Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Muj pribeh
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Muj pribeh Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 9:28 pm    Předmět: Muj pribeh Citovat

Pred mesicem jsem se rozhod, ze si koupim pumu. Po dvou tydnech kazdodeniho sledovani inzeratu a navsteve nekolika bazaru jsem zuzil vyber na 5 aut - 2 v Moste, 2 v Praze a jednu u Pardubic.

Nejdrive jsem se jel podivat do toho Mostu (z Brna) a hned ta prvni puma me uchvatila. Sice r.v. 98 a najeto 130 000km, ale nikde ani skrabanecek, perfektni interier, absolutne vsechno fungovalo, auto jelo a hlavne cena 110 000Kc. Rikal sem si neni co resit, na ostatni kaslu a jdu do tyhle. (jeste poznamenam, ze borec vypadal celkem na pohodu, rikal, ze si privydelava dovozem aut z nemecka, a ze ma tu pumu uz mesic a jezdi s ni uplne v pohode).

Tou dobou jsem nevedel nic o Cebii, ani o nejake databazi kradenych aut na Internetu, no proste nic. Na otazku jak se da overit, jeslti to auto neni kradeny mi odpovedel, ze to je preci jasny, ze by mu ho jinak zabavili na hranicich. To, ze se ted na hranicich projizdi tak, ze se pomalu ani neukazuje pas mi v tu chvili proste nejak nedocvaklo.

S borcem jsme se dohodli na prubehu koupe, a ze si pro ni za tyden dojedu.
Dalsi den v praci mi kolega rika, at si necham to auto overit u Cebie tim testem PROVIN, hadam, ze ho vetsina z vas zna. Volam tedy majiteli, jestli by to zaridil. Odpoved: "Jasne, neni problem.". To byl patek.

V pondeli telefonat, ze papiry z Cebie dorazi ve stredu. Ve stredu se neozval. Ve ctvrtek (dnes) se neozval a tak mu odpoledne volam jak to teda vypada. Hruba citace: "Nooo, von tohle pro me normalne dela kamos a vysledky uz dosly, ale na jiny auto. Von tam omylem poslal informace o jinym aute. Ale vzkazuje vam ze se hrozne vomlouva. A dneska bohuzel odjel do zahranici, tak uz to zaridit nemuze." Tak ja na neho jestli je to schopny zaridit on sam a on "nooo, von tohle po me nikdy nikdo nechtel a tak ja nevim kde a co". Bystrejsi z vas si uz asi vsimli mensiho rozporu v tom, ze normalne to pro neho dela kamos a pritom to po nem nikdy nikdo nechtel... Koncim tedy hovor s tim, ze zjistim o cem je to u te Cebie a dam mu vedet aby to zaridil. Po telefonatu do Cebie a vysvetleni od velice mile operatorky co a jak, je mi sice vsechno jasne, ale lhuta 8 dni a ja chtel to auto uz zitra. Volam tedy borcovi zpet, ze to udelame vsechno trosku jinak. On mi zitra to auto proda a kupni smlouvu zmenime tak, aby se od ni v pripade neuspesnyho testu u Cebie dalo odstoupit.
Jeste jsem si na zitra na rano domluvil v Mostu nahodne vybrany servis na zbeznou prohlidku a pravnika na kontrolu te kupni smlouvy.

Predchvilkou mi od neho prisla tato sms:
"Omlouvam se, ale na vecer prijel pan a dal mi tech 110 000 na ruku co bylo v inzeratu. Ted odjel, tak vam pisu. Jestli budete mit zajem, mohu dovest z nemecka jinou pumu,za stejnou cenu.Jeste jednou se omlouvam,kdyby jste mel zajem,tak dejte vedet."

Zaver si uz asi udelate sami. Tech nesrovnalosti tam bylo vic, mozna pracuje trosku paranoia, ale podle me auto kradeny, nebo ve stavu, ve kterym by neproslo pres tu cebii. Uz jenom to, jakyho ze me udelal blbce tim prevozem pres hranice me melo trknout, ze to nebude vse ok.

EDIT: vcera jsem si doma jeste uvedomil jednu jeho lez. V te smsce psal, ze si pro to dojel pan navecer a v deset s tim autem odjel. Otazka: Kdy a kde to auto prepsali, kdyz na uradu maji do dvanacti a vcera rano to neudelal, protoze jsme jeste odpoledne po telefonu resili dnesni koupi.


Naposledy upravil Rem dne pá říjen 13, 2006 9:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 9:53 pm    Předmět: Citovat

mno tak celkem mazec..

prvni moznost je ta ze s tim fakt nebylo neco koser..

druha moznost je ze se proste zalekl vseho co si po nem chtel... a nechtel po tom problemy zpetne. a pokud mel nekoho kdo mu to na ruku dal tak proc se ji proste zbavil tak aby to mel bez komplikaci..

^^ co z toho je pravda tezko rict.. to jednani nebylo ferove a trebas fakt bud rad ze k te koupy nedoslo a vyhl ses trebas i pekelnym problemum. o tomhle by ti mohl povida Lex_Luthor, jestli se nepletu tak on ma ted pumu u kamaradu policistu prave pro kontrolu jestli nebyla kradena..

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 9:57 pm    Předmět: Citovat

zitra reknu nakymu kolegovi at mu zavola a projevi zajem, ze videl ten jeho inzerat... Jeslti mu rekne, ze ji jeste ma, tak budu mit aspon klidny spani, ze s tim fakt nebylo neco ok.

Jinak jsem po nem toho zas tak moc nechtel ne? Jen servis a cebii, to chce kazdy myslim. Kdo nechce servis se nato prijde podivat s nejakym znamym automechanikem, nebo tomu aspon trosku rozumi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt říjen 12, 2006 11:26 pm    Předmět: Citovat

každopádně to byla ňáká lotrovina a pravděpodobně to auto ještě má a nebo půjde do Áček ( třeba ho tam najdeš PS: koukni se do databáze na netu )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Šotnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.3. 2006
Příspěvky: 426
Bydliště: Krkonoše, přechodně Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 10:40 am    Předmět: Citovat

Dobře to dopadlo, hlavně žes ji nekoupil ty. Takových slibovačů a oblbovačů jsou plný bazary, chce to řádně prohlídnout auto a papíry a nenechat se zlákat sladkejma kecama. Když tam něco jen trochu smrdí (nesedí), ruce pryč. Cool Pum je v bazarech 3 prdele, takže se kloudná sehnad dá, ale chce to čas a výdrž a nebo kupovat pumu oveřenou provozem od členů puma klubu Very Happy
_________________
Má puma už vrní pod rukama někoho jiného.
Teď sedlám hondu civic 1,6 sport (model 2004).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 11:02 am    Předmět: Citovat

Mam podobny zkusenosti.
Jeste nez jsem koupil pumu v nemecku tak jsem tam objevil super nabidku audiTT ktera vysla asi na 180 tis.!! Jsem si rek ze do toho pujdu. Napsal jsem majiteli mejla v nemcine a odepsal mi ze chce komunikovat v anglictine.
Informace co mi poslal byly idealni a moc se mi to libilo Cool
Duvodem prodeje bylo pry odcestovani do Ameriky a auto z Londyna nechtel tahat sebou a tak to chtel co nejdrive prodat. Rikal jsem si tedy ze to bude asi duvod proc je ten inzerat i na nemeckem webu. Dava to asi do vice zemi.
Pote co mi nabidl ze mi auto na vlastni naklady zasle na 5ti denni testovani auta se mi to uz nezdalo. Rekl jsem si proc ne, dokud nikomu nic nezaplatim a nic nepodepisu nemam se ceho bat. Rekl jsem mu ok. Furt po me chtel adresu bydliste a to jsem mu samo nechtel davat, tak jsem mu dal adresu nasi chaty at to auto posle treba tam Very Happy
Po dvou dnech mi prislo ze mam poslat zalohu 2000Euro na nejakou italskou banku kde jsem se docet ze tam penize vlozim, obdrzim nejakej kod ktej nakonec pouziju k tomu aby ty penize odesli nekam dal bo co.
To mi uz zavanelo nakou levarnou. Sad
Hned druhy den za mnou prisla mamča s mistnima Českolipskýma Novinama se zajimavym clankem. Psalo se tam jak policie mezinarodne patra po Anglicke mafii, ktera nabizi vozy na jistem nemeckem portálu, komunikuje jen v AJ, nabizi testovani aut pod zalohou, ktera se posila do Italske banky Wink a jak "obeti" sve penize uz nikdy nevideli, pac dál ty penize prej sly do nekolika dalsich bank v ruznych zemich a opet dál. Policie je pry bezmocna, ze se jim nepodarilo je vypatrat a jista mafie je dobre schovana ve svete internetu.
Myslim ze nahoda jak bejk, ze ke me dorazil jistej clanek z novin v tu pravou chvili. Snad sesláno Andelem straznym či co Wink

Toť příběh můj Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 12:47 pm    Předmět: Citovat

Rem napsal:
zitra reknu nakymu kolegovi at mu zavola a projevi zajem, ze videl ten jeho inzerat ... Jeslti mu rekne, ze ji jeste ma, tak budu mit aspon klidny spani, ze s tim fakt nebylo neco ok. ...


napiš sem ty údaje z inzerátu (i barvu a tak), a číslo inzerátu a v čem vyšel, já ho vyzkouším hned ... mám plán, jak ho vystrašit, bude legrace Cool Smile

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 1:18 pm    Předmět: Citovat

Ford Puma 1.7, r. v. 98, stříbrná metalíza, digitální klimatizace, 2x airbag, elektrická okna + zrcátka, centrál na DO, imobilizér, ABS, originál rádio s CD, originál ALU kola, mlhovk, velmi pěkné, nehavarované, najeto 130.000km, cena 113.000 Kč. Dohoda. Ústecký kraj

Ten inzerat najdes na annonce.cz kdyz das vyhledat ford puma. Vyslo to v tisteny annonci a tak jsem musel ziskat kontakt na neho pres smsku prave do te annonce. Jeho tel. cislo je 775 152 138
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 2:07 pm    Předmět: Citovat

2 Frostik: pak napis jak ses pobavil at se muzem pobavit vsichni Smile

a puma ma digit. klimu?? to snad ne ne??

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

jj byla digitalni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 2:42 pm    Předmět: Citovat

volaný účastník je dočasně nedostupný Surprised
_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 2:50 pm    Předmět: Citovat

vsechno spatne je k necemu dobre :) Pro tohle si jedu ted v utery. Snad da buh a bude to ok.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá říjen 13, 2006 5:14 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Rem napsal:
vsechno spatne je k necemu dobre Smile Pro tohle si jedu ted v utery. Snad da buh a bude to ok.



tak to je pekne a to tuning teda rad nemam kolik za to?


rekni to radsi az v utery nebo ti to zase nekdo vyfoukne.. Laughing
taky jsem mel nejakou vyhlidlou v D a pak jsem ji pisemne rezervoval, a stejne ji prodali.. a to jsem v patek rezervoval a v pondeli jsme pro ni chteli jet, nakonec mam o rok novejsi s o 2palce mensima kolama coz je mozna lepsi.. Wink

Jinak je pekna..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2006 7:41 am    Předmět: Citovat

Pumi je doma :) Sice to neni ta z obrazku, ale taky je cervena a ma na sobe par decentnich polepek. A je mega! 55 na tachometru a mozna bych tomu i veril. Z venku prakticky neskrabnuta, super interier, radio sony s mp3/cd-rw. Vcera jsem s ni jel po 3 letech absolutniho nerizeni 300km z Usti do Brna. Moc hezky jede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: st říjen 18, 2006 8:39 am    Předmět: Citovat

Rem napsal:
Pumi je doma Smile Sice to neni ta z obrazku, ale taky je cervena a ma na sobe par decentnich polepek. A je mega! 55 na tachometru a mozna bych tomu i veril. Z venku prakticky neskrabnuta, super interier, radio sony s mp3/cd-rw. Vcera jsem s ni jel po 3 letech absolutniho nerizeni 300km z Usti do Brna. Moc hezky jede.


Hele co je to za rok? Tech najetejch 55tis. je kua malo. Bud mas kliku a nebo je tam jako u vetsiny 155. Ale kdyz rikas, ze je zachovala, tak to mozny je... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund