Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Áčka mi vezmou PUMKU zpět :D
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Áčka mi vezmou PUMKU zpět :D Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 8:09 pm    Předmět: Citovat

Nejsem v invalidním důchodě ten mě po roce sebraly.Jinak to pojištění jsem měl taky(na hovno) ale nejdřív si přečti na co vše jsou vyjímky v tom pojištění Smile barák mam taky na hypotéku.Ale co kraj to jiná výplata a taky jiná cena pronájmu.Tady za 2+1 holý nájem 3200kč..A když si vezmeš hypotéku tak co budeš dělat.........makat a makat a makat aby jsi to splatil takže včem je rozdíl.Jinak vlastní bydlení budeš mít tak po 20-25letech dřív není tvého nic stále je to banky Confused Taky se ty známý nezapoměň zeptat jak je to ůžasný takhle žít.A kde máš náklady na opravu domu,udržbu,energie.Je toho spousta.Tak si to vem že by jsi 10let takhle žil s dětima.Dokážeš si to představit když by jsi jim nic nemohl koupi stále by se počítali peníze.A ze socialních dávek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy běž a zkus to že nemáš peníze a práci aby za tebe zaplatily hypotéku.Jedinou odpověď co dostaneš tak to prodejte nebo pronajměte to je váš boj.Tohle všechno mam za sebou.Víš na socíalní dávky mají nárok jenom cikáni.Ty tam můžou jezdit třeba v BMW.Ty jako bílej nemáš nárok na nic Sad Nic ukončíme tuhle debatu tím že každý si to musí vyzkoušet na vlastní kůži a taky musí nadělat chyby aby mohl pak dětem dávat rady aby to nedělaly stejně.Ale bohužel děti na rady nedají a stejně si ten čumák natlučou a rodiče je budou z problémů tahat takový je život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2012 9:35 pm    Předmět: Citovat

No jasné, jiný kraj, jiný plat...
Já jsem v kraji, na který zbytek republiky nadává, že tu máme ohromné platy, ale zase o tolik vyšší nemáme. sice v Praze je vysoký průměrný plat, ale taky jsou tu převážně jen dvě vrstvy lidí. Jedna vrstva má přes 100.000měsíčně a ta druhá má kolem 11.000 za měsíc a těch je tu víc jak polovina.
Já jsem teda vyjjimka, jelikož se blížím republikovému průměru, ale to jen proto, že dělám u velké firmy, která nerozlišuje kde bydlíš a všude jsou ty platy stejné a oni to prezentují, že máme nadprůměrné, což je dost relativní. Je rozdíl, jestli se stejným platem koupíš barák na vesnici za milion a půl, a pracuješ ve vedlejší vesnici, nebo koupíš byt 2+kk za 2miliony(3+1 za 2,5milionu) a pracuješ v Praze a nebo koupíš byt/barák za Prahou aby Tě to vyšlo levněji a ve výsledku, to co ušetříš na bydlení, tak projezdíš.Si nevybereš Sad
Já jsem třeba v podnájmu, jelikož ještě nevím, jestli chci koupit byt(méně nákladů, mémě soukromí), nebo barák (opak). Jsem na okraji Prahy a platím nájem 9.500+poplatky (topení, elektrika, voda, úklid společných prostor=cca4000). cca dvě třetiny platu dám jen za bydlení a to jsem sehnal sakra výhodnou cenu. Jinak to vycházelo o dost víc a když jsem sehnal něco, co vycházelo výrazně levněji, tak to byla čtvrť, kde bych ani pumu ve stavu jakém je nikdy venku nenechal stát a za tmy bych se bál vylézt z bytu. A jelikož je v těch místech tma i ve dne(černá pohlcuje světlo), tak si nevybereš Very Happy
sháním sem spolubydlícího a nikdo sem moc nechce, jelikož je to malý byt, přesto že je to 3kk a je to odříznuté od světa.
A ještě mě tak napadá, jak jsi psal, ať si to zkusím, rodinu, málo peňez a tak. Já byl vychovávaný hodně skromně. byli jsme tři sourozenci a máti měla cca9000 plat (otec na nás sral, což se nezměnilo) a z toho jsme žili dost dlouho a přežili. Holt jsme doma neměli počítač, každý svůj mobil,... v době kdy většina kamarádů a známých jo. Nenosili jsme nové značkové oblečení, jedli jsme na co bylo a přesto nějakým záhadným způsobem máti dokázala něco ušetřit, aby bylo aspoň jednou za rok na jeden den si zajet zalyžovat a jednou v létě někam na dovolenou do kempu. A nemůžu říct, že bych si dětství neužil. A dokonce znám lidi, co na tom byli ještě hůř, jelikož jejich oba rodiče stáli za Ho*no...

Ale asi je vážně na čase opustit toto téma, páč jsem se zase vytočil na celý stát a celý zdejší systém.

Jinak pokud jde o ty dávky, tak teda jsem svědkem toho, že je občas dají i lidem, kteří je potřebují Very Happy né pouze těm co je zneužívají (a to nejsou jen hnědočeši)...
A ta známá je v bytě, takže 00 nic náklady, jen pravidelně něco málo do fondu oprav.
Pokud jde o to pojištění, tak musíš si to řádně prostudovat a vyjednat si lepší, jinak je to na prd. A jde to, znám dva lidi, co si to vyhádali. A pokud nemáš na splátky, tak to taky jde změnit, stačí se jen snažit a pročíst si smlouvu, co v ní je napsáno a ne se řídit tím, co Ti řekne ta paní, co by měla vědět vše, ale málokdy tomu tak je, většinou spíš naopak. A to jsem si taky ověřil. když už si někde musím půjčit, tak se zajímám o hodně detailů a pokaždé se mi stalo, že mi "bankéř/ka" tvrdil úplný opak toho, co mají ve smlouvách. Hlavně teda u největšího vydřiducha(pokud jde o banky) v tomhle státě a to České spořitelny... zrovna u nich mimojiné ruším účet, jelikož platit za to, že mi tam přijdou peníze, že si něco zaplatím,... a ještě jim člověk platí paušálně, za to, že tam vůbec nějaké peníze má a dovolí jim s nimi vydělávat je do nebe volající.

Nu nic, jdu zapálit Kalouskovi barák Very Happy a pak se připravit na zítřek na kamarádovu svatbu Very Happy

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 1:12 am    Předmět: Citovat

OMG Very Happy
no k věci ...
Dnešním dnem jsem opustila pumu , vzali jí zpátky Very Happy puma je dobry auto sakra milovala sem jí bude mi chybět Sad
podmínka byla že si koupim jiny auto u nich s úvěrem od nich.
ten zaplatim , vemu si půjčku od jiný banky a budu platit o dost míň .
nové auto je o 20 000 dražší , ale faaakt tam nic neměli :/ a kreteni mi nedali na výbe , budto si nechaš pumu , kretá vydtží měsíc a je po ní , nebo si dnes odjedeš s jinym.
tak a je to .

mod. edit: max pripustna velkost obrazku je 800x600. prosim uprav inak v pondeli zmazu...
mod. edit2: zmazany obrazok z dovodu velkosti.

_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 3:48 am    Předmět: Citovat

to v Ačkách měli jen tohle ? Já tam např viděl cougara atd. mno špatný toto není, ale nevím jestli na toto nejsou moc drahý nahradní díly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

díly jsou levnější jak na pumu Smile a to nový ne z vrakáče ... taky sem žádnej vrakáč na chevy nikde neviděl , tak uvidíme co korejec předvede neni to prej moc poruchový po 1.majiteli - důchodci , takže si myslim že stav je hodně dobrej , se serviskou...ne neměli tam nic , tigra - hnus , cougar pěkny ale 2.5 ? neee , děkuji . Smile
_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 10:34 am    Předmět: Citovat

Vždyť je to Daewoo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 10:41 am    Předmět: Citovat

bejval , ted už chevy
_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:07 am    Předmět: Citovat

Tak ať ti dobře slouží a přeju ti spousty kolometrů bez nehod. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: so září 01, 2012 11:24 am    Předmět: Citovat

no děkuju Smile
_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ak je to verzia 1.4 tak to vela stastia s nervami .... je to lenive ako svina Very Happy Inak dobre a pekne auto .... GL Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Falty
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.8. 2012
Příspěvky: 164
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 9:05 pm    Předmět: Citovat

Hmm zvažoval jsem koupi Pumy u AAA. Teď už ne. Surprised Ale kupovat něco na uvěr ... no nevim holka. Bud na to máš prachy nebo nemáš. Stejně na to budeš muset našetřit bud sama a budeš to mít skoro za polovinu nebo s tím uvěrem a k tomu tě donutí. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund