Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - krytka spínače havarijních blikačů
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
krytka spínače havarijních blikačů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 2:25 pm    Předmět: krytka spínače havarijních blikačů Citovat

Dcera mi sdělila, že se jí uvolnila a spadla ta červená krytka havarijních blikačů na krytu volantu a než si na ní vzpoměla, tak ji asi vypadla z auta, prostě není. Mám dotaz, zda jste to někdo už samostatně sháněl, zda to jde vůbec samostatně koupit? Tipuji, že to bude shodné s Fiestou, možná i Eskort a možná i jiné. jak je to vůbec připevněné? Nějaký bajonet? Závit asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jmario
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 135
Bydliště: SR Nitra-Nove Zamky-Surany

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 3:46 pm    Předmět: Re: krytka spínače havarijních blikačů Citovat

Kdo napsal:
Dcera mi sdělila, že se jí uvolnila a spadla ta červená krytka havarijních blikačů na krytu volantu a než si na ní vzpoměla, tak ji asi vypadla z auta, prostě není. Mám dotaz, zda jste to někdo už samostatně sháněl, zda to jde vůbec samostatně koupit? Tipuji, že to bude shodné s Fiestou, možná i Eskort a možná i jiné. jak je to vůbec připevněné? Nějaký bajonet? Závit asi ne.


Ak je to plastova cast oriunal ford (co urcite je) a ma svoje cislo a urcite sa bude dat kupit vo FORD predajni....

ja som takto kupoval cupliky co drzia tapacir na dverach (boly vyhrkane a nejake chybali)

ale mozno to najdes aj niekde na vrakovisku ak sa ti chce koli tomu behat...

_________________
SKYPE me! jmario666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2006 11:20 am    Předmět: Re: krytka spínače havarijních blikačů Citovat

jmario napsal:
...ak sa ti chce koli tomu behat...


Při vší úctě, nejde o to, zda se mi chce Surprised , ale jde o dost důležitý prvek, bez toho se havarijní zapínají blbě, prostě musím chtít.
2all: nemáte někdo ten bazmek doma?? náhodou?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2006 10:03 am    Předmět: Re: krytka spínače havarijních blikačů Citovat

Kdo napsal:
Dcera mi sdělila, že se jí uvolnila a spadla ta červená krytka havarijních blikačů na krytu volantu a než si na ní vzpoměla, tak ji asi vypadla z auta, prostě není. Mám dotaz, zda jste to někdo už samostatně sháněl, zda to jde vůbec samostatně koupit? Tipuji, že to bude shodné s Fiestou, možná i Eskort a možná i jiné. jak je to vůbec připevněné? Nějaký bajonet? Závit asi ne.



Je to vylozene plastova krytka, jenom se tam nacvakne...Ja ji mam zas prasklou Crying or Very sad , takze mackam rovnou tu zarovicku, co je pod ni a zatim v poho... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 08, 2006 11:18 pm    Předmět: Citovat

vyvest na palubovku.. vybornej napad.. jak budu delat v zime komp tak tohle hodim na ten volnej ctvrtej cudl .. to je uplne bezva napad..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund