Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Studený chladič - vysoká teplota - topící topení
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Studený chladič - vysoká teplota - topící topení Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JendaJenda
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 26.12. 2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 9:03 pm    Předmět: Citovat

Problém zatím vyřešen. Vytvořil jsem bypass chladícího okruhu místo vyndaného ventilu. Auto chladí, termostat pouští, chladič se hřeje a sahara spíná. Takže chlazení je v pořádku.
Ventil jsem vyčistil a promazal. Po připojení na konektor a nastavení teploty na střed se po několika vteřinách zavírá a otvírá, předpokládám tedy, že je také v pořádku.
Kousky plastu ve ventilu pocházejí z trubky vstupu horké vody do ventilu. Původnímu majiteli praskla a tak jí nahradil ocelovou trubkou. Zbytky prasklé ale ve ventilu zapomněl.
Chrchlání v airboxu jsem také objevil. Mám na autě náporové otevřené sání a do airboxu je vyvedena také hadice na vyrovnávání tlaku v motoru. Byla pěkně schovaná pod vzduchovým filtrem a v sobotním dešti si hadice lokla trošky vody a ta zůstala v některém z ohybů. Při běhu motoru podtlak vzduchu tou troškou vody probublával a zvuk se šířil zpod filtru do airboxu.
V tuto chvíli tedy vypadá vše v pohodě a já zítra namontuji zpět ventil a uvidím jestli topení topí jak má.
Díky Xseriesovi za přínosné informace a já jdu pokračovat v přestavbě Pumči na závodní hračku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund