Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - OČI PRO PLÁČ
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
OČI PRO PLÁČ
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 6:35 pm    Předmět: OČI PRO PLÁČ Citovat

Tak před 3měsíci jsme vyměnily naše vymazlený auto za Peugeot 206CC.No a dneska jsem koukal po netu a našel jsem tohle co zní zbylo.Můžu Vám říct že moje první slovo začínalo na Č...... JEDEN.Docela jsme nsr...... člověk se s ní piplal ACH JO JAK NÁM JE JI LÍTO Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


C19979710_2.jpg
 Komentář:
A Pumča je v čudu
 Velikost:  52.32 kB
 Zobrazeno:  10596 krát

C19979710_2.jpg



C19979710_3.jpg
 Komentář:
K tomu nemam slov
 Velikost:  54.35 kB
 Zobrazeno:  10596 krát

C19979710_3.jpg



C19979710_1.jpg
 Komentář:
NO COMENT
 Velikost:  53.13 kB
 Zobrazeno:  10596 krát

C19979710_1.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:29 pm    Předmět: Citovat

No a já sem si říkal že jsi ji napral ty a radši si se nepřiznal vědět to dřív tak jsem ji vzal ale týden před tím než se objevila sem koupil jinou ta cena je lákavá každopádně je ji škoda
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

ten kdo koupí neprohloupí už jsem psal Eltonovi.Motor po rozvodech supr jede,spojka i převodovka v pořádku,lemy udělaný,přední okno vyhřejvaný a fungl nový,brzdy nový,zadní tlumiče nový,přední ramena a stabilizátory nový,laďák od Eltona zbytek dobrý.Jen to okno stálo přes pojistku 13tis a měly by k tomu dát i papíry na záruku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vain
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.12. 2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 7:22 am    Předmět: Citovat

Smutné. Jen bych dodal, že to třeba nemusela být vina kupce (nového majitele). Se svou první pumou jsem dopadl dost podobně. Paní nějak zapomněla na co jsou zrcátka a vytlačila mě z dálnice. Také to byla vymazlená puma od předchozího majitele a jak dopadla...

Další mám už od Eltona a doufám, že nás rozdělí až technická.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 7:49 am    Předmět: Citovat

bakan napsal:
ten kdo koupí neprohloupí už jsem psal Eltonovi.Motor po rozvodech supr jede,spojka i převodovka v pořádku,lemy udělaný,přední okno vyhřejvaný a fungl nový,brzdy nový,zadní tlumiče nový,přední ramena a stabilizátory nový,laďák od Eltona zbytek dobrý.Jen to okno stálo přes pojistku 13tis a měly by k tomu dát i papíry na záruku.
TAk mě to nedalo koukal jsem na díly v Polsku tak oprava jen podle toho co je vidět tak díly by stály 105OOkč.Jinak je možný jak to píše vain ale podle toho jak ten dotyčnej potřeboval peníze bych to tipnul na pojistnej podvod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 10:41 am    Předmět: Citovat

škoda jí... ale na pojistnej podvod bych si opratřil jiný auta... z pumy z toho moc nevytřískáš..
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
faRRik
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 3.9. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 11:16 am    Předmět: Citovat

uprimnou soustrast... To musi nas..t
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 12:52 pm    Předmět: Citovat

johnyzi:když jsme ji měly my tak jsme ji měly pojištěnou na 120tis když by byla na šrot.
faRRik:to si piš to nás nasralo že takhle dopadla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 3:33 pm    Předmět: Citovat

Bakan: Za kolik jsi jí prodal, jestli to není tajný?

Pumy je mi taky líto, ale nic není věčný a auto v dnešním provozu už vůbec ne... Snad se alespoň nikomu nic nestalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2011 5:03 pm    Předmět: Citovat

Vajt:Tajný to není byla to výměna za Peugeot 206CC rok 2002 dovoz v 11/2010 jsme druhý majitelé.
Pro všechny kdo by pomýšlely na opravu.Dnes což je sobota jsme tam byly že by jsme si ji koupily zpátky.Celej předek na výměnu hnutý až za držákem motoru.Což by znamenalo motor ven a uříznot celý předek pod oknem a dopasovat jinoej celý předek.Okno KO nejaký chytrák otevřel kapotu kaby se asi podíval jestli je tam motor a vzal rohem kapoty okno u spolujezdce je tam větší pavouk takže na výhoz.Přední chladiče a vrtule KO,chybí sportovní sání celý no a to co vidíte na fotkách s plechařiny sesvětly.Ten trotl oddělal uplně vše i znak na zadní kapotě i na bokách co je nalepený na skle,zadní stěrač i s motorkem,křídlo.Hlavně že tam nechal naši servisku aby každý viděl co se na ni dělalo.Stojí tam jak špinavej pes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad jinak by šly na 8tis.Motor i převodovka v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund