Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Tuning Summer Camp - Bautzen 14.-16.8.2009 - D
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Tuning Summer Camp - Bautzen 14.-16.8.2009 - D
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 11:00 am    Předmět: Tuning Summer Camp - Bautzen 14.-16.8.2009 - D Citovat

Tuning Summer Camp - Bautzen 14.-16.8.2009 - D

Kód:
http://www.sommertreffen.com/Home_cz.html

Dokonce to maj i v češtině. Z Prahy 165km.
Kód:
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=r@st=sr@ssq=bautzen@sss=1@ssp=120446060_126463692_150133868_150007500@srq=route(fast,toll):50%C2%B05'16.216%22N%2014%C2%B025'26.875%22E%3Eobec%20Bautzen,%20okres%20Sachsen,%20N%C4%9Bmecko@x=133193351@y=137896043@z=7


Kdo by ještě jel?

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 3:29 pm    Předmět: Citovat

hmm to musim k rodicom na navstevu :S
_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 11:51 pm    Předmět: Citovat

Krátký report z průběhu akce. Vím, že to tu pár lidí zajímá Smile .

Jak už jsem psal víše německé město Bautzen se nachází cca 165km od Prahy, to znamená, že od Sedlčan, ze kterých jsem v sobotu ráno vyjížděl, asi 230km. Původní domluvená jízda s Rallyečkem selhala již ve čtvrtek, kdy musel Golf do servisu, takže byl Fíša rád i za to, že jsem vzal Pumu. Opravdu nevim, kde se vzalo heslo Fordem tam a vlakem zpět Laughing .

Byli jsme spolu domluvený na odjezd 7:30. Chtěl jsem na místo konání přijet dopoledne. Jak už je náš špatný zvyk, zase se nám to nepodařilo. Ráno „cestovka“ zaspal, nakonec jsme vyjeli až kolem 8hod., to by ještě nebylo tak hrozné, ale přidali se k tomu problémy s navigací, „Božena“ s námi holt měla jiné plány. Navíc za hranicemi mi hned udělali „Helmuti“ jednu předraženou fotečku dne. Doufám, že se aspoň dobře tvářím. Už to vypadalo na zkaženou náladu, ta se ale brzo vytratila po příjezdu do Bautzenu a areálu letiště. To bylo kolem 12:30. Vstupné bylo lehce vyšší nežli jsem čekal. 30€ pro 2 osoby a automobil. To už nám bylo ale stejně fuk, když tam jsme tam, tak se přeci nevrátíme.

Areál jsem si nejprve projel autem, abych se následně rozhodl svoje autí přidát k málé české skupince na konci sprintů. Mezi vozidly, která byla na letišti bych našel jak skutečné rarity a originály, tak i německé tuningové klasiky jako jsou Cult, RAT a DUB styly, které byly v hojném počtu. Po zadu nezůstávaly ani Veteráni. Jediné co jsem trošku postrádal byla další Puma a nějaký pěkný Cosworth Crying or Very sad . Forďák se prostě nezapře.
Při následné pěší obchůzce jsme narazili na 2 party liberečáků, se kterými jsme si vyměnili cenné rady ohledně Golfa Rallye. Na chvíli jsme si udělali relax se svačinkou, pokecali se „sousedy“ (Golf I. a „Old“ Octavia) a kolem 17hod. jsme se rozhodli odjet s tím, že se na zastavíme ještě ve městě.

Cestu zpět trvala o poznání kratší dobu. Bylo to tím, že jsem nedbal rad navigace a švihal to po dálnicí na Dráždany, ze kterých vede fofr cesta na Ústí a Teplice. Kousek za Teplicemi byla i jedna malá krizovka, kdy pablb co jel za mnou si neuvědomil, že někteří musejí chtě nechtě dodržovat předpisy a rychlosti především Cool . Po neúspěšném předjetí zprava, kdy málem nabral lešení si na mě ještě drze zatroubil. H*jzl jeden. No nic. Jsem již doma a v pořádku, takže vše dobře dopadlo.

Ekonomické zhodnocení akce:
Cesta cca 50l Naturalu95 = 1300Kč
Vstupné 30€ = 780Kč
Nepředvídané cestovní výlohy = ???Kč

Další zahraniční akce, které navštívim bude zřejmě Autosalón v německém Frankfurtu a PS Show v rakouském městečku Wels.

Všechny mnou nafocené fotky zde:
Kód:
http://janhavlat.rajce.idnes.cz/Tuning_Summer_Camp_-_Bautzen_D_14.-16.8.2009/


Malá ochutnávka fotek:

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund