Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nová s pumčou alias Piškotkem
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nová s pumčou alias Piškotkem Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 11:46 pm    Předmět: Citovat

Tak to je mi jasné, že jede líp Very Happy Very Happy

Taky když někdo přišel s tim, že 406 coupe 2.0 a 3.0 že to přece nemůže bejt takovej rozdíl Very Happy tak byl svezen tim třílitrem a to dvojkový coupe prodával a chtěl kupovat trojkový Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 6:20 am    Předmět: Citovat

Je jedno aku motorizaciu pumu mas. Pokial nechces byt "pirat silnic" ako napriklad ja tak ti ta 1.4 bohate staci Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 9:11 am    Předmět: Citovat

pirátem můžu bejt tak možná s větrem v zádech Smile Nemůžu mít silnější auto, mě by ta rychlá jízda s nerespektováním max povolených rychlostí prostě pak hrozně lákala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
absinth
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 30.9. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 12:13 pm    Předmět: Citovat

Me to taky laka a proto tak jezdim Very Happy a jsou tu i rychlejsi mnohem ze larwi a johnyzi Very Happy to jsou pirati:-)

Celkove motor atmosfery starsi 1, 4 (fabka, polo, puma, atp. ) sou dobry do mesta a max na okresky kde uz se moc nechytaj.

Jinak gratulace k pume:-)

_________________
ND ORIGINAL FORD - SLEVA PRO FORUM 6-42%
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Falty
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.8. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 12:41 pm    Předmět: Citovat

Nj ja se vyděsil minulý týden. Jel jsem z HK v noci směr Žamberk. Před Tiništem jsem si říkal krásná rovinka nikdo předem mnou, tak to rozjedu. Jen jsem to rozjel na 130, tak jsem v dáli zahlédl červený terčík. Si řikam a sakra o 20 teď berou papíry a týpek chtěl jen dýchnout. Very Happy
_________________
Ford PUMA 1.7i 16v VCT r.v. 97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 1:13 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
já takhle jela kdysi felckou, bez techničáku, se srejpanou lpg nálepkou, starou dálniční známkou a tak trošku dezolátním stavu celej vůz... měla sem to jen na dojetí z práce ve tři ráno domu a ráno zase do práce, normálně se tim nejezdilo, ale mě prostě domu pak nic nejelo pořádně... samozřejmě mě zastavili policajti, bylo jich asi pět Very Happy vyvázla sem s upozorněním na sloupnutí té staré dálniční známky. Žádná pokuta nic, tak sem se mile usmívala popřála dobrou noc a mazala pryč Very Happy s ujišťováním, že to jde hned druhý den stejně do servisu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
absinth
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 30.9. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 2:44 pm    Předmět: Citovat

Goldie: doporucm vyplnit do profilu bydliste aby az bude treba poradit tak aby bylo mozne pripadne doporucit;-)

Jinak na sraz pojedes?

_________________
ND ORIGINAL FORD - SLEVA PRO FORUM 6-42%
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Doplním.
Ještě nevím, musim to zvážit, jsem teď v takové situaci, kdy se může všechno ze dne na den změnit, takže se klidně nezávazně přihlásim, ale závazně to budu vědět tak možná v den odjezdu :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 12:10 pm    Předmět: Citovat

Tak sme byli s pumčetem v pátek u Eltona, prý je autí v dobrém stavu - dokonce tam mám i příplatkový audio (takže časem přijdou nový repra), vyměnil olej, filtr, olej nikde neteče, opravil mi drobnosti, jsou špatné silentbloky, ale ještě to není tak hrozný, takže s tím nějakou chvíli jezdit můžu a ještě rozvody se teda budou dělat.

Mám radost Smile A ještě jednou Eltonovi velký dík!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Falty
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.8. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 2:14 pm    Předmět: Citovat

JJ se silentbloky mě strašil týpek na STK, ale v servisu říkali, že to ty 2 roky určitě vydrží. S tím, že by to chtělo převrtat ramena => silent bloky => geometrii kol.
_________________
Ford PUMA 1.7i 16v VCT r.v. 97
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 2:32 pm    Předmět: Citovat

tak asi to ještě vydrží ale na chování auta je to pěkne znát jestli je máš unavený nebo nový
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2013 3:46 pm    Předmět: Citovat

zatim to netluče, aspoń teda mě to tak nepřijde když jedu. Ale měnit se budou, asi s rozvodama rovnou. Technickou mám do příštího roku, takže času na výměnu poměrně dost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st červenec 24, 2013 10:32 am    Předmět: Citovat

Hezky, gratuluji ke koupi. :c)
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 10:24 am    Předmět: Citovat

Tak ta moje pumí cácorka zatím jezdí, máme za sebou nový zadní díl výfuku, fungl nové brzdy vpředu i vzadu, rozvody, vpředu tlumiče, čepy, tyčky, levou poloosu. Vzadu kromě tlumičů taky vše nové, vč. ložisek.
Na vodu už dávno nejezdím Smile a olej baštíme sice pořád dost, ale už je to únosnější než dříve.

Piškotka čeká ještě výměna zadních tlumičů, vyčištění těch volnoběžných čehosi, středový díl výfuku.

Technickou jsme prošli bez jakýchkoli obtíží bez jediné chybičky, na emisích mě dokonce chválili, že má ukázkové hodnoty Surprised

Poslední dobou si pohrávám s myšlenkou výměny motoru za 1.7, ale před nějakou dobou mě od toho odrazovalo spousta lidí, prý se mi to tam snad ani nevejde, že má ten motor jiné uchycení... By mě zajímal názor pumařů, jestli by to bylo reálné, a když si to auto chci nechat do jeho posledního dechu, tak jestli když by to bylo reálné tak jestli byste do výměny za silnější motor šli..?

Též jsem objevila kouzlo Puma Racing jenže co jsem se tak pídila, tak ji asi jen tak neseženu a když tak za cenu krásného mustanga Very Happy Tak sem si říkala, nějaká drobná přestavba - sedačky, puma racing přední blatníky... Dá se to sehnat v čechách nebo se musí v GB či jinde....?

no a na závěr, jedna zimní fotka Pumčátka



Naposledy upravil goldinka dne pá listopad 07, 2014 10:29 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
goldinka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 17.7. 2013
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2014 10:26 am    Předmět: Citovat

Zapomněla bych, měnily se ještě vpředu pružiny, páč při výměně levého tlumiče se pružina celá rozsypala na tři kusy Very Happy (tohle je ještě před výměnou všeho výše zmíněného, s prasklou pružinou jsem pravděpodobně jezdila od koupě, zjistilo se to až ve chvíli, kdy se vyndaval tlumič a vytloukal se z těhlice - tak se trošku rozskočila...). Přišlo se na to někdy v dubnu/květnu.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund