Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Rychle ziskana a rychle ztracena
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Rychle ziskana a rychle ztracena Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:30 pm    Předmět: Rychle ziskana a rychle ztracena Citovat

Ahojky vsem, jak jste si nekteri vsimli, mela jsem paradni boracku, ze ktere jsem ja a kamarad vyvazli bez jedineho skrabnuti..zatim z odhadu bylo usouzeno, ze to bude totalka, jak to bude dal budu vedet v pondeli a dalsi dny....do kupy ji uz nedam, jelikoz bych musela zistak novou kastly...a to by se nevyplatilo, tudid bude pravdepodobne na ND. Zatim co jsem vydel je cely zbytek snad naprosto v poradku, utrzeny jen predni levy kolo z cepu...po technicke strance mi reknou zitra snad v servisu, podle oka je naprosto ve vybornem stavu vyfuk i s paradni koncovkou, kola mozna taky budou, motor vypadal taky nedotcen, jen vytekl olej, sedacky, palubka a radio koberecky origos,,rikam uvidim, co a jak bude dal, zati mmuzete rozmyslet, zda by se vam neco nehodilo, potrebovala bych se toho pripadne zbavit co nejdrive, abych zase jak nejvetsi blazen mohla jit do nove, samozrejme nejradeji bych opet pumu...bude zalezet na financich...tak rozmyslejte a piste Wink a budte opatrni, zatacky a strek jsou zradne...a my jako ridici nejsme vzdy vsemocni Smile

pripadne pokud vite nekdo o nejakm treba jinem reseni a pod,,uvitam vsechny rady atd....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Jestli máš radio origo na CD,tak jsem adept.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

jo lidi, zacina nam ubudat pumiciek... treba si davat vecsi pozor

ale na zaklade ceskych a slovenskych crash-testov davam pumicke za bezpecnost 5 hviezdiciek z piatich... (viete si predstavit, ze by sme v takychto situaciach sedeli namiesto pumy v dakej felicii ) ...

...ak to bude mozne,tak prosim dalsich clenov tohoto klubu aby uz dalsie crash-testy neskusali.

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 9:59 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 12:53 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

Jo to radio je černé,tak to přenechám jiným. Sad Bral bych jen stříbrné.
Ale koukám,že to je asi ten typ na 6cd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

maxa napsal:
Jo to radio je černé,tak to přenechám jiným. Sad Bral bych jen stříbrné.
Ale koukám,že to je asi ten typ na 6cd.


presne tak...jak je na fotce ale ohledne toho radia jeste uvidim, pokud sezenu pumu bez radia tak stejne nedam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

Já sháním volant, pouze v dobrým stavu. Doufám, že v 1,4 byl taky koženej. Podle fotek to vypadá, že ti ani nevystřelil airbag (ten teda mám, takže ho nepotřebuju).

Je to škoda, že pumička takle dopadla, ale aspoň si budeš moct koupit 1,7 Cool

_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

Šotnik napsal:
Já sháním volant, pouze v dobrým stavu. Doufám, že v 1,4 byl taky koženej. Podle fotek to vypadá, že ti ani nevystřelil airbag (ten teda mám, takže ho nepotřebuju).

Je to škoda, že pumička takle dopadla, ale aspoň si budeš moct koupit 1,7 Cool


volant a vubec cela palubka je jako by si pri havarce odbehla a pak zase zpatky, bez jedinyho skrabance, takze volant je v naprostem poradku a vzhledem k totmu, ze do cumaku nedostala sebemensi tukanec, tak airbagy nevylitly...mozna jedine nastesti....zitra budu chytrejsi, takze kdyztak jeste dam vedet ohledne toho volantu Smile

a jo skoda to, je hlavne uz proto v jakem byla stavu Sad takovou jen tak zase nenajdu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
deadlift
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.4. 2006
Příspěvky: 162
Bydliště: VC

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 2:26 am    Předmět: Citovat

Hlavne ze si ziva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:44 am    Předmět: Citovat

deadlift: jasny, se preci jen tak nedam ne Wink hihi mam tuhy korinky, me se nejde jen tak lehce zbavit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 8:52 am    Předmět: Citovat

aaaaaaa tak me klepne to je hruza obvolavat vsechny mozne a vlastne se nic nedozvedet...kazdopadne ve fordu mi rekli, ze je to jasna totalka, ted mam bordel s pojistovnou, kde by to meli jit nafotit, ale ve fordu nechteli pojistnou udalost no jsem z toho jelen a to jen proto, ze sem nechtela, aby tozlikvidovali oni, ale jak na to koukam, odtahnout auto, pokud vubec budu mit misto, rozebrat rozprodat a zlikvidovat ty jo mam v tom takovy maglajs, ze ted nevim, co s tim....Sad jestli me nechaji tam prijet, vynoupat co chci a zlikviduji to, ale jak asi odvezu motor, si ho povesim v pokoji na stenu :Dheh ne pokud s tim nekdo mate zkusenosti, co je nejlepsi s tim udelat,,,,ja nepoznam co bude fungovat a oni mi to jen tak nezkouknou, co by se dalo pouzit..:/ takze dekuji za vsechny rady a pomoc,,,,
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

patka: plato jako jen dekl? ten byl nedotceny, jeliokoz byl na volno tak vylitl....hihi ani nevim, jak vypada kufr, ale ten to myslim, taky prezil, jen ten vrsek mno,,jak je videt, to nejak nezvladl o ten stromek Very Happy Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 12:20 pm    Předmět: Citovat

tak to je mi fakt lito kdyz uvazim ze ji mas (si mela) o mesic mín nez ja Crying or Very sad
no ale hlavne ze si ziva a snad i zdrava.Aohledne tech dílu potreboval bych
ovladac oken u ridice s el ovl zrcatek.
Ps:uprimnou soustrast rodine fordu a predevsim pumam Tak prosim vas jezdete opatrne at ta rodina nedostava takovejch parte
i kdyz lepsi rodina fordu nez ta vase Exclamation

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 12:42 pm    Předmět: Citovat

lopez: za soustrast dekuji, ztratu jsem patricne obrecela,,,takovou asi uz opravdu hlavne nesezenu,,malo jsem si ji vazila asi Crying or Very sad

kazdopadne to ovladani bude urco volne....behem tydne budu mit dalsi info, jak se mi to podari nekam odtahnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: po únor 12, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

takze uz mam zajistene misto. presny seznam, co je v jakem stavu napisu v sobotu. Ale jak jsem psala, predpokladam kompletni interier, ten kdo uz napsal co chce, zajistim, pokud bude funkcni Smile snad to radio ty otresy prezilo, ikdyz to asi budu drzet do koupe nove pumy, pokud budu mit to stesti, tj. cca mesic,,?Very Happy si fandim co...no uvidime...tak snad bude dilu co nejvice Smile - stehovani auta bude dost narocny. tak snad se to alespon vyrovna tem ND...tak koukejte vymyslet, co by se vam hodilo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund