Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Áčka mi vezmou PUMKU zpět :D
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Áčka mi vezmou PUMKU zpět :D Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 7:44 pm    Předmět: Áčka mi vezmou PUMKU zpět :D Citovat

táááák moji milí zlatí
Já sem taaak blbá , že sem všem řikala že mám úvěr na pumu kterej mi sjednali Ačka na 10 000 že prostě přeplatim.
řikam OK 62 000 ještě jde .
Akorát sem si pipka tu smlouvu nepřečetla dostatečně tzn. že RPSN je 49.90 % , tzn . celkem k zaplacení za FORD PUMA = 93 000 Very Happy Very Happy Very Happy
no každopádně sem nějakym způsobem na ně naběhla že je pomluvim podobný kecy ty jejich posrany praktiky apod ...
natož mi dnes volali , že budto zaplatim zbylejch 46 000 jen na auto a úvěr rušej , nebo ať si vyberu autí jiné samozřejmě úvěr si vyberu sama a výši taky Very Happy
tzn . že za blbost se platí a já uvidim zejtra , ale koukala sem na ford Mondeo 2.0 16V 107kw za 46 000 Very Happy
ne puma je dobraaa nebo tam maj 1.7 pumku ale rozhodně tamjedu s člověkem s banky a s automechanikem : DD
jinak už neni možny co já sem to za blondynu Very Happy
tak hezké pobavení přeji Confused Very Happy

_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

a nemuzes proste jen vratit auto a oni ti vrati ty penze co jsi uz dala ? Protoze to rpsn tam platit budes pokazdy a je to proste na nic. Ale jinak gratuluju, takhle s nim vydrbat....to je potesujici Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

Ja sa pripojujem ku gratulacii s "vydrbanim" ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

uvidime zejtra jaká nastane situejšn třeba mi daj stopětku ať už vypadnu Very Happy
no napíšu jak sem pořídila ...
Ale jak řikám hlava mi to nebere , nejdřív nic nic nebereme a pak volá frajer s timhle , chtěla sem to nejdřív zavěsit jestli si ze mě nedělá někdo prdel Very Happy
no vrátit nevim spíš chtěj abych to auto vyměnila ale koupila beztak u nich Confused Smile

_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2012 10:23 pm    Předmět: Citovat

no to už je na tobe, ale zase kdyz si od nich neco vezmes tak zase asi dost preplatis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

a ten úvěr si musim zřídit u nich nebo můžu sama ? protože u jedny banky , když sem tam přišla s tímhle " výhodnym " úvěrem mi vypočítali že u nich bych přeplatila nějakejch 5-6000 ( rozhodně ne skoro 50 000 Very Happy ) s tim že dám stávající úvěr na konsolidaci k nim , oni tu banku vyptatí a zbytek už platím nový bance .
nebo si půjčit jinde , vyplatit áčka 46000 a mít už pokoj , ALE jestli ta Puma za to stojí , myslim že ze těch 62000 celkově je hodně za takový auto a ještě k tomu tomu pořád něco je ... svízel noo

_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

Urcite si to pres acka uz nedelej. A jak uz tu nekdo psal za 62 by musela byt v top stavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 10:00 am    Předmět: Citovat

to jo ... no dneska mi to vytáčelo chvíli na 3000 -2000 - 1000 - 3000 otáček a takhkle se to houpalo neustále na volnoběh.... něco tam je a já jim to vrátim ať si to nacpou do prdele , kokoti , maj tam dvě 1.7 za 35000 tak kouknu jk na tom sou
_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 10:27 am    Předmět: Citovat

hlavně si vem někoho kdo to auto zná
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

být tebou bych jim to tam nacpal a zruši úplně všechno a zkusil si na to uto půjčit v bance (nvim jk to chodí) a podíval třeba tu. Tady se prodávájí i kolem 18tisíc a asi nebudou nejhorší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 11:23 am    Předmět: Citovat

zkusim to zrušit ale to bych už snad trhla rekord kdyby se mi to povedlo Smile
_________________
já to říkám pořád , jak to má kola nebo kozy tak s tím budou brzo problémy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

Proč RPSN 49,9%? Protože podle zákona 50% už je lichva.
Jak drobným písmem bylo RPSN uvedeno? Pětkou? Dvojkou? Tohle je ten nejnesolidnější podraz, o kterém jsem kdy v AAA slyšel.

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 7:06 am    Předmět: Citovat

AAA jsou verbeš...jen do nic a držím pěstičky, aby šla pumča jen vrátit....
ono s těma půjčkama je to složitý...ja kupovala pumu za 140.000,- a při úvěru na 80měsíců zaplatím 223.000,-....ale když ji miluješ není co řešit a příští rok bude konečně doplacená...

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2012 12:42 pm    Předmět: Citovat

No mít Pumu za 223 000tis tak to bych ji mohl milovat jak chtěl když její hodnota je minimální Very Happy brát si uvěr na auto v dnešní době je Confused Confused Confused je to spotřební zboží který strácí na hodnotě okamžitě jakmile odjedeš.A platit budeš muset furt i když příjdeš o práci nebo se auto rozbije.A pak začínají problémy.Musíš neustále myslet že máš zaplatit za auto jinak o něj příjdeš.
To že AAA jsou šmejdi ví každý kdo se s nima už potkal.Nebo od nich má auto.Jinak Ti přeju ať ti to dobře dopadne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2012 6:36 am    Předmět: Citovat

to bakan:Pumu jsem kupovala pred skoro 5ti rokama....a v tu dobu byla cena 140tis normalni-v dnesni dobe, pokud te nedotuji rodice hned po skole a chces si neco poridit, tak to bez pujcky nejde-a tam proste preplatis...
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund