Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - blbne prístrojovka,sťahovaie svietivosti svetiel
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
blbne prístrojovka,sťahovaie svietivosti svetiel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martel
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 13.7. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so červenec 13, 2013 4:35 pm    Předmět: blbne prístrojovka,sťahovaie svietivosti svetiel Citovat

Zdravim.Mam s mojou pumou mensi problem.Pocas jazdy mi stahuje jas palubovky a aj svietivost pozicnych svetiel sucastne.A blbne mi aj prístrojovka t.z.n ze po stoceni kluca do 2 polohy mi nabehnu vsetky kontrolky :dobijaie,mazanie,teplota,palivo atd... Ked nastartujem vsetko je OK otacky,rychlost atd.. vsetko ide v pohode. Ale niekedy mi pocas jazdy komplet vypne vsetky funkcie prístrojovky.Otacky,rychlost,teplota,plavak mi da do max.urovne a nasledne hned to vrati do nulovej hodnoty t.z.n ze vsetko je akoby vypnute.Následne po tomto ked vypnem motor a nastartujem tak je zase vsetko "ok".Nemate nejaky rady okolo tohto problemu?Osobne myslim ze tam bude niekde skrat alebo zla kostra ale to bude hladanie ako najsť "ihlu v kope sena" Laughing
Vopred Dík za rady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 8:50 am    Předmět: Citovat

Nemas skorodovane kontakty na baterke? Skusal si pohybat s poistkami u motora aj v interieri ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
martel
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 13.7. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červenec 14, 2013 2:12 pm    Předmět: Citovat

Čawes.Ked som pozeral na baterku tak kontakty vypadaju v pohode, ale skusim ich prebrusiť a strieknuť sprejom na kontaky.V interieri som mal vsetky poistky von a premeriaval som ich tak boli dobre. Ale pri motore som nepozeral nic tak skusim to tam vicistit ak je to tam skorodovane a pozriem aj poistky.Zajtra budem s tym robit tak ak na nieco pridem dám vedieť. Wink

zatial dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
martel
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 13.7. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 5:14 pm    Předmět: Citovat

Zdravim.Dnes som Prezrel (premeral) hadam vsetky poistky, konektory a vodiče ku ktorym som sa mohol dostať a po dlhom hladani som prisiel na chybu Exclamation po 1.To blbnutie prístrojovky malo za príčinu zlá kostra(pod kobercom pri vodičovy). A to horsie co som zistil: pri nastartovani islo vsetko v pohode, ked som meral napätie na svorkach na voľnobehu napätie bolo konštantné okolo 13,5-14,5Vmax co je v poriadku.Aj pri vyšších otáčkach bolo napätie na akumulátore max 14.5V.Ale pri ďalších Opakovaných merianiach ukázalo že pri tom poklese jasu v palubovke a "pridusením motora" na voľnobehu vybehlo napátie na 18,7-19V Exclamation . T.z.n repas alebo nový alternátor Sad .Zatial skody presahli asi minimalneho rozmeru odpalilo mi stretavacie a dialkove svetlomety Laughing komplet.Ale mohlo byt aj horsie.Poznam chlapika ktoremu pri vysokych otackach vypovedal alternator resp. regulačne obvody a zhorela mu komlet kabeláž. Takže o zabavu je postarane. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Tak nech sa ti to podari rychlo a lacno opravit Smile Good Luck.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund