Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Palubní počítače info
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Palubní počítače info Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 11:35 am    Předmět: Palubní počítače info Citovat

Ahoj kolegové,

dnes nebo včera Vám měli dorazit palubní počítače (Kromě JULYmu na Slovensko, jehož balíček mi dnes přinesla paní z pošty, že ho neumí zadat do PC, tudíž to poslat nejde - po mých 5ti návštěvách pošty s pokusem odeslat balíčky to vyřeším pravděpodobně jinou službou).

Každý si ještě musíte dokoupit tlačítka (tlačítka, ne vypínače), která chcete někam v autě umístit - ty si kupte podle svého vkusu a touhy, kam je chcete umístit. Já dal dvě pěkná nerezová na záslepku od rádia. Při používání není nikdy potřeba zmáčknout obě tlačítka současně, takže je možno případně použít i kolébkový spínač atd.

Balíček, pokud jste ho rozbalili obsahuje pouze elektroniku (v postav si sám verzi pouze tišťák a procesor).

K obou variantám rozešlu mailem přesný návod jak postupovat, a co kam zapojit. Nebojte se toho, je to jen 8 drátů včetně tlačítek.
1) napájení spínané
2) napájení trvalé
3) zem
4) rychlost
5) vstřiky
6-Cool tlačítka

Manuály jsem netiskl, rozešlu je mailem - je v nich dost obrázků a tisk na mé tiskárně je činil naprosto nečitelnými a nepoužitelnými.

K verzi pro vlastní stavbu navíc mailem rozešlu nákres tištáku v Eaglu - abyste se mohli podívat, kde jaké součástky jsou použity, jakou mají hodnotu (kdyby to bylo z manuálu nečitelné).

Doufám, že balíčky přišly v pořádku a neporušené. Pokud někomu nedošel, ať mi pošle zprávu a já mu pošlu kod zásilky, aby mohl sledovat kde balík je.

Všem přeji pěkné vánoce a spoustu srandy s Pumou i bez ní na sněhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak sem si vyzvedl balíček Laughing A zjistil že budu zhánět elektrikáře Very Happy
Čekal sem krabičku s drátečkama Laughing a návod kam strčit drátečky Laughing Takže prosíím rychle pošli návod, já stím zejtra objedu autoelektrikáře a domluvím termín Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 7:45 pm    Předmět: Návod Citovat

Přikládám návod na zapojení.

Pro bastlíře teprve tvořím.

Kód:
www.100klasa.com/pp.pdf
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 7:59 pm    Předmět: Re: Návod Citovat

Wintel:teda to je šipek jak na objížďce.To je všechno fajn copak mínus,stálej plus to by šlo ale ten zbytek jako je napájení spínané,vstřiky,palivo,rychlost.No a kde to všechno mam hledat Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Určitě víš kde se napojit viď abych nemusel nikoho prosit. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Taky prosím prosím Laughing Nakonec to není taková katastrofa jak jsem si myslel a vlastně jediný co bych potřeboval vědět je to co Bakan.. To odkud vezmu ten vstup rychlost a palivo.. Děkuju předem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 11:27 pm    Předmět: Citovat

Ajajaj, kluci omlouvám se, tahle stránka mi vypadla, samozřejmě, že vím.
Všechny napětí, i spínané i trvalé jsou u rádia, tam je to nejjednodušší a palivo a rychlost jsou z RJ, dám tu stránku do manuálu (aktualizuju), jsou to jen napojit dva dráty u RJ, jen to musim najít Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne prosinec 26, 2010 11:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj Wintel.Tak jak už jsi hledal to připojení na ŘJ.To víš jsem nedočkavej Very Happy Jinak pěkné Svátky a hodně kilometrů bez nehod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 12:05 pm    Předmět: Citovat

Něco k zapojení jsem dal dohromady, ale díky počasí se nedostanu k tomu, abych to osobně vyzkoušel a ani nevím, jaký konektor mám sám.

Kód:
 http://www.edisk.cz/stahni/57599/Palubni_PC.zip_17.6MB.html


Jsou tam fotky přímo z montáže (Wintel) a rozkreslené konektory dle TISu a to pro r.v.
97-99
99-00
00-02

roky 99-02 jsou dle TISU stejné jako třeba v Mondeu, ale 97-99 je ten konektor jiný (60pin) a zjistil jsem jen žen pin 3 je rychlost, ale nevím který je na palivo.

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

tím zapojením pinu vstřiků na č. 54 si nejsem moc jistý a musím to ještě prověřit...
_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misafisa
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 11.1. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 5:24 pm    Předmět: nedosel mi email :( Citovat

Ahoj nemuze mi prosim nekdo poslat email na postav si sam. Mam tu jen procesor a plosnak Sad(( Diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jaký máš mail, pošlu.

31.12. Přijede přítelkyně, definitivně rozseknu čísla pinů, kam se to připojuje. Podle fotek se s Nicusem nemůžeme nějak dohodnout na správných pinech Smile, a je to už pár let, co jsem to připojoval u přítelkyně, takže v hlavě to už nemám Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 10:13 pm    Předmět: Citovat

Wintel:tak to bude fajn čekam na to přesný zapojení abych se do toho mohl pustit. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
tak jsem dnes okouknul co kam mám zapojeno. Mám použity pin číslo 58 a pin číslo 95 (předpokládám, že 95 je vstřik a 58 rychlost). Doufám, že jsem to nepřehodil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:04 pm    Předmět: Citovat

Wintel:Ahoj takže ty fotky jak jsem daval nicus jsou ty správný???řídící jednotka je kde u pojistek???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 8:10 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jojo, to jsou fotky ode mne. Jen ať Vás nezarazí, že na jedné fotce je izolačkou omotaný i drát z pinu tuším 54, tak ten ne Smile. Opravdu to jsou výše zmíněné (95 a 5Cool.
Řídící jednotka je u nohou řidiče na sloupku u dveří. Dostanete se k ní tak, že odtáhnete tapecírung a už jde vidět vyfocený konektor. Ten k RJ drží pomocí šroubu, co je uprostřed něho. Stačí odšroubovat a je to dole. Pak už jen oholit drátky (pozor, nepřeříznout ), připojit a už to frčí Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund