Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Ferové chování.
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Ferové chování.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 9:29 am    Předmět: Ferové chování. Citovat

Tak jsem tak přemýšlel jestly se mam podělit o zkušenost s fér jednáním člena klubu (negro 25) a došel jsem k závěru že ANO.Nedávno jsme daly inzerát na klub že prodáme Pumu.Mohutná odezva po které jsem to nechal uzavřít...... jak jsme se na ni vyřádily,odkaz za kolik jsme ji koupily(bohužel měl tu možnost každy) atd.No a ozval se člen negro 25 že ji koupí za 70tis ať si vezmeme třeba muziku.Tak jsem navrhnul že mu necham jiný hliníkáče.Odezva beru ale musím vyřídit penízky.Do dnešního dne nebyl schopnej ani napsat:nezlob se ale koupil jsem jinou,nebo cokoliv jinýho je to prostě slušnost a fér jednání.Neřekly by jsme ani půl slova.Davam sem i citace ze soukromých zpráv z 8 a 9 prosince ..............

jo znam to to tam ani nemusis davat pokud mi ji na 100% prodas, jelikoz je mam jeste doma v garazi mel jsme pumku asi rok Smile) zalezi ma tobe ja ji beru 100% ted jen cekam az mi poslou penizky na ucet pocitm ze nejpozdeji v pondeli pokud se zadari tak mozna i patek , chtěl jsme se zeptat jestli jsi teda 100% rozhodnut o prodeji .-)

dobre pockam na ty penizky a jak budou tak se hned ozvu a domluvime se Smile

Takže závěr je asi tento.Je fajn že spousta členů dokáže kritizovat práci jiných pokud ale dojde na lámání chleba což je třeba férový jednání tak stím bude mít asi dost členů problém.[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 10:07 am    Předmět: Citovat

Bakane, neznám tě a nic proti tobě namám. A je mi úplně jedno za kolik jsi tvojí Pumu koupil.

Když jsi ale napsal že ji prodáš tak jsi k tomu moc informací nedal, a v tom odkazu jich pár je. Když prodáváš auto, navíc v "klubu", není férové k tomu dodat co nejvíc informací?

To je asi tak všechno co bych k tomu řekl ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 10:20 am    Předmět: Citovat

douda:promiň ale asi když jsem na klubu tak veškeré informace mám na svém profilu.Takže se na mě nezlob ale abych každýmu psal ať se podívá do profilu to snad napadne každýho. Confused A jinak nedával jsem to sem ohledně prodeje ale to jaké tady je férové jednání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Víš co je dobrý ? Mě volal hned potom co jsem dal tu jeho bejvalou k prodeji že jí taky bere s obouma sadama kol, at zruším inzeráty že si pro ní určitě v pátek přijede s kolama za 48...

Potom se ani neozval na foru neodpověděl na SZ.. Tak mě to naštvalo, ale říkal jsem si že asi nedošli prahy ,že se to stává.. Ale že to samý řekl teda tobě mě teda sere..... Nevím co je za problém mi odpovědět na SZ kde sem se ho ptal jak to vypadá, jestli má teda zájem napsat mi sorry, koupil sem něco jinýho.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 5:47 pm    Předmět: Citovat

hele vzdy jsem napsal ze pockam na penize a jak je budu mit ze se ozvu tudis je logicke asi ze kdyz se neozvu tak bud nemam zajem nebo mi to nevyslo ja uz si vybral mam koupeno a prosim o lock nenecham se tady urazet !!!!!!

btw: nikdy jsem se nedomluvil na cas ze prijedu v 8 a at me tam nekdo ceka !!vzdy ze se ozvu az budou penize takze vas nechapu!!! to jako musim volat a rikat ze mi treba nedosli penize ??? si delate srandu !! to jsem mel obvolavat 20 lidi nejste normalni..

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 21, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

negro25:jinak tady tě nikdo neuráží,aspoň si o tobě udělá spousta lidí obrázek.Ono je jen SLUŠNOST napsat promiň nejsou peníze nebo jsem si koupil jiný auto.Když jsi byl schopnej napsat 20lidem že si od nich koupíš auto tak by Ti ruce neupadly aby jsi napsal par meilu aspoň lidem z klubu.Když máš problém taky se obracíš na klub.Takže se trošku zamysli.O nic nejde jen o to bejt FÉROVÝ.
Zdeny:Já jsem si to říkal když jsi tam napsal že je bloknutá do pátku ale to víš lidi jsou ruzní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: st prosinec 22, 2010 4:34 am    Předmět: Citovat

Cool
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 4:21 pm    Předmět: Citovat

tak nevím co si mám myslet o Negro25..

měl problémy s motorem..

požádal mě o náhradní díl..

ten jsem urychleně zabalil, odvezl na poštu a odeslal..

druhý den jsem se dočetl, že pumu prodává - volám mu s tím, že si objednal díl - nevadí řekl, když jsem si to objednal vezmu si to..

férovej chlap řekl jsem si..

dnes jsem si pro balíček byl na poště.. nevyzvednuto..

volal jsem mu cca 5x - nedostupný..

tak ti přeju chlape, pěkný a férový Nový rok.. Cool



negro25.jpg
 Komentář:
 Velikost:  118.5 kB
 Zobrazeno:  9333 krát

negro25.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: čt prosinec 30, 2010 9:20 pm    Předmět: Citovat

Elton:přeci nebude každýho obvolávat přeci.A z clubu?????Třeba už nebude nic potřebovat Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

To by mě zajímalo, jestli na to negro nějak férově odepíše. Jak tak koukám na datum Eltonova příspěvku, tak asi ne. Ale třeba se pletu... Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: st leden 05, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Souhlas, kolegové, podle popisu zjevné jednání na přesdržku!
A dobře, že to píšete, je prima vědět, jak je tady na tom kdo po lidské stránce...

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund