Ford Puma Czech

Focení kalendáře
Publikováno: Pondělí, 10.09. 2007 - 12:13:34
Téma: Obecné


Ford Puma kalendář

Už dlouho jsem se domlouval s fotografem, že nafotíme Pumičku, pak přišel nápad nafotit kalendář s modelkou.. Kalendář jsem navrhl na Puma klubu, 16 lidi souhlasilo s focením tak jsme se do toho s fotografem pustili.. Focení jsme s fotografem připravovali 5 měsíců. Podařilo se nám sehnat spolehlivej tým lidí, takže se vše podařilo jak mělo..

Lokace jsme shaněli dost dlouho, nakonec se podařilo sehnat sklad v Libni, vchod na Strahově a garáže nákupního centra na Ruzyni. Lokace byly domluvený tak, že šlo fotit i za deště. Kromě lokací jsme ještě vybírali modelky (částečně se to odhlasovalo i tady na klubu), fotograf sám pak vybral vizážistku, asistenta a kameramana.

Focení:

Sraz byl v 9hodin v Holešovicích kam nás dorazilo 9 (Sopen se k nám pak ještě připojil dodatečně), vyrazili jsme na první lokaci, cesta byla zároveň neplánovaná prohlídka Prahy kvůli mé nepozornosti. 3 auta jsme cestou ještě poztráceli takže jsme nabrali hodinovou ztrátu. Chvíli trvalo než jsme si všichni správně rozdělili práci. Pak už šlo vše poměrně v pohodě a klidu. Měl jsem připravené harmonogramy jak bude focení probíhat. Ráno zaspala modelka a místo 12ti aut nás dorazilo jen 10 takže jsem ještě harmonogram upravoval během dne každých půl hodiny podle okolností. Po naleštění všech aut nám začalo poprchávat. Přejezd na druhou lokaci už se povedl lépe, tam nás přívatli strážníci městské policie a zdržovali nás z nesmyslných důvodů. Na druhé lokaci se nám dost ochladilo, ale modelky to zvládly. Lokaci jsme ukončili společným focením nás všech s Pumičkama. Na poslední lokaci už nás jelo míň (ostatní už měli odfoceno). Na poslední lokaci jsme měli pronajatou část střešního parkoviště i krytých garáží. Počasí bylo pořád proti nám takže se fotilo pod střechou. Tady se nám podařilo dohnat časovou ztrátu a focení probíhalo daleko klidněji..

Poděkování

Všichni přítomní pomáhali s čim se dalo.. Na všechny byl spoleh a na všem se dalo dohodnout.. Byla to supr akce. Snad se stejně povede i celý kalendář. Děkuju celému týmu fotografa, vizážistce, modelkám, všem členům klubu, kteří dorazili:

Sopen,SiD,Matej,Aluna,Carlos,Mircelo,JX,aVAL,Johník,Lucinka

Fotogalerie

Tento článek si můžete přečíst na webu Ford Puma Czech
http://www.ford-puma.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=33