Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Křest knihy: Deníček automobilového fandy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Křest knihy: Deníček automobilového fandy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2018 6:58 pm    Předmět: Křest knihy: Deníček automobilového fandy Citovat

22. únor v 19:00–23:00

Restaurace u Felixe
Prosecká 785/28, 180 00 Praha

Ahoj přátele. Představují Vam největší událost letošní zimy:-). Přijďte na křest knížky, kterou jsem napsal. Mimo autogramiadu chystám i projekci vybraných fotek. Tak se těšte, neváhejte a přijďte.

Více info zde:
Kód:
https://www.facebook.com/events/2014510175537466/

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2018 5:58 pm    Předmět: Citovat

Velký večer mám za sebou. Sklepní prostor restaurace U Felixe se úspěšně zaplnil. Nebylo nás mnoho, ale na dané místo tak akorát.

Trémou jsem nemohl skoro mluvit. Svazovala mi jazyk. Text, který jsem si napsal jsem úspěšně zapomněl a z patra vymýšlel nový. Moje milá Péťa naštěstí zvládla moderátorskou pozici skvěle a nenechala mě v trapném tichu.

... a pak už konečně šampaňské teklo proudem. Kniha: Deníček automobilového fandy dostává svého kmotra. Zbytek křtu probíhá formou volné zábavy.

Perfektní reportáž se spoustou fotek z včerejšího večera naleznete na My Classic Ride by Ondrej Hajek. Děkujeme, za návštěvu i zveřejnění.
Kód:

https://www.facebook.com/myclassicride/posts/2035288790019750

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund