Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - PRACE MODERATORU - jak nam to jde...
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
PRACE MODERATORU - jak nam to jde...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:02 pm    Předmět: PRACE MODERATORU - jak nam to jde... Citovat

Zdravim cleny Ford-puma klubu.

Rad bych se v mene moderatoru vyjadril. Nebudu konkretizovat
komu je hlavne tahle sprava urcena ale snad do budoucna si vsichni svas
vemou pouceni... a podotykam ze nikto neni neomylny...

Kdysi davno se zalozilo tohle forum s tim ze si tu budem pomahat, vymenovat
si skusenosti a nazory mezi nama a pripadne se setkavat na srazech a radovat se s nasich pumicek...
Tato krasna predstava se podarila i realizovat a vse klapalo vice mene v pohode. Forum stale funguje, clenove si stale pomahaji clovek se tady dopatra pomoci a podobne...
ALE uz bohuzel se tady zacinaji projevovat i mnohe nepekne veci jako urazeni se, navazeni se do clenu mezi sebou a pak nasledne hodne prace pro nas moderatori.
PROMINTE NAM MODERATORUM ze si kuli Vam nebereme volno v praci, ze kuli vam nejsme ochotni zanedbavat nase rodiny, pritelkyne, a tak dal...
Jsme radi ze ocenujete nasi praci MODERATORU tady na foru kterou delame v nasem volnym case a zadarmo, jenom pro vas.

Ted bez sarkazmu: Prosim uvedomte si ze tohle neni zadny Facebook, pokec.sk, nebo libimseti.cz, lide.cz(nebo co to mate za chaty u vas v CR). Uvedomte si ze nikoho nezajimaji vase blby narazky na dalsi cleny a tak dal... ktery nijak ostatnym clenum nepomuzou... Vase pochroumane ega si bezte pofoukavat na vyse uvedene chaty a ne tu normalnim clenum zneprijemnovat zivot a delat problemy pri vyhledavani pomoci...
To ze nestihnem odstranit vsechny blby prispevky najednou nam je lito, ale kdybyste nepsali urazlivy a podobny prispevky tak by bylo mene problemu...

Skuste si prosim precist nekdy vecer ve volne chvilce vsichni pravida fora a bude se nam tady trosku znovu nazivat lip (rek bych ze jak za starych casu...)

Dekuju za porozumeni a doufam, ze nase forum bude dale pomahat vsem pumakum

(Omlouvam se za svoji cestinu ale jsem slovak)

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
supecek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.2. 2007
Příspěvky: 119
Bydliště: Kojetín okr.Přerov

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 12:00 pm    Předmět: Citovat

Absolutní souhlas se vším napsaným !!! Jsem členem tohoto fora už pár let a moc mi pomohl. Ať už to byly různé závady nebo návody k vylepšení, konkrétně přední brzdy, ale i jiné.....Byla tu dobrá parta a nikdo nikoho nenapadal a nehádal se o P....ách. Poslední dobou sem chodím jen velmi málo, právě kvůli těm svárlivcům....Jak píše Mircelo, běžte se hádat jinam a neotravujte tady !!!! Nikdo není zvědavý na vaše léčení pochroumaných eg.... A Vy, moderátoři nenechte se znechutit. Díky za Vaši práci a Váš čas a věřme že se vrátí staré dobré časy, kdy se uznávalo něco co dnešní generaci vcelku chybí....něco jako tolerance, respekt jeden k druhému, ale hlavně slušné chování.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 11:32 pm    Předmět: Citovat

I já si vážim práce moderátorů...

Nejsem tu pořád, tak mi možná něco uniklo, ale nějaký zásadní problémy tu nevidím. Lidi, co sem choděj pravidelně jsou až na vyjímky v pohodě...

To, že se tu občas nějakej topic zvrhne k urážkám, máme na svědomí my všichni, když zareagujem na provokatéra...

Už jsem to tu psal několikrát, dík za tohle fórum!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund