Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nesvítí přístrojovka
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nesvítí přístrojovka
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Best
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Brandov

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 7:54 pm    Předmět: Nesvítí přístrojovka Citovat

Ahoj, nesetkal jste se někdo se zhasnutou přístrojovkou? Auto jsem měl přes noc v podzemní g. tedy relativně v teple, vše ostatní funguje jak má,pojistky OK...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 8:58 pm    Předmět: Re: Nesvítí přístrojovka Citovat

Ne ne,bohužel ještě jsem se s tím nesetkal. Tak alespoň, že vše ostatní funguje a svítí. A nebo to prodej Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Best
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Brandov

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 9:46 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Venco bez tvé rady co bych si počal... šťastnej Novej rok tobě i tvý černý potvoře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 9:50 pm    Předmět: Citovat

Vždyť víš, že na rady jsem tady já Laughing .Díky moc za přání Kamile. I tobě pěknej Novej rok a plno kilometrů bez poruchy tvý červený bestii Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 9:17 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mě se to stalo. Přestala mi chodit zem, tak jsou to vyřešil, že jsem si ji napojil od rádia a je klid. Teď už to mám stejně řízeno PP, takže vyřešeno úplně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Yettyk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 4:02 pm    Předmět: ... Citovat

Mě dělalo, nebo ještě možná dělá to, že když zapnu čtverky(výstražáky), tak mi to podsvícení přestanhe fungovat, ted mi to teda zase svítí, ale nevím nevím jestli to mám mačkat, tak to raději nemačkám, jinak mi blbne stahování řidičovýho okna je tam někde špatnej kontakt, ventilátor mi jde jen na 4 tou rychlost a nejde mi naklápění světel nahoru a dolů, takže mi to svítí dolů a je prd vidět.....pak mám problém s tím, že když zapnu dálková světla, tak se občas stane to že se rozsvítí místo dálkovýho blinkr na jedný straně, otevřu kapotu pohnu z drátama a zase dobrý.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Best
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Brandov

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:41 pm    Předmět: Citovat

Yettyk: No chlape, když čtu tvé závady, tak už mi to podsvícení ani tak nevadí Smile (btw ve tmě se spí necourá autem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Yettyk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 12:29 am    Předmět: ... Citovat

ten ventilátor jsme vyčetl, že je u spolujezdce, nejaký konektro, tak to zkusím tak a asi přepájet kontakty a nějak zaizolovat či co mno a čtverky raději nezkoušet.....to mě ještě ve Znojmě někdo ukradl ten černej plast i s mřížkou, tak tam mám díru krapet mno.....:-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bublina
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha-Chodov

PříspěvekZaslal: út leden 11, 2011 7:40 am    Předmět: Citovat

Ahoj, prosím tě, už jsi tu přístrojovku vyřešil? A jak? Mě se to dneska ráno stalo taky - nesvítí mi žádný budík, jinak rádio a ten panel jo, blinkry a světla svítí, stěrače stírají.... Smile už včera jsem si ráno všimla, že mi budíky nesvítí, ale za chvíli samy svítit začaly - asi někde blbý kontakt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Best
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Brandov

PříspěvekZaslal: st leden 12, 2011 6:23 am    Předmět: Citovat

No asi takhle nesvítila 3 dny/noci, pak jedu večer a po 15 min se sama od sebe rozsvítila, od té doby funguje jak má....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund