Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - blikani airbagu 4krat...
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
blikani airbagu 4krat...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 7:52 am    Předmět: blikani airbagu 4krat... Citovat

cusa nevite co stim....a kde najdu ten prepinač bezp.pásu pod sedačkou...hledal jsem na foru ale nak mi to nejde do hlavy.vcera jsem rozpojil vsechny konektory pod sedačkou a nic.měl jsem sedačku venku ale predpinač jsem nenašel nevite kde je???a nebo co stím dík za rady??? Sad já už fakt nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 9:30 am    Předmět: Citovat

Vážně vás to lidi baví?!
Napsat tolik písmenek, než zmáčknout tlačítko hledat a napsat tam slovo airbag?! Rolling Eyes

Exclamation http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4517&highlight=blikani+airbagu+4krat Exclamation

Minimálně, aby tu nevznikaly daší Topicy, když už tu jsou a dá se v nich pokračovat...

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

hm to si to teda pomohl...co si dal ten odkaz jsi mi dal jsem zakladal ja...a na foru jsem hledal pane chytry....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 10:17 am    Předmět: Citovat

pod sedackou je akorad, kabel (zluty) na bagy a prepinac bezp. pasu je takova kovova tycka nekde u zacvakavatka na bez.pes...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 11:28 am    Předmět: Citovat

jj to jsem tam videl...takova kovova tycka..moc dik...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 2:06 pm    Předmět: Citovat

Milous napsal:
hm to si to teda pomohl...co si dal ten odkaz jsi mi dal jsem zakladal ja...a na foru jsem hledal pane chytry....


To máš pravdu. Ale už předtím ti tam SID ukázal, že tady už o tom minimálně jeden Topic je a ty i přesto, že už o tom máš jeden Topik založenej, tak zase založíš další...

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

No když jsem tam nic nenasel zavadu,a co lidi radili co mam udelat to jsem udelal a stejne to nepomohlo,tak co mam asi dělat....tak se zeptam.(vy jste ale fakt dobry řesit kolik puma seřere paliva kdyz stoji,a nebo zavazny tema kde koupim svorku na baterku...)hm fakt zavažny problem....no a vy to tady taky pekne rovnate ze Sidem....mnozi lidi hledaji na foru ale nebo ta odpoved jim prijde nedostatecna,tak se zeptaji a nebo to nepochopi,tak jim to chce vysvetlit jinak,lidi jsou ruzny,ale vy dva jste asi jedničky na trhu...a hned nehledas na foru a zakladas novy prispevky uplne zbytecne...no vy dva si fakt hodte samopal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

Normálně bych napsal - zavolej mi poradím ti, ale kdo by stál o rady od zloděje a podvodníka.. Very Happy Very Happy

já se tak stydím... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

hm to jsem to teda videl jak jsi se ozval Eltone,kdyz jsem to tady řešil po prví...měl jsem od tebe vzkaz za vzkazem Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:18 pm    Předmět: Citovat

nojo, je to moje velká chyba, že tu nejsem několikrát denně..

omlouvám se..

měl bych pročítat všechny příspěvky a nabízet pomoc sám, a né jako blbec čekat, že ten kdo chce poradit se sám ozve..

musím se hodně učit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 6:59 pm    Předmět: Citovat

Já ale neříkal, že se nemůžeš ptát znova, že se nemůžeš ptát dál, aby jsi si to upřesnil, když přesně nevíš co a jak... Taky bych to udělal.
Ale vážně nechápu, co je za problém pokračovat v původním tématu. Prostě napsat: "Pořád to nefunguje!!!" a dodat nové poznatky?!
Bylo by to pohromadě a bylo by to přehledné. A další lidi, co by měli podobný problém a hledali to, tak by nenašli dvacet odkazu. Navíc je to dobré i pro tebe. Lidi by viděli, co už se s ostatními řešilo a nepsali by to znova sem...
Já tě nechci nijak omezovat. Tohle jsou pravidla fóra, aby to tu mělo normální běh a nebyl z toho bordel.
V poslední době se tohle fórum proměnilo jen na místo, kde se všichni hádaj, provokují se, obviňují se, házejí na sebe špínu a řeší se totální nesmysly (jak jsi sám zmínil) a to hlavně protože se přestaly dodržovat pravidla (jak fóra, tak slušného chování). Moderátoři to teď nějak přecházejí, asi mají dost své práce (to chápu!). A tak se mi čím dál tím víc se mi zdá, že to tady ztrácí smysl... Evil or Very Mad

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 21, 2011 8:46 pm    Předmět: Citovat

já se s tebou Eltone hadat nebudu,nema to cenu,to radci si radeji budu se venovat zavade co mam...ale bude to naka blbna.

pumAvatar: co mi tu poradili tak to nepomohlo,no nic jdu radci hledat zavadu,co by to mohlo byt.zatim se mej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 10:23 am    Předmět: Citovat

jeste chci se zeptat v servisnim manuálu na ford fiesta pišou,Pyrotechnicke napinaky bez.pasu.Při silnem nárazu iniciuje specialní roznetka malou naloží píst dostane kynetickou energii a vystreli pred,až o 6cm(trubičkou) a pak pišou po inciaci se nepinaky musi kompletne vyměnit.Inciované napínaky poznáme podle zablokovanych bez.pasů.ale jak zablokovanych to už nepíšou...nevite někdo co stím?nebo jestli se pist nevrati spatky?.protože puma byla bourana tak se domnívám jestli neni špatná ta roznětka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 2:07 pm    Předmět: Citovat

musi se vyment cela ta tycka..., ta je na jedno pouziti...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund