Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Gumy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Gumy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 11:59 am    Předmět: Gumy Citovat

Zdravím, předem se omlouvám, že otevírám téma, které už tu bylo, ale myslím, že není na škodu ho trochu aktualizovat...

Příští sezónu chci Pumě dopřát nové letní pneu, rozměr somozřejmě sériový tedy 195/50 r15...

Tak mě zajímá, jaké pneu by jste mi v tomto rozměru doporučili?

Má někdo třeba Avon ZV3? Testy na ně nejsou zrovna pozitivní, ale tomu nevěřím, navíc je ve stejném rozměru obouvají základní verze Catů a pochybuju, že Caterham si pokazí jízdní vlastnosti špatným obutím... Taky se dají pořídit do 1000 Kč za kus...

Ptám se už teď, protože máte určitě zkušenosti po sezóně pěkně čerstvé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

tuto sezonu jsem obul Dunlop sp sport 01,... 1KS za 1060kč... jizdni vlastnosti oproti pirelli 6000 skvele perfektne drzi nehvizdaji jak stary mrchy.. jenom se mi zda ze dost ubejvaj po 1 sezone a necelych 4000km maji na predku tak 65-70% zadek tak 80% ale je pravda ze je moc nesetrim(v zatackach nejaky gumovani nikdy nezazily) ... kazdopadne az je sjedu tak je obuju znova... vydrz me tak netrapi jako jizdni vlastnosti... Wink za tuhle cenu....

Kód:
http://www.pneu-servis.cz/index.php?PneuID=4633&section=111&Pneu=Dunlop%20Sport%20%2001%20195/50/15%20V


tak je zdrazily... na jare byly levnejsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
fifinho
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.6. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 5:09 pm    Předmět: Citovat

Já letošní sezonu jezdím na Michelin Pilot Exalto 2 a nemůžu si stěžovat, z hlediska hlučnosti, výdrže i jízdních vlastností perfektní gumy. Navíc v rozměru série jsou i za slušnou cenu. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 9:56 pm    Předmět: Citovat

Díky za komenty...

Neví někdo, na kterejch gumách vlastně Puma vyjížděla z fabriky? Hodně často jsem viděl Pumy obuté do P6000...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 5:13 pm    Předmět: Citovat

zalezi od toho ako jazdis kolega ma tie avony na astre a nestazuje sa, samozrejme vacsinou plati ze cim sipovitejsi vzor tym viac huci samozrejme su aj vynimky. testom by som az tak celkom neveril pretoze existuju gumy ktore su yavisle od hmotnosti automobilu napr marangoni zeta linea su na tazke auto uplne nevhodne ale na lahkych malych autach v tom istom rozmere su vyborne - toto ziadny test pneumatik nezohladnuje. na pumu by som najradsej volil yokohama parada nebyt tej sialenej ceny
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 12:53 pm    Předmět: Citovat

Ja osobne jsem toto leto obul Barumy a na to, ze do kazdy treti zatacky hrabu a davam jim celej pulrok pokourit tak tam, jeste neco malo vzorku na predku zbyva (zadek samozrejme stale min.80%) no a drzej taky jako prilepeny... Smile Jsou to tvrdsi gumy, ktery ze vsech vydrzej asi nejdyl a rozhodne taky dobre sedej! Takze pomer cena-vykon vybornej a asi si koupim na pristi rok dalsi 2 (-dopredu, zadek je OK...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
yoshi
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 1:02 pm    Předmět: Citovat

Ja mám GOODYEAR EAGLE F1 už druhé a maximálna spokojnosť na suchom aj mokrom povrchu. Najbližšie rozmýšlam nad Yokohama Parada, páči sa mi dizajn, ale neviem ako sa správajú za mokra. Nemá niekto s nimi skúsenosť?
_________________
Ford Puma 1,4 1998
Audi Q5 2,0 TFSI 2014
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 2:51 pm    Předmět: Citovat

Za mokra musíš jazdiť pomalšie, su to semislicky takže su prispôsobené aby lepili na asfalt a za dažda sa logicky nesprávajú tak ako bežné gumy. Naopak na suchu su bezkonkurenčné, až pri týchto pneumatikách som pochopil čo je grip. Mam na nich odjazdené nejaké kopce, šprinty a som max. spokojný.
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
yoshi
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 25.8. 2009
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 10:23 am    Předmět: Citovat

Beastie: Dík.
_________________
Ford Puma 1,4 1998
Audi Q5 2,0 TFSI 2014
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund