Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - presunuto: vykon auta - vyfuk
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
presunuto: vykon auta - vyfuk
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:17 am    Předmět: presunuto: vykon auta - vyfuk Citovat

Daniel Repš napsal:
Měl bych dotaz na Pavlose , dáš mi pak kontakt na člověka co ti bude dělat ten výfuk co přidává 20 koní?

Pavlos napsal:
Ahoj,zatím to je ve fázi jednaní a zjištovani co a jak je potřeba udělat.Mám upravenou řídíci jednotku jednou německou firmou a nemužeme se do ní dostat.Jinak by to melo být výfukove potrubi ze závodi pumy co ma 136kw.Cena výfuku a drobnosti kolem ještě není stanovena,ale bude to nářez.Jakmile se to posune správným směrem tak hned to sem šoupnu s kontakty a fotkama.

Daniel Repš napsal:
Zajímá mě to proto že já mám celej vejfuk taky dělanej a výkon se zvedl jen nepatrně,společně se sáním asi o 6 koníků. Mam to spočitaný od našeho dvorního výfukáře kterej dělal výfuky v motorsportu a jezděj za ním z celé republiky.

Anonymous napsal:
Jen výfukem tam ty koniky určite nikdo z nás nenaženem, to je jasné,ale zase se mi nezdá, že jsi kompletním upraveným výfukem dostal jen 6 koníku.Co sání,vačky a počitač,katalizator?Měl jsi to na motorové brzdě?Kluci od nás jezdili někam kousek k Praze na motorovou brzdu a tam to měli všechno černé na bílem.Jestli máš zájem, tak můžu sehnat kontakt a človeka na kterého se můžeš odkázat.A taky bude určitě lepší převést tuhle debatu někam mezi motory nebo výfuky.

Daniel Repš napsal:
Ok , zkus ten kontakt . Stavim se tam. Sám sem zvědavej co mam pod kapotou za stádo . S tim vejfukem je jasný že takovej příděl bez ostatního neni možnej .


mod.edit: prosim v diskuzi pokracujte zde

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pavlos
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.1. 2007
Příspěvky: 43
Bydliště: Haviřov

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2007 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tak už mam zjištěné a ověřené ceny úpravý počítače a pár daších drobností tak aby se trošinku pozvedl výkon mojí pumy alespon o ušmudlaných 20koníku ze 150 na 170 a po zjišteni že jen počitač by vyšel na 1250Euro k tomu cesta 1600km a min.3 dny ubytováni u našich německych sousedů a bez záruky a to byl jen začatek.Zbaběle jsem rezignoval a objednal jsem si pro radost letni pneu.Pirelli P Zero na kterých si zajedu z našetřený peněz na pěknou dovolenou.Tak jsem dopadl já Sad
_________________
Puma 1.7 cup150HP
FiestaXR2i
Ford Focus ST
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund