a jsou u toho srouby... Surprised

Jasně mám tam matky i origo kola.

Matěj napsal:
vždyť tyhle jsou taky kuželový.. Urč. to jsou oni? Jinak 1000kč za matky docela husta cena..

Tak tento dotaz nechápu Embarassed
A to za toho litra dostaneš jen 4 matice (na každý kolo jednu). Jinak ta cena je daň za to, že každá sada matic je originál. Né jako u rádoby bezpočnostních matek za 2 kila, kde existujou jen 4 vyráběný kombinace Shocked

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 4:15 pm    Předmět: Citovat

ty jsi dal 4litry za matky?? tak to bych je radsi dotahoval kazdej tejden...
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 12, 2006 10:52 pm    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
ty jsi dal 4litry za matky?? tak to bych je radsi dotahoval kazdej tejden...
Já plecháče nemám, takže jsem jen u originálních hliníkových kol vyměnil vždy jednu matku v jednom kole za bezpečnostní. Už je to jasný? Přece stačí jedna bezpečnostní matka na jedno kolo, zbytek matek jsem nechal původních. Jinak si myslim, že plecháče ti nikdo krást nebude Laughing
_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:12 am    Předmět: Citovat

me slo o to ze na ty plechace nepasujou ty matky z hlinikacu.. Mylsel jsem ze ukazujes nejaky co tam pasujou.. ted si konecne rozumime..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1966
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 4:56 pm    Předmět: Citovat

a proc ti tam nepasujou? zacinam se v tom ztracet

mas moc velkou vuli mezi sroubem, kolem a matkou? nebo co mas za problem? ( zavit sroubu je o neco delsi nez aby se celej schoval v hlave matky )?

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund