Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nové stránky Ford Puma Czech
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nové stránky Ford Puma Czech Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem určitě pro nový design stránek ale určitě Né pro nové stránky.Akorát to zkomplikuje situaci navíc si myslím proč dělat nové když tyto fungují jen potřebují pořádný upgrade,který již je celkem zastaralý.Co já si pamatuju tak už na Konopáči se hovořilo o novém vzhledu a o tom kolik je s tím práce a že už tak není čas do toho se Mad oženil a má jistě práce ještě vícSmile
Co se týče o.s. tak jsem také pro nejen proto že se pak vyjednává daleko lépe při organizování akcí.
Co se členství a poplatků týká jsem také pro myslím že 200-500kč ročně je adekvátní částka.S tím že bych rozhodně neblokoval vstup neplaceným členům
jen by neměly přístup k návodům,článkům,sekci jen pro platící,fotogalerii členů(veřejnou Ano)a nemohly by nahlížet do diskuzí na profilu platícího člena(snad chápete co tím myslím viz ffclub)
To samé bych zavedl i pro anonymní(nepřihlášené) členy (něco v duchu warezu "linky jsou viditelné jen pro přihlášené")
Video přímo v topicu by bylo také fajn
Rozšířit galerii smajlíků
nějakej bot na vyhledávání duplicitních témat a zakazování spameru včetně jejich ip blokace
Ano i banánování ve smyslu třikrát a dost(tři výstrahy ban týden,dvě výstrahy ban měsíc,jedna výstraha banán forever
Uživatel je neaktivní víc jak půl roku--->email "Do týdne se zaloguj jinak delete profile"(může obstarávat bot)
A hlavně CHAT,CHAT,CHAT!!!!!!ten mi tu chybí extrémně

Takže s chutí do toho půl je hotovo Wink

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

Nejsem pro zcela nové fórum, ale pro změnu "ksichtu" + přidání dalších fičur, jak jsou už popsány výše - např. občanské združení, roční poplatek v řádu pár stovek Kč, omezení přístupu (ale ne úplné) neplatícím členům, zobrazení obsahu fóra jen registrovaným a zalogovaným členům, striktní moderování podle dohodnutých pravidel a případné bany nepřizpůsobivým atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 12:33 am    Předmět: Citovat

Ja to nepotrebujem napisat na firmu, kedze nas ten web v podstate okrem casu a energie nic nestoji, nakolko dizajn, technologie a vsetko potrebne mam k dispozicii. Cas a energiu som ochotny dat k dispozicii.

Misakxt - pokial to bola narazka na to, ze ked to my sponzorsky dodame, ze si tu budeme narokovat na nejake privilegia, robit tu poriadky a podobne, tak mozes byt pokojny, ako som povedal, ja som fanusik pumy, nie aut, vyznam sa v inych veciach, ako su auta, tie prenechavam odbornikom. Jedine co pre nas ako firmu ten web moze byt, je kvalitna referencia a asi 1 backlink v paticke.

Ja nerobim do aut, ani z nich nemam ziadny biznis, tak ako by nebol ani z tohoto webu, jedine ze by sa to riesilo cez nejake obcianske zdruzenie, keby by sa do sveta propagoval FORD PUMA KLUB ako znacka, ale ako som povedal, ponukam to ako podakovanie vsetkym tym, ktory tento web roky budovali obsahovo i technicky a mnohokrat mi tak nevedomky pomohli...

Radi budeme web technologicky spravovat, rozsirovat a zveladovat, ale nemame zaujem byt v konecnom dosledku este za tych zlych, prave preto striktne oddelujeme technicku spravu webu od obsahovej spravy...tot vsjo

EDIT pre Lopez a S4... - problem je mozno v tom, ze vytvorit novy web bude ovela menej narocnejsie ako prerabat tento stary, kedze technologie su uz trosku dost niekde ine, ale tak ci tak, to nie je uz otazka na mna, ale na majitela a tvorcu tohoto webu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:35 am    Předmět: Citovat

skier napsal:
já bych akorát vylepšil vyhledávání

Pripajam sa Smile Terajsi vyhladavac je na 2 veci Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:00 am    Předmět: Citovat

EMERICH: Super som rad ze sa este najdu ludia co chcu nezistne pomoct

no a co sa tyka stranky novy design by sa urcite hodil ale rozhodne treba zachovat databazu uz existujucich prispevkov. Pokial by boli nejake poplatky pre forum tak rad prispejem aspon nejakou malou sumou lebo toto forum mi dalo fakt vela. Mam aj nejake nove napady co by sa mohlo zlepsit - myslim ze redgoblin tu kedysi navrhoval urobit samostatnu sekciu ked by si kazdy mohol predstavit svoju pumu, mne sa tento napad celkom pozdava. Dalej by som mal navrh urobit nieco kde by sa pisali odkazy na spokojnost s autoservismi pripadne odkazy na nahradne diely, doplnky, eshopy atd...
no a posledna vec je na margo situacie ktora tu v poslednej dobe prevlada mozno by sa fakt zislo napisat nejake hodnotenie uzivatelov kto ma s kym ake skusenosti a tak. aj ked sa bojim ze sa to zase zvrhne na obycajne vzajomne urazanie takze to bola len taka uvaha. na druhu stranu myslim si ze mame demokraciu a kazdy si svoj nazor vyjadrit moze ak ma na to adekvatne argumenty a potom je uz len na kazdom z nas ako si to pripusti a zariadi sa podla toho Wink

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

Mam rad tyto stránky! Jen by to chtelo udelat nejaky Facalift a taky zridt chat. Jsem pro clenky prispevek ( 300- 500kc rocne nikoho neznici)
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:17 am    Předmět: Citovat

Misakxt - pokial to bola narazka na to, ze ked to my sponzorsky dodame, ze si tu budeme narokovat na nejake privilegia, robit tu poriadky a podobne, tak mozes byt pokojny, ako som povedal, ja som fanusik pumy, nie aut, vyznam sa v inych veciach, ako su auta, tie prenechavam odbornikom. Jedine co pre nas ako firmu ten web moze byt, je kvalitna referencia a asi 1 backlink v paticke.

Ne né to byla narážka na trochu něco jiného Wink Ani já nepodnikám a neživim se prodejem a opravama auta a můj zájem o auta je čistě jenom koníček. Pracuju sice v automobilce ale tam mám na starosti něco jiného Wink

_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt


Naposledy upravil misakxt dne st březen 30, 2011 8:19 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:18 am    Předmět: Citovat

No ja jsem pro novy vzhled, prispevek klidne taky, tak 200-500kc (8-20Eur)...

Ohledne zdruzeni, tam musi byt nekdo kdo bude spravovat ucetnictvi (asi bych se zkusil dohodnout s mamkou), dale musi byt valna hromada, zalozit ucet u banky apod.

_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
majsi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.12. 2009
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:26 am    Předmět: Citovat

Mne osobne sa na tomto fore paci hlavne to ze to tu nieje prepchate flashom a podobnymi hlupostami. Takze ak nove forum tak hlavne nieco na co bude svizne a prehladne (takze ziadna joomla ...). Co sa prispevkov tyka tak by som ich do noveho neprehadzoval vsetky - to by bol znova podobny chaos ako tu. Skor by som navrhol aby niekto spisal akesi navody na rozne problemy ktore sa tu riesili v x vlaknach naraz (ja by som napriklad mohol pomoct s vecami okolo elektra). Toto forum by som ale podla moznosti servera nechal.

V novom fore by som uvital vyhladavac, viac prisnych moderatorov a chat.
Po financnej stranke som sa uz vyjadroval ze by nebolo od veci mat nejake clenske - aj ked len dobrovolne.

EDIT: EMERICH - az teraz pozeram ze aj tvoja firma robi s joomlou, tak len tak ze to nebola narazka na teba. len mam na joomlu svoj nazor Wink


Naposledy upravil majsi dne st březen 30, 2011 8:44 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:36 am    Předmět: Citovat

Jelikož nemám a asi ani mít nebudu (rozhodně ne v blízké době) ten ZÁZRAČNÝ Facebook, tak bych ocenil trochu víc info o tom sdružení. Hlavně k čemu by to bylo dobré? (Tím neříkam, že bych byl proti)

Jinak, určitě jsem pro facelift a nějaké to oživení funkčnosti a moderování těchto stránek a jak už jsem zmínil v jiném topicu, tak i pro nějaké příspěvky.

Určitě by taky nebylo na škodu, když by už v nějakém stavu byly nové stránky, tak pustit mezi členy beta verzi, aby se k tomu vyjádřili a udělaly se úpravy ještě, než to výjde. Přeci jen je to pro členy a když už si za to budeme platit (jest-li si za to budeme platit), tak ať nám to alespoň vyhovuje.

I když věřím, že práci odvedete slušnou - fandím vám v tomhle ohledu Super Wink

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"


Naposledy upravil pumAvatar dne st březen 30, 2011 8:59 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:57 am    Předmět: Citovat

Já bych to s členskými příspěvky tak nehrotil. Viděl bych to tak na 150-200 Kč. Ale hlavně jsem měl na mysli složit se na vytvoření nových stránek.

Taky zastávám názor k výrobě úplně nového fóra (vzhled stránek bych klidně nechal podobný i strukturu), samozřejmě pokud to půjde i se zachováním starého fóra a nejlépe použitím obsahu rovnou do nového. To nevím, ale jak je reálné. Bude to těžké rozhodnutí.

Bylo by asi dobré se dohodnout s tím kdo by to dělal a zjistit jaké jsou možnosti. To by už ale určitě chtělo spíše osobní debatu.

Občanské sdružení je hodně o papírování, ale zase na druhou stranu, pokud se najde skupina lidí tak to bude v pohodě.

Založení je zdarma, ale musí se vést účetnictví (asi největší žrout peněz) a dát do toho dostatek času pro papírování.

Výhody nejsou nijak zásadní. Jen to podle mě má větší váhu při jednání s úřady (srazy) a teoretická šance na získání grantu. :c)
A třeba můžeme podporovat nějakého závodníka, třeba jednoho z našich členů, tuším tu někdo takový byl. Very Happy
Můžou i zajistit nějaké slevy pro platící členy u firem a eshopu.

Něco o občanském sdružení
Kód:
http://obcan.ecn.cz/index.shtml?w=u&x=132554

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz


Naposledy upravil redgoblin dne st březen 30, 2011 9:08 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

Je pravda že tyto stránky nejsou zrovna moderní, na druhou stranu si myslím že docela vyhovují.. Mají všechno, jsou přehledné a forum je taky OK..

Osobně bych doplnil ten CHAT ten by byl určitě ku prospěchu.

+ Bych zavedl systém upozornění.. Třeba na Scooter-tuning foru bylo že se zobrazovali 3žárovky- až všechny svítili dotyčný dostal BAN..

Pokuď se registroval znovu a zase dělal bordel, dostal BAN na IP adresu a byl klid...

Členský příspěvek bych taky zavedl ale upřímně říkám že víc než 300,- už je třeba pro mě docela dost.. Jasně že pro Vás pracující je 500 prd.. Pro mě a myslím že i pro jiné "mladší" členy je to dost...

A potom víc moderátorů.. Jsme sice docela malá komunita, ale kdyby každý moderátor měl na starost třeba 2kategorie bylo by to bez problémů..

Já bych klidně s moderováním pomohl - jsem tu několikrát za den takže promazat nějáké téma, případně někomu napsat SZ at se nechová jako vůl bych zvládl. Ale to asi všichni Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 9:18 am    Předmět: Citovat

Jop, ako citam prispevky, je tu viac menej problem s vyjasnenim si jednej zakladnej veci - ci sa bavime iba o diskusnom fore, alebo o webe ako takom.

Totizto tento web bol predpokladam primarne koncipovany ako diskusne forum, urobit novy web by mohlo znamenat moznost rozsirit jeho funkcionalitu prave o vyssie pozadovane veci, ako napr.:
1. fotogalerie
2. videogalerie
3. interaktivny chat
4. bazar s nahradnymi dielmi
5. rozsirene diskusne forum
6. vlastny komunitny system s profilmi, skupinami, atd...
7. kategorizovana obsahova cast
8. download sekcia
9. navody (vdaka majsi za napad)

To len co ma z hlavy napadlo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 10:09 am    Předmět: Citovat

Přiznejme si, kdy kdo použil další části webu? Tyto stránky je jen diskuzní fórum a plně to postačuje. Další části jsou jen doplňková.

Emerichu, jaké ty navrhuješ řešení? S ohledem zachování příspěvků?


Jak psal pumAvatar, tak jsem určitě taky za beta verzi.

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 3:29 pm    Předmět: redgoblin Citovat

Zachovanie povodneho diskusneho fora JE NUTNOST A SAMOZREJMOST, prist on by bola obrovska strata pre kazdeho majitela pumy.

Navrhujem ponechat toto forum na novom webe ako jeho podcast, samozrejme bez moznosti zakladania akychkolvek topicov a komentarov. V pripade ze by bol realny zaujem, mozem sa poinformovat aj o moznostiach migracie vsetkych prispevkov z tohoto fora do noveho systemu a ich 100% zaclenenie.

Kazdopadne, v ziadnom pripade nenavrhujem okamzite tento web zrusit, rovnako ako sa predsa novy web nebude robit za 2 dni, ak by sa robil, je to proces ktory par tyzdnov trva.

Co sa tyka tych sucasti, ktore nikto nepouziva, skusim oponovat:

1. videogalerie - zrazy, vyjazdy, domace videa, videonavody - to by naozaj o tom myslis nikto nemal zaujem?
2. fotogaleria - myslis, ze by sa nikto nechcel pochvalit kvalitnymi fotkami svojej pumicky v plnej krase (minimalne do buducnosti ak by ju predaval si myslim ze ano)
3. interaktivny chat - o tom myslim nemusi byt debata
4. bazar s nahradnymi dielmi - kvalitny bazar, kvalitne a prehladne usporiadanie, kategorizacia, vyhladavanie? Zbytocnost?
5. rozsirene diskusne forum - kvalitny diskusak so vsetkymi modernymi vydobytkami, ktore su uz dnes samozrejmostou - tiez zbytocnost?
6. komunitny system - moznost vytvarat si skupiny pumakov v ramci miest, interna komunikacia, profilovanie - skor by som to bral ako vymozenot nez ako zbytocnost...
7. obsahova cast - clanky o pumach, zazitky, blogy - ak sme klub, mali by sme dat do sveta vediet, ze existujeme, ci nie? To mozu len ostatne autokluby?
8. download sekcia - to uz kazdemu podla gusta...

To je moj pohlad na vec. V konecnom dosledku, je tu este jeden, mozno primitivny, ale dovod - klubova prestiz. Trufam si tvrdit, ze novy web by dizajnom i funkcnostou hravo strcil do vrecka vacsinu (ak nie vsetky) klubove weby v CZ/SK... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund