Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Klíč a krytka
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ceny

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Klíč a krytka Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 12:27 pm    Předmět: Klíč a krytka Citovat

Zdravím, pokud by někoho zajímala aktuální cena náhradního klíče a krytky závitu tažného oka přímo ve Fordu, mám pár postřehů...

Tak jsem se konečně odhodlal a došel do Forda nechat si udělat druhý klíč (koupil jsem Pumu pouze s jedním). Navštívil jsem nově otevřený autosalon v Kolíně v Havlíčkově ulici.

A postup vypadal následovně, protože jsem k auto nedostal číslo klíče, tak technik musel "přečíst" výbrus přímo z klíče, vzhledem k tomu, že je klíč už vcelku ochozený, řekl, že než ho nakóduje, mám se tam stavit ho vyzkoušet, jestli to fachá.

Data ke klíči má prý pouze prodejce (auto z Německa, takže pasé) nebo by je měl dostat majitel, já je nemám...

Někde jsem tu četl, že jdou vyčíst z VINu, to prý nejde...

Cena se vším všudy 2800 Kč Shocked

V autě mám i dálku, kdybych chtěl klíč i s dálkou vyšlo by to téměř o 2000 Kč víc, hrůza...

Takže doufám, že když už jsem se rozhodl jít tou nejdražší cestou (snad i nejjistější), nebude s novým klíčkem problém...

A jinak krytka je za 191 Kč Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 2:52 pm    Předmět: Citovat

no to je vcelku nářez za ten klíč...přemejšlel jsem na kolik by mě tak vyšla výměna DO, jen ten vysilac (nejak prestal spolupracovat), klic mam funkcni...no a když ctu ten cenovej rozdíl 2000 tak me asi nezbyde nez si nechat zdát Very Happy
_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 3:18 pm    Předmět: Citovat

cubec: Ford Janousek Praha..., novy klic + DO 2400,-
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:34 pm    Předmět: Citovat

Faust: To je podle mě cena jen za klíč a dálku, není v tom výbrus, kódování a synchronizace s dálkou, pokud je to Ford, tak to určitě nebude dvakrát levnější, obvolával jsem asi tři a všude mi řekli stejný peníze...

Dalo by se to určitě pořešit levněji, ale nechci riskovat, že mi bude někdo přehrávat software a budu bez imobilizéru, případně klíč, kterej startuje jen když se mu chce, to už jsem taky viděl...

Jinak je to šílená cena vzhledem k práci, co na tom dělaj, alespoň příště budu vědět, že auto bez všech klíčků chce pořádnou slevu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

no ja jsem si ho tam nechával dělat, ale je fakt, že přišel z německa a rovnou jsem odešel..., tedy eště mi ho parovali s autem, ale za to nic nechteli...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

faust54 napsal:
cubec: Ford Janousek Praha..., novy klic + DO 2400,-

Ja nepotrebuju celej klic, je slozenej ze dvou casti, ja potrebuju jen tu elektronickou. Klic je jinak plne funkcni...budu trochu setrit a pak se na to vrhnu, nerad neco zarizuju ber koruny v kapse.
Zkusim psk i eltona jestli nema nejakej nepotrebnej klic treba ze zboreny pumy...

_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Faust: Umí ten centrál auto zamknout i zevnitř? Jako když dvakrát otočíš klíčkem v zámku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Postřeh z jinýho kraje.Mam taky jeden klíč tak jsem se byl zeptat tady co dělaj klíče.Cena klíče s prací i s nakodováním imobilizeru 1800kč.Ale ještě před tím jsem volal do Ford Trutnov a tam když mě řekl cenu po telefonu tak jsem se orosil.Cena celkem to je klíč s nakodováním s dálkou mam tu třítlačítkovou byla 4tisíce.Mě by stačil jen ten ovladač dálky ale nemůžu ho sehnat zbytek bych si nechal udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 7:12 pm    Předmět: Citovat

cubec:to je fajn že máš klíč v pořádku ale v tý elektronický části je i imobilizer takže když ji oděláš tak máš smůlu nenatočíš auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:33 pm    Předmět: Citovat

Bakan: Jasný no, neautorizovanej servis-klíčník, jak jsem psal tohle podstupovat nechci, přece jenom v tomhle Fordu věřim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 11:41 pm    Předmět: Citovat

tak toho bych se nebál.Je to autorizovaný klíčník a klíč nakoduje ma na to specialní mašinu.Pak máš imobilizer prímo v klíči bez dalky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Bakan: Tak mi to radši ani neřikej, protože vypláznout 2800 za náhradní klíč je investice, která mě zrovna netěší Wink .

Takhle dát to třeba za tlumiče, aby to bylo znát, odemykání s novým klíčem mi asi moc potěšení nepřinese Very Happy

Každopádně je to dneska docela běžná praktika bazarů, prodávat auto s posledním klíčkem...

Jen tak miímochodem jsem dnes objížděl pár bazarů-rodiče mění auto a z toho, co se tu prodává mi bylo nevolno, máme v rodině starou Felicii, která má dost tvrdej život a za 13 let se nám jí nepodařilo tak zprasit jako třeba majitelů Mondeo nebo Focus za pár let Sad , nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Vajt:To já vím že to moc potěšení nepřinese ale když by jsi ten jediný klíč ztratil tak by jsi z toho nahradního měl radost.Protože kdyby jsi věděl na kolik to příjde potom tak dát 1800 je proti tomu prkotina Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 9:38 pm    Předmět: Citovat

To je divný že Vám to udělá nějákej klíčník.. Já byl v docela velkým a solidním zámečnictví, hodil to doté jejich kodovačky a řekl že to auto má plovoucí kod a že stím musím do forda, jinak že to pujde odemknout, ale nastartovat třeba 1dnou nebo spíš ubec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 12:03 am    Předmět: Citovat

Jsou dva druhy označení kodování.Jeden nakoduje bez problemu ale pokud by to byl ten druhý musí se do Fordu.Jinak plovoucí kod má každej imobilizer. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ceny Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund