Ford Puma Czech

Je to holt moje pumička... můj mazlíček
Publikováno: Sobota, 17.06. 2006 - 22:03:50
Téma: Obecné


Všechno začalo klasickým servisem, kde jsem chtěla pouze vyměnit rozvoďák, filtry a olej. Po výměně a předání mého mazlíčka z Ford Carentu, jsem na cestě domů měla takový divný pocit, jela divně, cítila jsem, že má něco s volnoběhem, že si sama přidává plyn, nechtěla vůbec jet, nedalo se s ní předjíždět ani blbej nákladák.

A tak jsem se objednala znovu v Carentu, aby se mi na to podívali. Lidi hrůza, jelikož jsem ženská, tak mi začali vykládat, že to může být třeba vý*****em, a nakonec mi řekli, že to může být i počasím.

Tak jsem si udělala termín u Ford Rašino, kde mně zjistili, že oni ten rozvodák blbě nastavili, že to bylo úplně rozhozený (načasování), posunutý o zub, že i ulomili kus vačky. Na faktuře od Carentu, mě ještě zaúčtovali, že čistily něco u klimy, což nakonec taky nebyla pravda. Jediný co mě opravili pěkně, je ta klima, kde našli, že je prasklá. V každým případě jsem u Carentu skončila, jsou to podvoďáci.

Dneska má po úpravě přední nápravy, dělalo to najednou strašné zvuky, jak kdyby se vpředu měla rozpadnout. Včera mně odešly zadní ložiska, hmm, kéž by jenom ložiska, i bubny jsem musela nechat objednat nové, protože tam je po dotažení šílená vůle, tlumiče přední i zadní, no a na závěr mě nějákej frajer s kulí ve městě najel do předního nárazníku. No můžu vám řict, že když se to začalo takhle postupně opotřebovávat a sr.. jsem byla dost mimo a finančně vyčerpaná, měla jsem hrůzu, co mě ještě čeká, v tu chvíli, bych jí nejradší poslala do světa.

Ne, zjistila jsem, že to autičko mám opravdu ráda, i když mě zlobilo. Je to holt moje pumička...

Tento článek si můžete přečíst na webu Ford Puma Czech
http://www.ford-puma.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=16