Ford Puma Czech

Nehody: druhý díl
Publikováno: Pondělí, 05.03. 2007 - 00:00:00
Téma: Obecné


V druhém dílu najdete šest článků, které jsem našel v černé kronice. Bilance je více, než děsivá. Šest zcela nebo částečně zničených vozů Ford Puma, tři mrtví a dva těžce zranění.

29.12.2006: Brod nad Tichou - Na oslnění protijedoucím vozidlem svedl dopravní nehodu u Brodu nad Tichou čtyřiadvacetiletý šofér Fordu Puma. Malý sporťáček skončil v příkopu. Na vozidle je škoda 45 tisíc korun.


14.12.2006: O velkém štěstí mohou hovořit dva mladíci, kteří včera odpoledne havarovali se stříbrným Fordem Puma na sjezdu ze silnice R6 u Pavlova. Přestože přejeli do protisměru a více než sto metrů se kutáleli polem než se ocitli na střeše, oba skončili pouze s lehčími zraněními.


27.7.2006: Jiřice - Police zveřejnila bližší informace k tragické víkendové nehodě, o které jsme vás na stránkách Mělnického deníku informovali v pondělí. Zemřeli při ní dva lidé a další dva byli těžce zraněni. Před třetí hodinou ranní došlo k dopravní nehodě v Jiřicích u Neratovic. Dvacetiletý řidič v osobním automobilu Ford Puma nezvládl řízení a po projetí mírné levotočivé zatáčky dostal vlivem velké rychlosti smyk. "Vyjel mimo komunikaci a narazil do značky. Poté překonal příkop a narazil do dřevěného oplocení domu," uvedla mělnická policejní mluvčí Radomila Felgrová. Vlivem nárazu bylo vozidlo vymrštěno do vzduchu a přeletělo tři zaparkovaná vozidla. Auto se zastavilo o zeď v prvním patře rodinného domu, dopadlo na zem otočené podvozkem vzhůru a úplně se zastavilo až o zděné oplocení. Nehoda si vyžádala dva lidské životy. Další dva cestující byli těžce zraněni. Při nárazu do oplocení došlo navíc k vymrštění drobných úlomků kamení, které poškodily krycí folie domu a skel zaparkovaných vozidel. Škoda se předběžně odhaduje na 200 tisíc korun.


16.2.2006: Příbramsko - Třicetiletou řidičku vozu Ford Puma v blízkosti Dobříše na silnici I/4 omezil, ale i ohrozil svoji neomalenou jízdou řidič náklaďáku. Řidič nákladního vozu s přívěsem se rozhodl předjet další náklaďák. Předjíždění však nedokončil a vracel se do svého pruhu. Za ním jedoucí řidička fordu musela uhnout k levému kraji, kde najela na sníh a roztočila se. Minula naštěstí první náklaďák, ale do cisterny nabourala. Žena utrpěla lehké poranění hlavy. Škoda na vozidlech je 360 tisíc korun.


1.12.2005: Mořina - Mladý muž za volantem osobního vozidla Ford Puma havaroval v úterý ráno u obce Mořina. Při průjezdu zatáčkou dostal vlivem rychlosti na kluzké vozovce smyk. Následkem toho vjel vpravo mimo komunikaci a havaroval v příkopu. Orientační dechová zkouška vyloučila, že by byl mladý řidič pod vlivem alkoholu. Na autě způsobil škodu ve výši 30 tisíc korun.


12.10.2005: Týniště nad Orlicí - Jak jsme už včera informovali, došlo tady na silnici 1. třídy k tragické dopravní nehodě. Na místě při ní zemřel 26letý řidič vozidla Ford Puma, který se při předjíždění čelně střetl se Škodou Octavia. Těžce zraněna byla také 21letá spolujezdkyně z octavie. Jak včera informovala policie, ta zraněním podlehla v nemocnici.zr )

Tento článek si můžete přečíst na webu Ford Puma Czech
http://www.ford-puma.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=28